Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Замунда
#26

В близките дни ще има проблеми и с двата, въпроса е да мислите трезво и да си изберете правилно сайта. zelka.org е урл което препраща към замунда.се.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
Аксесоари
#27

niki1999kir написа:Ами zelka.org какво е?
Същото като *.se. Ping-ването води до еднакви IP-та. Също така и tracert ходи по същия път и към двата да речем сайта Smile

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#28

android330 написа:И аз днес разбрах за проблема и сега се опитвам да се регистрирам в .SE обаче не става изписва ми You can't register from another url. какви ли не Имейл адреси на написах все това ми изписва и не мога да се регистрирам

Ако си имаш акаунт, просто си влизаш с него пак. При мен няма проблем. :whistle:

 
Цитирай
#29

Мда, регистрациите в *.se са заключени Smile

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#30

Значи сега трябва да изтегля на ново торрент файловете от zamunda.se, за да ми отчете сийд във zamunda.se, не може да се използват торрент файловете от zamunda.net във zamunda.se, така ли?

Samsung Galaxy S Plus 8GB, CM11 lll Sansung Galaxy Y Stock 2.3.6 lll
Samsung Galaxy Note 2 16GB (64gb MicroSD), DN4 ROM, AGNi Kernel lll Nexus 7 Stock 4.4.4
Цитирай
#31

Логично е да не може

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#32

^ Ако имаш регистрация в zamunda.net, не ти трябва нова в zamunda.se. Ползвай тази от .net

Redmi Note 4 -> Redmi Note 7 PRO -> Redmi Note 8 PRO -> Mi 10T Lite -> One Plus Nord 3
Цитирай
#33

sabotage7410 написа:Трябва да се показва някакво уважение все пак и си мисля, че изказването на @Maloon не е много премислено. Замисли се колко филма щеше да си гледал и колко игри щеше да си играл, ако не бяха тези хора от екипа на днешния .se Да изградиш подобен сайт не е много лесно, даже от изключителна трудност. Ползвайте си каквото искате, скоро .net няма да го има
Погрешно си ме разбрал.
Моите уважения към екипа на замунда, макар че ще се радвам да ми обясниш [ако можеш] на малко по-професионално ниво какво точно е сложното в изграждането на един торент сайт. Писането или ползване на готов енджин имам предвид.
Подобен сайт се създава за не повече от час и почва да се развива от сийдърите, не от администраторите и модераторите.
Не познавам лично нито Ицо, нито Мартин и не мога да кажа кой е крадеца, дали е крадец и в каква степен.
Нещата не винаги са в черно и бяло. Най-често са в степени на сивото и не е толкова просто да решиш кой е крив и кой е прав.
Затова казах, че ще използвам и двата сайта. Кой е по-предприемчив ... ще видим.
При всички случаи конкуренцията е в наша полза.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#34

При мен URL на трекера дава : http: /tracker.zamunda.net....не трябва ли да е вече zamunda.se ?

 
Цитирай
#35

Offtopic
Който няма регистрация в zamunda.se, ако иска мога да му дам моята. Ако има желаещи да ми пишат ЛС. Smile

 Samsung S9+
Цитирай
#36

[Изображение: b9b02ef73c1ed1c56cc810bd4ab9501f_647x388.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#37

Що си мисля, че и Я. К. от бопа е замесен в цялата тая игра?! :confused:

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#38

Досега влизах в Замунда през прокси сървър, сега с този нов тракер ".se" никак не мога да вляза, даже и търсачката не го открива.
Има ли начин за влизане от чужбина в новия тракер?

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#39

Kapital4o написа:Досега влизах в Замунда през прокси сървър, сега с този нов тракер ".se" никак не мога да вляза, даже и търсачката не го открива.
Има ли начин за влизане от чужбина в новия тракер?

Въпросния "нов" е просто копие на старата zamunda. В прения ми пост има скрийншот обясняващ защо има такова копие и как се опитват да го "възстановят".
Или казано с други думи: вътрешен човек от zamunda (имам предвид "старата") си е направил копие и регистрира уж "нов" сайт, ама с друг домейн, който сега някои смятат за правилен, но *.net е истинския, а другия е копие.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#40

Kapital4o написа:Досега влизах в Замунда през прокси сървър, сега с този нов тракер ".se" никак не мога да вляза, даже и търсачката не го открива.
Има ли начин за влизане от чужбина в новия тракер?

