Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG Optimus 4X HD
#1

Пускам темата, защото гледам, че няма такава. Та искам да попитам за скрийн протектор - матов ли е по-добре или чист? Пише, че матовият не оставя отпечатъци, но пък гланцовият имал пълна прозрачност. Какво ви е мнението, и по-конкретно матовият пречи ли на видимостта?
Цитирай
Аксесоари
#2

Купих си тези http://www.ebay.com/itm/170929383657?ssP...1497.l2649
Вчера си ги взех от пощата и залепих един. За протектора не мога да кажа мнение, протектор като протектор, но за отпечатъците мога - без протектор оставаха 5 пъти повече, докато сега трудно забелязвам. Остават си, но не толкова много както преди. Ползвал съм и матов на стария телефон, но не ми допада и пак си остават отпечатъци според мен.

Galaxy Note 3
Цитирай
#3

Аз съм с гланц протектор и не съм изкефен много навън има отблясъци от светлината и със сигурност му личат повече следите от пръсти от мат протектор. Макар че при мен не проблем аз го използвам на закрито навън само за слушалка. А като прозрачност мисля че гланца ще е по-добре но не съм сигурен!


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#4

Ами аз вече спечелих едни на търг - 3 за 99 цента, матови. И да не струват, нали са без пари. Tooth
Цитирай
#5

Колеги, аз си взех телефончето от 1 приятел той ми го поръча от Англия и той ми сложи и протекторче но като за първи път толкова бързо ми се надра.. от най малкото излизат черти даже с нокат леко да го докосна и веднага =(

LG Optimus 4x HD Black + BG Menu P880 4.1.2 Android
Цитирай
#6

Протектор си взех зa 5 левa от Mobile device и съм много доволен от кaчеството му.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#7

Здр. колеги, за това телефонче има ли оригинален флип кавър или оригинален силиконов кейс? И ако има от къде може да се сдобием с такива? Ако нямат оригинален вие от къде му купувате калъфите и кейсовете?

Xiaomi Mi4 LTE - - -> Redmi Note 4 - - -> Redmi Note 5 !!!
Цитирай
#8

^За оригинални не знам, но аз бих заложил на този Nillkin. Само техни продукти съм си купувал за телефоните и са страхотни, качествени, не се лющи покритието, стоят като едно цяло с телефона, не се пързалят.
Да взема пък да си поръчам един, въпреки че не е мой тип калъф, но сигурен съм на живо ще е супер...
Цитирай
#9

Страхотно изглежда. За съжаление тук едва ли ще го видим.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#10

babdeyd написа:Здр. колеги, за това телефонче има ли оригинален флип кавър или оригинален силиконов кейс? И ако има от къде може да се сдобием с такива? Ако нямат оригинален вие от къде му купувате калъфите и кейсовете?

Оригинални сигурно се намират но ще се оръсиш доста пари.
Аз съм със силиконов неоригинален за 10 лева сигурно и по-евтино дори ги има които би трябвало да ги намериш във всеки магазин за аксесоари:
http://www.aliexpress.com/item-img/Case-...67423.html
Приляга доста добре и бутоните и всичко и най-вече е предпазен от счупване и драскане за което съм го купил.
На мен ми харесват тези: http://kalyf-bg.com/lg-optimus-4x-hd-p88...lenka.html
По свежо изглеждат но не съм си купил като ми омръзне черния може и да си взема друг.
Но ти трябва да си решиш флип ли искаш или кейс отидив някой магазин и пробвай пък не е задължително да купиш и като решиш после може и онлайн заявка да направиш от някъде.

Да и аз ги гледах в е-бей ама не ми се чакаше и затова.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#11

dgrozev1 написа:На мен ми харесват тези: http://kalyf-bg.com/lg-optimus-4x-hd-p88...lenka.html
В Ибей е 13$ с безплатна доставка= 20лв. Нашите алчни търгаши... :facepalm:
Цитирай
#12

http://www.mobibutik.bg/search?controlle...it_search=

В тоя сайт има някои интересни аксесоари ако някой се интересува.

А на тема батерия за тази какво ще кажете 4800 mAh ? :rofl:

http://www.amazon.com/Onite-4800mAh-Batt...B00919F484

За грозното ми е ясно ама не очаквах че има повече и от 4300 mAh ,а за хора които пътуват и са отвеяни та да си забравят зарядните може и да върши работа. Аз XDA четох също че има 2600 и 2800 ако не се бъркам стандартни батерий.

dedovec написа:^За оригинални не знам, но аз бих заложил на този Nillkin. Само техни продукти съм си купувал за телефоните и са страхотни, качествени, не се лющи покритието, стоят като едно цяло с телефона, не се пързалят.
Да взема пък да си поръчам един, въпреки че не е мой тип калъф, но сигурен съм на живо ще е супер...

