Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPBGHD Rom /up to v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) /☎
#26

Правилно си се насочил.
Не разбирам какво ви пречи името в power менюто.
Мисля че , Jkay не ти трябва ,рома е достатъчно моднат и същевременно с това е запазена стабилността му.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Update:

Рома вече поддържа и OTA актуализации.

*Който все още е на старата версия 1.0 , да си сложи фикса по долу и ще може да ъпдейтва през ОТА ,ъпдейта до 1.1 ще пристигне автоматично.Фикса се инсталира през CWM.
ОТА 1.0 FIX

*Който вече е ъпдейтнал до 1.1 да добави фикса по долу ,за да получава автоматично ъпдейтите за бъдещи версии през ОТА.Фикса се инсталира през CWM.
ОТА 1.1 FIX

Допълнение:
Който ъпдейтва от 1.0 до 1.1 през OTA няма нужда да слага фикса за 1.1 , той се добавя сам при инсталирането на рома.

P10

Цитирай
Аксесоари
#27

Аз ползвам джейкей заради локнатите в паметта контакти и телефон. И заради модификацията по уйджети и прочие. Но определено без неговите функции по фреймуорка не мога.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#28

niko написа:Не разбирам какво ви пречи името в power менюто

Не само ми пречи, ами ме и дразни. Само това ми пречи да сложа ромчето. Иначе поздравления

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#29

Браво за работата, а дали ще сготвите един ром и за НОТЕ ? Android

        
Цитирай
#30

Денислав написа:
niko написа:Не разбирам какво ви пречи името в power менюто

Не само ми пречи, ами ме и дразни. Само това ми пречи да сложа ромчето. Иначе поздравления

И какво трябва да пише там според тебе?Надписа и функционалността на рома нямат нищо общо помежду си.
Ти си решаваш ,никой не караме насила да го ползва.

nnenno написа:Браво за работата, а дали ще сготвите един ром и за НОТЕ ? Android

Едва ли , освен ако Бодо не си вземе Note.

P10

Цитирай
#31

Денислав написа:
niko написа:Не разбирам какво ви пречи името в power менюто

Не само ми пречи, ами ме и дразни. Само това ми пречи да сложа ромчето. Иначе поздравления

1. Името е такова, защото рома е правен по желание и специално за потребителите на ipmart-bg, като част от тях са потребители и на този форум.
2. А като пише Android Revolution или Omega ROM не те дразни и не пречи. А даже му се кефите. Не мога да Ви вникна в логиката на някои.
3. Щом ти пречи - не го ползвай.
4. Ако само надписа ти е проблем, но искаш да ползваш рома, то можеш да си го промениш на каквото искаш. Да пише например Денислав, може да пише androidbg и каквото си пожелаеш до определен брой символи. Имаш да декомпилираш един jar и да го промениш. Нищо сложно. При интерес се обади и ще ти дам подробно кое и как.
Цитирай
#32

Извинявам се за въпроса,но има ли го в рома фикса за умиращите телефони?
Цитирай
#33

gigitas написа:Извинявам се за въпроса,но има ли го в рома фикса за умиращите телефони?
Въпрос : Защо трябва да пишеш в тема която няма абсолютно нищо общо с питането ?
Я погледни форума и си отговори на въпроса : Коя е правилната тема ?
Цитирай
#34

niko написа:И какво трябва да пише там според тебе? Надписа и функционалността на рома нямат нищо общо помежду си. Ти си решаваш ,никой не караме насила да го ползва.

Каквото си пише в оригиналния ром. Аз затова писах, че само това ме спира до го ползвам и не го ползвам. Иначе евала за труда.

bodonance написа:1. Името е такова, защото рома е правен по желание и специално за потребителите на ipmart-bg, като част от тях са потребители и на този форум.
2. А като пише Android Revolution или Omega ROM не те дразни и не пречи. А даже му се кефите. Не мога да Ви вникна в логиката на някои.
3. Щом ти пречи - не го ползвай.
4. Ако само надписа ти е проблем, но искаш да ползваш рома, то можеш да си го промениш на каквото искаш. Да пише например Денислав, може да пише androidbg и каквото си пожелаеш до определен брой символи. Имаш да декомпилираш един jar и да го промениш. Нищо сложно. При интерес се обади и ще ти дам подробно кое и как.

Мисля, че в "за устройството" е достатъчно да пише каквото си искате. На SGS II ползвам СМ 10.1 и там не виждам като натиснеш power бутона да има надпис.

Да на мен само надписа е проблем и имам интерес да ми кажеш подробно кое, как е за да го махна и да ползвам този ром. Иначе евала пичове за труда.

