Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Ръководство ]-.¸¸.·´¯ Синхронизация на данните от един телефон къ
#1

             [Изображение: zeropoint_logo.png]





Предлагам в тази тема да опишем всички методи за синхронизация на данните от един телефон на друг. Няма значение какви са моделите или операционните системи, стига поне едната да е Android.
Който има желание, може да помага, за да развием всички случаи. Ако някой прояви интерес, нека си оформи поста пригледно и максимално подробно! В тази тема ще се стремим да избягваме Въпроси & Отговори, а ще помагаме с това, което е написано.








Андроид България в социалните мрежи


[Изображение: Facebook.png]      [Изображение: twitter.png]      [Изображение: google%20%2B.png]      [Изображение: androidbg-google-plus-community-icon.png]      [Изображение: androidbg-google-currents-icon-2.png]      [Изображение: androidbg-linkedin-icon.png]      [Изображение: youtube.png]      [Изображение: 7_new_2.png]

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#2

[Изображение: sync-old-htc-with-htc-sense-5.png]




|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#3

[Изображение: samsung-sidesync.png]




|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#4

Прабвах версията от XDA-то на Acer Лаптоп и Galaxy note 2 нямам проблем. Всичко бачка . Линк - http://forum.xda-developers.com/showthre...st41243207

Motorola Atrix ->Galaxy Note +16gb class 6 + Motorola Xoom 3g->Galaxy S3 + Note 2+Samsung 32GB class10->Padfone 2->Galaxy S4+Asus T100+Note 3+Alienware 18 2xM290x CF
Повече място за телефона
Цитирай
#5

[Изображение: mtel-vodafone-contacts.jpg]



Цитат:
Цитат:

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#6

Аз съм със Самсунг галакси таб 2 GT-5100 и с Асус фонепад ME371MG и искам от СИМ картата на Самсунгът да прехвърля всички контакти в картата на Асусчето, но как???
Програма ли ми трябвааа, какво?

Samsung Galaxy Tab2 GT-P5100
Asus Fonepad ME371MG
Цитирай
#7

Синхронизирай с гугле и ги експортирай в картата на Асуса.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#8

"Приложението Vodafone Contacts ще се грижи за вашите контакти" има ли нещо подобно и за Глобул, и можете ли да ми кажете от къде да си сваля SideSync?
Цитирай
#9

Прехвърляне на контакти от Symbian^3, Anna, Belle към Android OS.
Отваряте контактите, от опциите избирате маркиране -> маркиране на всички -> Експорт към SD card.
Когато операцията приключи в папка others/contacts на SD card вече имате всичките си контакти във формат *.vcf. Ще забележите че всеки контакт си има собствен *.vcf файл.
Копирате цялата папка contacts в основната директория на SD card в Андроид телефона.
Отваряте контакти на Андроида -> Import/export -> From SD Card -> Multiple vcf.
Готово - контактите от стария ви телефон са прехвърлени на новия.
Не съм сигурен обаче, дали действа наобратно, тъй като Андроида експортва контактите в единичен файл

Motorola Defy XT535, ICS 4.0.4
Цитирай
#10

Здравейте.Имам телефон HTC Desire HD и искам да го свържа със китайски таблет,така че да качвам и свалям файлове двупосочно освен това и да мога да браузвам в паметта им,един във друг ,ако е възможно.Търся такова приложение от Google play.
Цитирай
#11

А някой да знае как се импортват и снимките към контактите? Досега бях с Nokia Lumia . След reset или формат на телефона - като се закачиш към Outlook и се синхронизират контактите + всички снимки към контактите. Сега съм с Samsung S3 Neo - синхронизираха се само контактите. Някой има ли идея как да синхронизирам и снимките към контактите.
И още нещо - при Lumia-та ако "закачих" контакт от outlook със скайп и фейсбоок профил телефона си дърпаше снимката от този профил, който си има такава. При андроида има ли такова нещо ?
Цитирай
#12

