Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IPBGHD Rom /up to v6.0 XXEMD2 FINAL (4.1.2) § 7.0.6 XXUFME3 (4.2.2) /☎
#76

Премахнато ли е забавянето в call register и contacts?
Цитирай
Аксесоари
#77

Не,това го има във всички ромове.Когато се фиксне от Самсунг тогава.И все пак забавянето не е толкова голямо,пробвай и ще кажеш дали ти харесва.

P10

Цитирай
#78

А може ли да се добави jkay mod?
Цитирай
#79

Jkay не иска да се инсталира пробвах XXEMA2 14.9 и 14.91.3 не става.Май ще се връщам на 1.1
Рома е супер ,поздравления за работата :bow: :bow: :bow:

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
#80

Нямам предвид, че ммс са безплатни освен за получаване. За изпращане е според плана. Но аз разбрах по друг начин въпроса. Дали ще му точи трафик данни. В единия случай започваш с пускането докато изтеглиш. В другия просто данните са спряни и пак си го получаваш.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#81

IPBGHD PURE STOCK ROM 2.0

Код:
IPMART-BG PURE STOCK HD

*Base Firmware: I9300XXEMR2
*CSC:BGL *Zipaligned
*Rooted
*BusyBox
*Init.d scripts support
*Туикнат кернел и оптимизации за по-добра работа.
*Няма никакви други модове.
Ром-а засега ще се предлага само през OTA.За да получите ъпдейта трябва да инсталирате фикса по долу през CWM.Ако ползвате ром с вграден OTA updater , след инсталация на фикса спрете принудително OTA updater и изчистете данните/кеша ,след това стартирайте и ще получите нотификация за ъпдейт.Ако линка за ъпдейт падне или дава грешка,пишете в темата.

OTA FIX
LINK

P10

Цитирай
#82

Le Fleur bootscreen за всички дами.
Инсталира се през CWM.

LINK

P10

Цитирай
#83

niko написа:IPBGHD PURE STOCK ROM 2.0

Код:
IPMART-BG PURE STOCK HD

*Base Firmware: I9300XXEMR2
*CSC:BGL *Zipaligned
*Rooted
*BusyBox
*Init.d scripts support
*Туикнат кернел и оптимизации за по-добра работа.
*Няма никакви други модове.
Ром-а засега ще се предлага само през OTA.За да получите ъпдейта трябва да инсталирате фикса по долу през CWM.Ако ползвате ром с вграден OTA updater , след инсталация на фикса спрете принудително OTA updater и изчистете данните/кеша ,след това стартирайте и ще получите нотификация за ъпдейт.Ако линка за ъпдейт падне или дава грешка,пишете в темата.

OTA FIX
LINK

Линка не работи .... пише че няма нищо Smile и въобще как става този update през OTA ? аз никога нищо не съм получавал така ... :?
Цитирай
#84

Ето го линка.Нещо съм го изместил у бързината.
Инсталираш през CWM и OTA ще ти каже ,че има нова версия.Ако ползваш друг ром с ОТА ъпдейтър , след като флашнеш изчисти кеша на OTA ъпдейтъра.

P10

Цитирай
#85

Рома много ми харесва, но имам един лек проблем(може би не е проблем на рома, а на мод): става въпрос за фенерчето. Когато екрана е заключен, но светнат и задържа Home бутона фенера светва. Хубаво, но когато пусна бутона и фенера изгасва. Няма ли начин да се спира с повторно задържане на Home бутона?

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#86

Още нищо не сте писали за новия ъпдейт 2.1. Дайте малко инфо, че в момента тегля (дойде ми ОТА)?

Много бaвно се свaля ромa.

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#87

sashinkata написа:Рома много ми харесва, но имам един лек проблем(може би не е проблем на рома, а на мод): става въпрос за фенерчето. Когато екрана е заключен, но светнат и задържа Home бутона фенера светва. Хубаво, но когато пусна бутона и фенера изгасва. Няма ли начин да се спира с повторно задържане на Home бутона?

Може и да има , но не сме се занимавали , мода е благодарение на criscan.Според мене си е много добре и няма нужда от промяна.

svetliol написа:Още нищо не сте писали за новия ъпдейт 2.1. Дайте малко инфо, че в момента тегля (дойде ми ОТА)?

Много бaвно се свaля ромa.

Нова версия 2.1
MD5:4C611446C12C614392CDDB46F264DCFE

Промените:
Код:
*Оптимизации за по-добра производителност
*Оптимизиран и туикнат стоков кернел
*Update на някои системни приложения
Наличен през OTA.