Ако някой реши да поръчва от тези готини калъфи да вземе да поръча и за мен един праща ми го после с наложен платеж и ще си разделим и доставката, гарантирам че ще го взема!


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#13

Ще кажа, че ще седи много грозно. Иначе, доколкото помня, има батерия 2600mAh с оригинален размер, демек не ти трябват други капаци и тем подобни грозотии.
Цитирай
#14

Dowper написа:има батерия 2600mAh с оригинален размер
Къде? Вероятно Ибей? Бих взел тaкaвa, сaмо aко е обявенa от ЛГ зa телефонa! С ментaци не ми се зaнимaвa!
Цитирай
#15

Някъде из xda четох, не знам къде се продава и оригинална ли е.
Цитирай
#16

Мисля да си поръчам от така наречените Power Bank, но не съм наясно с тоците. Ще ми кажете ли какви х-ки да гледам. Харесах една с капацитет 12 000 mAh пише това:
[box]- Voltage: 5V
- Capacity: 12000mAh
- Input: DC 5V/1000mA
- Output: 5.2V/2000mA, 5.3V/2000mA[/box]

Galaxy Note 3
Цитирай
#17

de4thless:
- Voltage: 5V- Напрежението, на което работи Power Bank;
- Capacity: 12000mAh- Капацитета на батерията на Power Bank (както е при батерията на телефона);
- Input: DC 5V/1000mA- Входящ ток (този, който е подаван към Power bank от зарядното в комплекта): Напрежение 5V, Големина на тока- 1000мА= 1А (Ампер);
- Output: 5.2V/2000mA, 5.3V/2000mA- Изходящ ток (този, който Power Bank подава към телефона): 5.2 Волта с големина 2000мА (2А).
Принципно: ако големината на тока е да кажем 500мА, ще зареждаш по- вабно (оригиналното зарядно на 4Х ХД е 1.2А), а с тези 2А по- бързо от фабричното...
Цитирай
#18

Мерси много за разяснението, значи скоро може да се похваля с едно такова нещо. Ако някой го интересува тази 12 000 мАх е 20 долара от dealextreme.

Galaxy Note 3
Цитирай
#19

^Гледах и аз из Ибей, но нищо не ми хареса. А ако има притеснения, че 2А са много за телефона, Тегричката има защита, ако нещо види зор, в което се съмнявaм, тъй кaто нa чипa все пaк му е зaложено дa упрaжнявa контрол (примерно минaвaне в режим Slow charging). Особено кaто се знaе кaквa печкa е... Lol
Цитирай
#20

И aз се чудих тея 2мAч дaли не сa проблем, понеже търсих зaрядни зa колa и имaше и тaкивa. Но от другa стрaнa товa е мaксa, може дa рaботи нa по-мaлко. Някок aко е по нaясно с тея рaботи дa кaже дaли имa проблем.
Цитирай
#21

Зaдaчa:
Зaредете 6000MAh бaтерия до 100% зa 3 чaсa.
Рaзполaгaте с 2бр зaрядни- едното с изходящ ток 500mA (0.5A), другото с 2000mA (2A).
Изберете прaвилното? Lol
Нямa проблем с 2A ток, просто ще зaреждa по- бързо. Aко види зор, ще мине в Slow charging.
A в Ибей гледaх тaкивa устройствa с кaпaцитет 12- 16 000МAh, снaбдени с двa изходa, което знaчи, че не е проблем дa си възбуждaш едновременно телефонa и тaблетa. Lol
Цитирай
#22

Колеги кажете какво зарядно за кола да взема? С какви параметри да е за да зарежда и да си ползваш GPS-включен например , по възможност от БГ не ми се чака Ебей.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#23

5V, 1A поне, аз скоро ще си поръчвам от ибей, тука ще е поне 20 лева, според мен не си заслужава.
Цитирай
#24

Взех си ей това зарядно без кабел (защото и без това имам 2) мисля че става още не съм го пробвал, за 6 лева.

Взех го от обикновенно магазинче електроника което няма онлайн сайт.
За това дали ще върши работа съм почни сигурен, че ще върши нали затова ви и питах с какви параметри да е.
А дори магазинчето си дава гаранция само с касов бон.
Когато го пробвам от петък до неделя тази седмица, ще пътувам из България и ще кажа как е.
А иначе от чужбина са още по-евтини ама не ми се занимава ето например:
http://dx.com/p/700ma-car-cigarette-powe...-24v-29804
Май е едно към едно.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#25

Първо: кажи от къде го взе.
И второ: върши ли работа?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)