Направи си Samsung акаунт и синхронизирай с него контактите със снимките.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Здравейте,
от скоро съм с телефон Allview X2 Soul Mini OS 4.4 KitKat.
имам следния проблем за разрешаване:
счупен и тъмен дисплей и неработещ тъч, преди счупването не съм отметнал дебъг при комп връзка и сега ми трябват контактите от телефона ( не са синхронизирани никъде другаде).
да ме насочите към ентусиаст , който да помогне?!?
Цитирай
#14

Здравейте, имам инсталиран Messenger на един телефон и искам да прехвърля същия акаунт на нов телефон. Без Фейсбук съм. Стария телефон няма да се ползва, но при новия телефон  не ми открива акаунта и  иска да създаде нов. Някакви идеи как да прехвърля съществуващия акаунт на новия телефон?
Цитирай
#15

Инсталираш на новия Facebook логваш се и после инсталираш Messenger логваш се (само потвърждаваш) и изтриваш Facebook , а Messenger-а си остава логнат и си го ползваш с кеф.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#16

Въпросът е, че аз изобщо нямам Фейсбук, като досега съм ползвала само Месинджъра без фейсбук профил. Не искам да създавам такъв, а да продължа да ползвам само Месинжър и на новия телефон, който не ми разпознава вече създадения Месинджър акаунт.
Цитирай
#17

Щом имаш акаунт не ти трябва нов , а само за да се логнеш в месинджъра ти трябва приложението фейсбук след което го деинсталираш и си ползваш само месенджъра.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#18

Здравейте,  имам самсунг j3 модел 2018г. Използвам браузъра на самсунг. Искам да прехвърля всички пароли и линкове които съм съхранил с времето на ксиоми редмин 6.
Благодаря ви предварително. Smile
Цитирай
#19

Здравейте, преди дни получих уведомление на Gmail, че спира от 01.11.2019г. да поддържа контактите синхронизирани на профила. Препоръката е да се прехвърлят контактите в телефона и сим картата. Изключение правят за скандинавия и Малайзия. Някой има ли повече инфо?
Цитирай
#20

(2019-10-25, 08:08:18)ivodam написа:  Здравейте, преди дни получих уведомление на Gmail, че спира от 01.11.2019г. да поддържа контактите синхронизирани на профила. Препоръката е да се прехвърлят контактите в телефона и сим картата. Изключение правят за скандинавия и Малайзия. Някой има ли повече инфо?

Няма такова нещо. Fake/Scam

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#21

не съм сигурен. дано останат.аз получих ето това на пощата. 

My Contacts спира на 1 ноември 2019 г.
My Contacts спира на 1 ноември 2019 г.
Благодарни сме, че се довери на My Contacts да се грижи за твоите контакти! Въпреки това, сега със съжаление ти съобщаваме, че My Contacts спира на 1 ноември 2019 г.

Преди 1 ноември 2019 г., трябва да свалиш всичките си контакти във формат vCard и/или във формат Outlook CSV от My Contacts, за да създадеш резервно копие на своите контакти. След тази дата, всичко ще бъде изтрито и няма да имаш достъп до своя акаунт.
Данните ще продължат да са защитени. Ние няма да продадем или прехвърлим нито един от твоите контакти или лична информация на никого.
Ще получиш няколко напомняния преди спирането.

Забележка: My Contacts ще спре и повече няма да е достъпно в държави извън Скандинавия и Малайзия. Ако имаш въпроси, се свържи с нашия отдел за обслужване на клиенти
Цитирай
#22

Теленорци от месец поне тръбят, че закриват тази услуга! Аз имам гугъл контакти и въобще не ме бърка, също така отдавна зачеркнах глобул като оператор - по новому теленор.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#23

Сори, моя грешка. Това не важи за гугъл контакти.
Цитирай
#24

Здравейте, имам Samsung s10+ но смятам да мигрирам към Iphone и да продам самсунга.
Въпроса е, че не съм сигурен дали ще ми хареса и искам да мога да се върна към нов андроид телефон като имам всички настоящи настройки и програми. Как може да стане това, като се има предвид че няма да разполагам с двата Андроид телефона едновременно?
Миграцията Андроид>Айфон>Андроид ще бъде ли равностоина?
Цитирай
#25

Опитай приложението MobileTrans, с него може да прехвърлиш данните си от iPhone на Android без проблем.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)