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#35

Денислав написа:Каквото си пише в оригиналния ром.....

Това го няма в стоков ром.

Денислав написа:Да на мен само надписа е проблем и имам интерес да ми кажеш подробно кое, как е за да го махна и да ползвам този ром. Иначе евала пичове за труда.

Декомпилираш android.policy.jar.
Отиваш в \com\android\internal\policy\impl
Отваряш GlobalActions$99.smali и редактираш 49-ти ред като променяш надписа в кавичките.
const-string v2, "Тук пишеш до 20 символа по избор" Можеш да го оставиш празно и няма да има надпис.
Колпилираш android.policy.jar и го заменяш.

Ето ти един с надпис DENISLAV HD ROM
https://dl.dropbox.com/u/27160107/android.policy.jar
Цитирай
#36

gigitas написа:Извинявам се за въпроса,но има ли го в рома фикса за умиращите телефони?

Да.

P10

Цитирай
#37

Аз взех feature.xml от този ром и като ползвам него, или оригинален файл от стоков ром имам проблеми с номерата в съобщенията, в смисъл не ги показва. Имам си ги в контакти, в съобщения само номер без име. Когато ползвам моя файл от мода в подписа имената си ги показва. Също така в контактите липсва иконката, че са в гугъл. Иначе другите неща работят.
Интересно ми е, кое точно променя тези неща, че не ми показва имената в съобщенията.

Мислих, че са два реда свързани с контактите но не се получи.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#38

Това става когато се флашва само csc отделно от ром-а, пробвай с това

P10

Цитирай
#39

С какво декомпилирате, че гледам едни еклипси едно чудо. И с какво редактирате .dex ?

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#40

smali и baksmali. Уроци в нета също има. http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1296802
Цитирай
#41

Момчета, сложих ромчето. Поизчистено е, гледам, че към 700 рамец държи отворени. Проблема (може би само при мен) е че com.jlsoft.inputmethod.latin.jelly.pro постоянно спира и зацикля, калиатурата е JBKP 1.9.6. До сега тази клавиатура никога не ми е правила проблеми.

Galaxy S6 - LP 5.0.2, Galaxy Note 8 - JB 4.4.2, Galaxy Gear2 - Tizen
Цитирай
#42

Дава ми грешка, когато опитам да си променя шорткътите на локсрийна. Мога само да ги изключа или включа. Но не мога да си избера други различни от стандартните. Може ли да пробва някой, инсталирал рома. Към авторите на рома - страхотна работа.
Също така крашва МИУИ файл експлорер.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#43

sashinkata написа:Дава ми грешка, когато опитам да си променя шорткътите на локсрийна. Мога само да ги изключа или включа. Но не мога да си избера други различни от стандартните. Може ли да пробва някой, инсталирал рома. Към авторите на рома - страхотна работа.
Също така крашва МИУИ файл експлорер.

https://www.dropbox.com/s/pk2fuqpfqwusib4/CSC1.zip , инсталирай това и кажи как е.
Стоковия експлорер работи , ползвай него.За миуи , не съм тествал.

P10

Цитирай
#44

Всичко ми работи на мен, само проблема имам със синхронизацията на maila, не иска да синхронизира иначе всичко друго си работи окей

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#45

Инсталирах това и не се оправи. Но след това префлашнах рома и всичко е перфектно. Нещо явно се е омазало при първото флашване.
След новото флашване ми изчезна самсунг апс. Има ли начин да ги сложа отново?

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#46

c0mm3n7 написа:Всичко ми работи на мен, само проблема имам със синхронизацията на maila, не иска да синхронизира иначе всичко друго си работи окей

По принцип автосинка е изключен по дефолт , може да си го пуснеш от тогъла за синхронизацията.

P10

Цитирай
#47

Kъде се намира този Toggle, че нещо не те разбирам Smile ?

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#48

c0mm3n7 написа:Kъде се намира този Toggle, че нещо не те разбирам Smile ?
Тъй като можеш да махаш тогълите и да ги променяш ако не го виждаш в панела за известяванията:-Настройки->Дисплей->Панел за известяване....със задържане върху иконите ги преместваш,махаш и т.н.Слагаш тогъла за синхронизация и го включваш,ако е изключен.
Рома ми харесва много.В предната версия имаше страшен лаг ако влезеш в "Телефон" от лок скрийна,сега пак го има но е много по- малък.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#49

Сложих ромчето, но бранда много ме дразни, днес ще го тествам и ще напиша впечатления.

Huawei G8, 32GB, 4G, Space Grey
Цитирай
#50

Това съм го направил и пак не мо зарежда mail clienta и не синхтонизира :S

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)