Влиза се без проблеми през http://www.bg-proxy.com от чужбина.

nexus 6P
Цитирай
#41

centur написа:
Kapital4o написа:Досега влизах в Замунда през прокси сървър, сега с този нов тракер ".se" никак не мога да вляза, даже и търсачката не го открива.
Има ли начин за влизане от чужбина в новия тракер?

Въпросния "нов" е просто копие на старата zamunda. В прения ми пост има скрийншот обясняващ защо има такова копие и как се опитват да го "възстановят".
Или казано с други думи: вътрешен човек от zamunda (имам предвид "старата") си е направил копие и регистрира уж "нов" сайт, ама с друг домейн, който сега някои смятат за правилен, но *.net е истинския, а другия е копие.

Поста ти по никакъв начин не доказва, че .net е правилният! Не ме разбирай погрешно, не се заяждам просто казвам, че подобно изявление има и на .se!

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#42

sashebalchev написа:
Kapital4o написа:Досега влизах в Замунда през прокси сървър, сега с този нов тракер ".se" никак не мога да вляза, даже и търсачката не го открива.
Има ли начин за влизане от чужбина в новия тракер?

Влиза се без проблеми през http://www.bg-proxy.com от чужбина.


Благодаря, това стана и си пише че е ".se", а на другия си е както преди ".net". В момента съм отворил и двата торента и си има разлика в количеството торенти и последно качени, за мен са два различни тракера.

Обаче имам малък проблем, като реша да изтегля даден торент и ме връща на страницата на прокси сървъра, някой да има идея защо така се получава?

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#43

Лицето Х банва 80% от екипа на замунда.НЕТ и унищожава на 99% от следите и, като започва да ръководи лично .нет, по настоятелство на изгонения екип/незаслужено/ успяват да възстановят сайта и го слагат на домейна zelka.org, а по-късно zamunda.se, като домейна zelka.org прехвърля директно към zamunda.se. Кой прав и кой крив вие си разбирайте.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#44

Добре, да приемем, че някой си решава да копира информацията от androidbg.com и си направи нов сайт androidbg.org или нещо друго - аз на кой да имам доверие в случая?
На този новия, който си е откраднал информацията и създал нов сайт или на стария, който съм си ползвал до сега?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#45

Само че си представи следното, един от екипа на AndroidBG.com реши да премести цялата информация на друг сървър и за изтрие останалия екип и да стане еднолично лице. А в същото време стария екип въстановява сайта на AndroidBG.org. На кого ще имаш доверие. На новия(org), който се опитва да запази старите неща или на стария, който е присвоил работата на много хора и прочие. И има вече разработен сайт?

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#46

Само, че въпросния копирач (така да го нарека) не е знаел, че има още едно място, на което zamunda има копие и сега лъсва цялата истина (стария сайт си бачка, а новия се "възстановява" Tooth ).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#47

Както и бе казано, вече има и обврързване на замундата с фейсбук, а всички знаем колко добре могат да знаят фейсбук какво се случва на екрана и сайтовете за субтитри официално се отказаха от замунда.нет


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#48

Това си е лично твой избор, специално в твоя случай няма да е трудно, дали ще ти помагат тук или там теб не те грее/предполагам/, но в случая със замунда до 2-3 ако, най-вероятно спрат качвания на торенти ще трябва да прибегнеш/не визирам теб/ към друг торент, не е задължително замунда.се. Все пак се постави на мястото на стария екип, работиш 8 години, качваш, помагаш и в един прекрасен ден не можеш да влезеш в акаунта си и откриваш, че всичко което си правил вече е без значение. Дали цялата работа не мога да докажа. Аз лично съм се преместил в *.се но там страниците с торентите са 151 срещу 129616. И ако нещата продължат наистина ме принудят да отида в залива, нещо което не би ми харесало особено. Относно *.нет човекът зад това си призна/поздравление за което/, че старият екип е бил премахнат чрез преврат, дали било незаслужено или заслужено си знаят само те.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#49

Когато някой те предаде независимо колко години той е работил за теб - съвсем естествено е да премахнеш всички за всеки случай, ако ще и от 100 години да са били uploader-и.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#50

Аз мисля ,че не знаем какво точно е станало, за да вземем страна.Мисля ,че скоро ще се разбере кой и защо е узурпирал тракера.
Важното е дали тази война няма да вземе жертви , и да не почнем да получаваме честитки с парични глоби !? , каквато е практиката на запад.

ZTE Grand X Pro
Google Nexus S
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)