Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPBGHD Rom /up to v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) /☎

zootv написа:maktub19, казвах, че 4.1.2 на Нико е много добър, а 4.2.2 можеби е още по-добър, с изключение на крашването на стоковия браузър при пускането на флаш и харченето на рам. А бързината на дайлъра казват зависи от разработчиците на Самсунг.
Явно не съм те разбрал! Приех, че говориш за стоков 4.1.2, а там имам няколко забележки! Иначе 7.0.6. е оптимизиран относно рам, но може още! Днес след ъпдейта до 7.0.7 ми се струва, че апарата се държи по-добре !

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
Аксесоари

Опитвам се да инсталирам Версия 7.0.6 XXUFME3, но инсталацията застина на 10% и вече 20 мин. нищо не се случва. Как да процедирам в такъв случай?

П.П. Извадих батерията, влязох рековерито и наново флашнах.

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай

Свалих последната версия 4.2.2 и всичко е ток, но не знам коя версия на Jkay да сложа и изобщо има ли пригодена за този софтуер Smile
Цитирай

Pharaone написа:При мен с инсталиран deluxe още го няма.
Някой може ли да даде съвет излиза по следния начин:

Искам да си върна ripple ефекта ?

Колега пробва ли след инсталация на Deluxe, да влезеш в менюто и в "Lock screen" Settings, да промениш от Samsung на нещо друго и после отново да върнеш на Samsung. При мен така се получи.

Извинявам се за въпроса, може би е глупав, но как мога stock wetaher widget да го променя да не е прозрачен? Благодаря за отговора предварително.

Xiaomi Mi 10T Pro Black, iPad Air 16GB Space Grey
Цитирай

Искам да помоля, ако е възможно някой да качи файла със същата клавиатура, но да не е фонетика Smile
Благодаря Smile
Цитирай

Ще бъде страхотно ако направите версия на рома без Тъчуиз - със стоков андроидски интерфейс (холо темата на гугъл)
Цитирай

mastagg написа:
Pharaone написа:При мен с инсталиран deluxe още го няма.
Някой може ли да даде съвет излиза по следния начин:

Искам да си върна ripple ефекта ?

Колега пробва ли след инсталация на Deluxe, да влезеш в менюто и в "Lock screen" Settings, да промениш от Samsung на нещо друго и после отново да върнеш на Samsung. При мен така се получи.

Извинявам се за въпроса, може би е глупав, но как мога stock wetaher widget да го променя да не е прозрачен? Благодаря за отговора предварително.

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

petyo_k написа:Искам да помоля, ако е възможно някой да качи файла със същата клавиатура, но да не е фонетика Smile
Благодаря Smile

4.1.2 или 4.2.2 или и двете са с фонетика...? предния път заради това даунгрейдвах 4.1.2 РОМа, в по-новите версии беше с фонетика

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай

Pharaone написа:
mastagg написа:
Pharaone написа:При мен с инсталиран deluxe още го няма.
Някой може ли да даде съвет излиза по следния начин:

Искам да си върна ripple ефекта ?

Колега пробва ли след инсталация на Deluxe, да влезеш в менюто и в "Lock screen" Settings, да промениш от Samsung на нещо друго и после отново да върнеш на Samsung. При мен така се получи.

Извинявам се за въпроса, може би е глупав, но как мога stock wetaher widget да го променя да не е прозрачен? Благодаря за отговора предварително.

Уви да колега. Всичките работят,но при избора на Samsung се получава така.

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

4.1.2 или 4.2.2 или и двете са с фонетика...? предния път заради това даунгрейдвах 4.1.2 РОМа, в по-новите версии беше с фонетика
4.2.2 е Smile
Цитирай

С фонетика са,искаш оригиналната клавиатура ли за S3?Без цифричките отгоре?
Ще я кача някъде и ще пусна линк.

Ето я стоковата:
4.1.2
4.2.2

P10

Цитирай

Хора а за версия 6.0 кой кернел е най-стабилен ?

Samsung Galaxy S III 4.3
Цитирай

Аз ползвах адам и нямаше проблеми.

P10

Цитирай

Аз в момента съм с оптимизирания стоков и също няма проблеми.

Каквото дойде
Цитирай

7.0.6 версията много проблеми с галерията и камерата. Днес ми се наложи да снимам интензивно клипове и снимки и поне на 7-8 пъти камерата крашна по време на снимането на видео клип. При разглеждане на снимки в галерията също крашна над 15 пъти. Също така загрява много брутално докато снимам видео или снимки.