Възможно е CRT-OFF ефекта ,да не сработва от време на време , това се дължи на стоковия кернел.CRT-OFF работи без проблем със Siyah , Perseus , Boeffla кернели.

P10

Цитирай
#88

през OTA- ми дава грешка MD 5

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай
#89

Изписва ми, че има ъпдейт 2.1. Но ми дава някаква грешка при свалянето. Може ли линк за да го флашна по старомодния начин.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#90


ПОДДРЪЖКАТА НА ТОЗИ РОМ Е СПРЯНА.
НОВ РОМ И НОВИ ВЕРСИИ В ТАЯ
ТЕМА


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ВАЖНО!!!

ИНСТАЛИРАТЕ НА ВАША ОТГОВОРНОСТ.
НЕ СЪМ ВИНОВЕН ЗА ЕВЕНТУАЛНИ ПОВРЕДИ ПРИЧИНЕНИ ОТ ИЗПОЛЗВАНЕТО НА ТОЗИ РОМ.

------------------------------------------------------------------------------


[highlight=yellow]Благодаря на всички за даренията.
Радвам се, че има хора, които ценят труда ми.[/highlight]


------------------------------------------------------------------------------

[Изображение: paypal.jpg]

------------------------------------------------------------------------------

P10

Цитирай
#91

на мен изобщо не ми пише че има update...
Първоначално инсталирах 2.0 и пишеше :
ROM : IPMART-BG ROM 2.0 HD
ROM VERSION:1.0
Available update - IPMAN-BG HD ROM 2.0 PURE BLUE STOCK

и аз му дадох да го изтегли и инсталира обаче като го изтегли и после на инсталацията пише "could not load .... " и някаква папка и така няколко пъти, при което аз проверих, файла беше там и реши ръчно да го инсталирам през recovery и го направих ...

при което сега ми пише :
ROM : IPMART-BG HD ROM 2.0 PURE STOCK
ROM VERSION: 2.0
Available update - no

Но не ми пише сега че има 2,1 ...
И освен това ми се инсталираха : Game hub, ChatOn, Music Hub и още няколко такива програми, които преди ги нямаше. Това нормално ли е ?
Цитирай
#92

Нормално е ако си инсталирал OTA FIX за Pure Stock версията.Това са два съвсем различни рома..
По късно ще сложа директен линк за 2.1 версията.

EDIT:
Линк за сваляне.

P10

Цитирай
#93

Някой иска ли да тества този скрипт
ЛИНК

Би трябвало да реши проблема с лага при диалера и контактите.Има лаг единствено при първото зареждане или при килване на приложението.

Според мене има ефект , но който тества да сподели.

Поставя се в system/etc/init.id със Root Explorer.
Пермишъна е така

[Изображение: 452cd53ee043328e.png]

След това направете рестарт.

P10

Цитирай
#94

Дава ми грешка на линка, ако можеш прати ми го на пощата c0mm3n7@gmail.com

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#95

При мен работи засега. Ще видя и утре как се държи и ще пиша. Благодаря от името на всички!
Цитирай
#96

c0mm3n7 написа:Дава ми грешка на линка, ако можеш прати ми го на пощата c0mm3n7@gmail.com

Линка работи,пробвай с друг браузер.

P10

Цитирай
#97

За това не трябва ли да имаме init.d съпорт от ядрото?
И също така не се сваля. Пробвах със всички браузъри за тела и всичките ми отварят файла без да го свалят. Нямам комп под ръка, телефона уж го замества ама ето на. ..
Така в текстов файл ли се поставя?


Поставих го като текстов файл, пермишъните оправих но при мен не действа. Пак има забавяне но не знам дали е като преди, защото ползвам джей кей и нямам лаг. Но определено, колкото и малко да е си го има, около 2сек, което си е пак лаг.
Не е ли по лесно за тези които разбират да си отворят фреймуорк.апк и да го едитнат? !

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#98

Да трябва да поддържа init.id.Не трябва да е като текстов файл,а като такъв без разширения.Не успях нещо там,ще го зипна тая вечер и ще пусна и още един друг скрипт за тестване.
При мене няма лаг ,ама съм добавил и едни неща в build.prop,най добре ще е да пусна тест версия на цял нов ром.

P10

Цитирай
#99

И на мен ми го слага като разширение TXT и не иска нещо да се получи врътката Smile

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай

Това в build.prop също не работи. Ако е същото, което се сещам де. То работеше на старите цм ромове.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)