Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гимнастики с батерията, за по-добро здраве!

мнение 426 от wasntmeer

Изписа,но пак не ми отваря нищо

(13 Jan 2017, 12:00:36)wasntmeer написа: а на Приложения с интензивно използване на енергия ми показва Messenger,facebook и viber. Въпроса ми тук е да ги затварям ли или и тук няма смисъл при положение

А като ги затвор след това неполучавам съобщенията
Цитирай

мнение 427 от wasntmeer

(19 Jan 2017, 09:42:43)dobs7z написа: Нещо я яде на заден фон.
Не знам дали помага, но може да пробваш опцията "Лимит на фонови процеси", която се намира в "Опции на програмиста".

На стандартно си е
Цитирай

мнение 428 от karloson

Ще използвам темата, за да споделя моя проблем. Купих нова батерия за моя телефон - естествено, не е оригинална. Сложих да се зарежда, стигна до 89% заряд и повече не вдигна. Проблемът е, че индикаторът продължава да показва, че тече зареждане, диодът си свети в оранжево (при напълно заредена батерия свети в зелено), но процентите не мърдат. Въпросът е дали може да стане някой сакатлък? Иначе батерията си кара доста по-дълго от старата, което ме навежда на мисълта, че е заредена, макар да показва 89%. Пробвах всякакви калибровки и хард ресет, но без резултат. Остана възможността да купя едно универсално външно зарядно и да опитам с него да заредя до 100%, но може и да не стане, защото подобно външно зарядно за батерията на SGS3 на жена ми зарежда батериите до 90% - вероятно китайците са се презастраховали.
Старата ми батерия е 2070мАч (зарежда нормално до 100%), новата е 2400мАч според означението. По принцип телефонът - Asus Zenfone 2 Laser - се предлага и с двата вида батерии, но в България се продава само с малката от 2070мАч. Някакви съвети?
Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D(перфектен в рамките на гаранцията)>>ZTE Blade Q(за толкова пари-толкова)>>Samsung Galaxy S3 Neo(мъка)>>Asus Zenfone 5(откраднат)>>Asus Zenfone 2 Laser
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD