Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ES File Explorer 3
#26

не, на nexus 4 не работи и там тествах. Реално устройствата, които потдържат OTG хардуерно, имат нужда от допълнителен софтуер за да могат да работят с тази функция. В нексус 7 да кажем, има хардуерен support, но ако ръгна флашка, нищо няма да се покаже на екрана и по нищо няма да разбера, че съм я вкарал. А сега с ES, мога да си я отворя като отделна папка и да си копирам файловете или да ги отворя. Нексус 4 има нужда от руут и кернел и otg кабел със собствено захранване (native се води, че не потдържа otg) за да стане всичкото това, но поне за устройства като нексус 7 върши супер работа самия update. спестява руут или купуване на nexus media importer... реално заменя други програми, които mount-ват флашката, но това работи и без руут. просто трябва устройството да потдържа otg
Цитирай
Аксесоари
#27

OK, мерси за отговора.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#28

yo_asakura написа:...Реално устройствата, които потдържат OTG хардуерно, имат нужда от допълнителен софтуер за да могат да работят с тази функция. ...

На S4-ката няма нужда от никакъв софтуер - директно ми отваря флашката през вградения файлов мениджър (Моите файлове/My Files).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#29

centur написа:
yo_asakura написа:...Реално устройствата, които потдържат OTG хардуерно, имат нужда от допълнителен софтуер за да могат да работят с тази функция. ...

На S4-ката няма нужда от никакъв софтуер - директно ми отваря флашката през вградения файлов мениджър (Моите файлове/My Files).

Хората говорят за нексусите.Там преди искаше допълнителен софт за флашки.Сега до колкото разбирам това го прави менажера - не че и той не е допълнителен софт де Smile

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#30

fidy написа:[Хората говорят за нексусите...
Преди това да, но след това ... "устройствата, които потдържат OTG хардуерно" не ми звучи като nexus.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#31

centur написа:
fidy написа:[Хората говорят за нексусите...
Преди това да, но след това ... "устройствата, които потдържат OTG хардуерно" не ми звучи като nexus.

ами нали това казвам, че трябва и софтуер. при теб самсунг са го инсталирали този софтуер, но на някои устроиства (като nexus) го няма, а на някои им трябва дори руут. за радост тая програма помага на някои дори без руут да ползват otg... Smile

п.п. при всяко положение трябва софтуер, просто самсунг си го вграждат по default
Цитирай
#32

E точно преди това изречение пише нексус 4. а след него се говори за нексус 7 :unknw:
Както и да е - няма да влизам в спорове ,защото се приемат като заяждане в повечето случаи Tongue

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#33

дайте акъл,криптирах едни снимки с ес файл експлорера и сега не приема да се декриптират,LG K8 2017 е телефона

Lenovo A6010
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)