Motorola V50 -> Sony Ericsson T630 -> Motorola v3 RAZR -> Nokia N73 -> Nokia N97 mini ->
-> iPhone 4s -> Sony Xperia P -> Samsung Galaxy S 3
Цитирай

Имам инсталиран ROM : IPBGHD ROM v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) - I9300 на Niko, доволен съм, работи си добре но започнах да правя снимки и не мога да намеря къде е ZOOM-a, като снимам видео няма проблем, но при снимки ZOOM-a изчезва.
Искам да питам, някой има ли същия проблем и как го е решил?

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай

И на мен ми направи впечатление че нямам зуум при снимки Sad

Samsung A40/Blue 
Цитирай

По принцип камерата не е модвана от мене:
Пробвайте с тази:
Ако не стане сложете стоковата камера и няма да имате проблеми.

P10

Цитирай

Kapital4o написа:Имам инсталиран ROM : IPBGHD ROM v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) - I9300 на Niko, доволен съм, работи си добре но започнах да правя снимки и не мога да намеря къде е ZOOM-a, като снимам видео няма проблем, но при снимки ZOOM-a изчезва.
Искам да питам, някой има ли същия проблем и как го е решил?

Намерих гооооооооо, Dance ZOOM-ва се с два пръста по екрана.

Някой може ли да сподели подходящи Kernel за този ROM, различен от стоковия

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай

Kapital4o написа:
Kapital4o написа:Имам инсталиран ROM : IPBGHD ROM v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) - I9300 на Niko, доволен съм, работи си добре но започнах да правя снимки и не мога да намеря къде е ZOOM-a, като снимам видео няма проблем, но при снимки ZOOM-a изчезва.
Искам да питам, някой има ли същия проблем и как го е решил?

Намерих гооооооооо, Dance ZOOM-ва се с два пръста по екрана.

Някой може ли да сподели подходящи Kernel за този ROM, различен от стоковия


До колкото знам винаги е бил там... и на стоковия също... Smile

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай

Здравейте съфорумци имам странно преживяване и имам няколко въпроса, защо не мога да форматирам вътрешната памет на телефона, тоест сега като отворя файловия мениджър файловете са ми /storage/emulated/0 преди да рутна телефона и да му сложа рома на niko файловете ми се намираха /storage/sdcard опитвах се по всякакъв начин да форматна вътрешното хранилище даже с някакви арома форматори и пак същото /storage/emulated/0 даже като си направя бекъп на телефона във вътрешната памет, паметта намалява бекъп никъде не намирам, няма го в папка clockworkmod като опитам да му дам рестор не ми намира бекъпа.
Опитах се да го префлашна с odin опитах се да му сложа официален ром но не иска да тръгне телефона, забива на логото на самсунг и неще да стартира, опитах да го върна във заводско състояние през один с pit файла и пак забива единствено ми тръгна с рома на niko 7.06
как да форматирам животното или как да го върна в заводско състояние ако някой има идея как да стане това ще му бъда Благодарен за съдействието, да споделя нямам никакъв бекъп на стоковия оригиналния ром !

Samsung A40/Blue 
Цитирай

niko написа:Стъпки на инсталиране:

*Свалете рома и го сложете на вътрешната памет
*Влезте в recovery (задръжте бутона за усилване на звука + хоум бутона + бутона за включване)
*Направете wipe data/factory reset
*Изберете "install zip from sdcard"
*Изберете "choose zip from sdcard" изберете рома и потвърдете
*След инсталацията направете:
-wipe dalvik cache
-fix permissions
-wipe cache partition
Здравейте. Руутнах си телефона (SGS3) с CF-Root-SGS3-v6.4, но не мога да вляза в рековъри режима. Като натисна бутона ми излиза онова предупреждение, че инсталирането на къстъм РОМ е опасно и като му дам "continue" (volume up) влиза в download mode и от там нататък не знам какво да правя. Трябва да го закача на компа и да го инсталирам през Один-а ли ? Нека някой да обясни малко по-подробно за невежите като мен Smile
Цитирай

натискаш грешната комбинация.
В рекъвъри меню се влиза с : хоум,усилване +,пауър
задържаш ги заедно до логото на самсунг,пускаш и той ще влезе в синьото меню.
Цитирай

:bow: Благодаря. Сега стана Smile Не бях обърнал внимание, че това се прави с Vol Up, а не с Vol Down, както за руутването. Angel

На пръв поглед изглежда доста по-добре от оригиналния РОМ :thumbup: и проблема с изгасването и заключването на дисплея изчезна Dance
Цитирай

Ако някой търси най-добрият ром то това е неговият -финалната версия 6.00 на 4.1.2 .всеки ден пробвах от XDA ромове и ми омръзна от бъгове и
....Според мен няма да има по стабилна версия от 4.1.2 за нашите s3

SGS 1,2,3,iPhone 5s,Note 4,SGS 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)