Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root за почти всички Samsung Андроид телефони (без опасност от брик)
#51

Всеки стоков (заводски,оригинален) софтуер.


Щом си с NG2 караш по втория линк.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#52

Като пробвам да сложа това ядро G900FXXU1ANE2. Компа се рестартира някаква идея не е кои знае колко мощен. Преинсталирах windows-а и пак същото става Big Grin Big Grin
Цитирай
#53

Пробваш на друг компютър.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#54

(2014-09-15, 19:26:40)rado7318 написа:  Току що пробвах три пъти .  Не работи. Просто нищо не се случва и в един момент излиза съобщението ,че програмата не отговаря.

Опитай със iRoot. Аз съм със същия телефон.Успешно се руутна. Сега търся CWM или TWRP за моя модел Smile
Цитирай
#55

Здравейте.
От два дена съм с този телефон и на мен започна да ми е малка памитта на телефона и прочетох и некоя и друга тема по въпръса но едно не ми стана ясно. А именно дали задължително трябва да го рутна за да възприеме форматирана sd картата под примерно ext 3. И тъй като тепърва навлизам в тази материя и все още съм лаик моля да ми се даде прост отговор.
Благодаря
Цитирай
#56

Не можеш да влезеш и да промениш нищо, ако нямаш администраторски акаунт, демек рут Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#57

Яснооо ще търпим докато поизтече гаранцията.
Благодаря
Цитирай
#58

Е не мажах да се стърпя и вече е рутнат. Бая неща изтрих от стоковите приложения и сега батерията пада само с 3 % през нощта. Това ме дразнеше най-много в телефона. Ама сега е пушка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)