Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CSR Racing вече за андроид !
#1

https://play.google.com/store/apps/detai...cing&hl=en

Хаиде момци, най после и за нашите устройства я има, вече я тествах и работи на 4.1.2 JB. Изисква от 2.3 нагоре

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
#2

А какво изисква андройд коя версия на 2.3.7 ставали?
Цитирай
#3

Я, една хубава racing игра. Дали ще тръгне на armv6 със 2.3.6 Gingerbread?

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#4

ами пробвайте и вижте, в сайта не пишеше за кои версии става

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#5

...
(моя грешка - още спя).
:cheers:

Sony Xperia Z2 - 23.0.1.А.0.167 @ 4.4.4 + SWR10
Цитирай
#6

дал си линк за друга игра приятелю Tooth

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#7

Играта е лудницаааааа :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Цитирай
#8

Супер e Note 2 Smile

LG G3 Titanium Grey, Ipad Mini White,Xiaomi Mipad
Цитирай
#9

Имам съмнение че ще тръгне на armv6. Май ще трябва да я чакам да я моднат и да я пробвам. Sad

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#10

На неото литна без проблеми. Само на първото състезание ми се рестартна телефона , но преди това беше доста позагрял от 1 час игране на реал расинга. След това никакви проблеми, а играта е страхотна , перфектна графика и добра динамика

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай
#11

BloodBullet написа:Имам съмнение че ще тръгне на armv6. Май ще трябва да я чакам да я моднат и да я пробвам. Sad

Аз препоръчвам да инсталираш Swapit ram expander + setcpu на мойто zte racer с тея програми какви лии не тежки игри вървят Smile.
Цитирай
#12

Аз имам проблем с data-та на всички игри. Нещо не правя както трябва. Например пробвах MC: Sandstorm трябваше да й кача дата файловете на /sdcard/gameloft/games и само черен екран ми излиза като я стартирам. Или NOVA - пак на същото място само където чувам звук и не е черен ами бял екран. Само :wall: :wall: :wall: по цялото време за нищо. Не мога да разбера къде ми е проблема. И пробвах също с reboot няколко пъти но нищо. :/ :mad: Ако някой има отговор ще съм му много благодарен.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#13

С какъв телефон си защото на моя zte racer със swapit ram expander който ползва сд картата като рам подкарвам изброените от теб игри Wink Smile.

ЕДИТ:Скайпа ми е mitaka1098 че пиша от тела и немога да ти отговора на ЛС понеже от браузъра не ми е приятно Smile.
Цитирай
#14

Един въпрос, в коя папка слагате кеша?

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#15

Това само драг ли е?

[Xperia S][Unlocked BL][FXP CM10]
Цитирай
#16

Да,но е 3д уж де ;д.
Цитирай
#17

exlective написа:Един въпрос, в коя папка слагате кеша?

като разархивираш то си пише сдкард/андроид/обб

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#18

пак в сайта пише че няма да ми варви ... . .. . . . . :mad:

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#19

Хах тръгна и на моят ветеран S1 Big Grin
Иначе играта е номер 1

Samsung Galaxy S MIUI
Цитирай
#20

DAFAQUE
This app is incompatible with your Sony Xperia Z.
Цитирай
#21

Не е вярно тегли от другаде не от маркета Wink.
Цитирай
#22

Тръгна от първия път :thumbup: Много по добра от Drag Racing :thumbup:

[center]SGSII CuBG's XWLSW v1.2 & Kernel Apolo 4.8b Regular+UV & Modem XXMS2[/center]
Цитирай
#23

Тука пак става ли чрез груба сила да си добавяме пари и стотинките ? Sad
Цитирай
#24

Game Guardian пробвай Smile.Трябва ROOT да знаеш!
Цитирай
#25

Не става пробвах пише само,че търси и нищо не намира.С тия жълтите стотинки направо много трудно се събират :facepalm:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)