Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Оne
#26

Малко скъпичко, но много ми хареса Angel Angel
HTC One M7 Car kit Original
Цитирай
Аксесоари
#27

Я си отворете черупките и погледнете надписа beatsaudio.... Smile Купих го от магазина ( телефона) сложих сим-а вътре и го затворих с черупката. Не съм го ползвал и секунда без. Обаче в рамките на 2 дни я махнах 5-6 пъти , щот разни хора искаха да видят телефона. И оня ден забелязах , че надписа леко се е олющил. Дали само при мен е така?
Цитирай
#28

И аз имам въпрос за Doble dip hard shell - поръчал съм си протектори от xtremeguard за дисплей и гръб и смятам да ги залепя (ако най-накрая намеря телефон без луфтове).
Този кейс на htc ми харесва, но малко ми е чудно колко плътно влиза телефона и дали протекторите (особено на гърба) няма да пречат??

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#29

mazy написа:Малко скъпичко, но много ми хареса Angel Angel
HTC One M7 Car kit Original

Добро е да....аз не знам защо в България никъде не се продават такива хубави аксесоари като оригинални стойки за коли и докинг станции....това ще е супер бизнес...навсякъде само калъфи и протектори...Не, че е проблем да се вземе онлайн, но не разбирам просто, защо никой не внася...

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#30

Днес си го купих в червено светло сиво и тъмно сивият вариянт и мога да кажа - Просто е уникален , няма да сбъркате лично на мен много ми допадна

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#31

Чудя се дали да взема протектор за дисплея...вие какво ще кажете? До сега на миналите два телефона не съм имал...

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#32

Някой мерна ли протектор за гръб по родните магазини?
Цитирай
#33

В друга тема бях споменала, но ще прехвърля мнението си и тук - две неща, които лично според мен са много добри.
Всеки преценява как му идва цената.

Скрийн Протектор.
Калъф за гръб
Цитирай
#34

mazy написа:В друга тема бях споменала, но ще прехвърля мнението си и тук - две неща, които лично според мен са много добри.
Всеки преценява как му идва цената.

Скрийн Протектор.
Калъф за гръб

Много са добри, но ме притеснява, че скрийн протектора ще стои високо и ще се образуват ръбове между екрана и говорителите, където може да се закача и отлепя... а с този кейс ще може ли да се използва телефона на стойка или докинг без да се сваля?

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#35

аз съм с протектор на дисплея и на гърба от xtremeguard. за сега съм доволен, открити са само ръбовете и се надявам да не се ожулят. купих си и хард шелл, но не става с протектора за гръб, та ако някой иска мога да му го продам. 35 лева с бонус протектор за дисплей от xtremeguard. калъфа е ползван 1 час и е купен за 39 лв, а протектора струва 5 $ ( аз го взех с отстъпка за 3)

иначе си търся обикновен кожен калъф, но поради формата на телефона за сега без успешно

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#36

Пробвай някой кожен калъф за HTC One X или SG4 Smile По размери са близки Smile
Цитирай
#37

HTCONEXXX написа:Днес си го купих в червено светло сиво и тъмно сивият вариянт и мога да кажа - Просто е уникален , няма да сбъркате лично на мен много ми допадна

А би ли споделил от къде си го взел? Исках да го поръчам днес от dice но явно при тях е свършил.
Цитирай
#38

Ще те излъжа колега , написах в гугъл името на кейса + цена и почнах да търся почти на всякаде беше свършил намерих го на едно място и то с 4 лв по евтино Big Grin 49 лв ми илезна с достафката но е убиец калъфа Smile МНого ме кефи и комбинацията на цветовете е страшна

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#39

Търсете из магазините на Виваком, в старозагорските го има точно тоя, с червеното капаче и то на цена 35лв, ако имате карта за лоялен клиент излиза 25лв. В ибей даже цените са доста по-високи. Бих си го взел, но предпочитам сиво-черния модел, пък и тела ми ще бъде черен.
Цитирай
#40

Препоръчвам на Case Mate tough case-a , супер изработка , доста премиум изглежда и съответно на името - пази добре Smile http://www.case-mate.com//htc-one-cases/...-cases.asp

samsung galaxy s3 , hTC One
Цитирай
#41

[video]https://www.youtube.com/watch?v=i7HURA_m...ata_player[/video]
Това е доста семпло, според мен.
Цитирай
#42

Аз реших да взема само CarKit... другите неща само загрозяват телефончето...

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#43

Преди малко си купих този калъл на Belkin - първи впечатления - пасва идеално и не пречи "много" на високоговорителите Smile
http://smartphone.bg/smartphone_sleeves-...et_htc_one

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#44

Пускам линк към раздел Търся/Предлагам - продавам си Double Dip Hard Shell-a Smile

https://www.androidbg.com/forum/post901725.html#p901725

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#45

kalin__ написа:Пускам линк към раздел Търся/Предлагам - продавам си Double Dip Hard Shell-a Smile

https://www.androidbg.com/forum/post901725.html#p901725

Няма лошо, само че в момента във Виваком е на цена от 25.90 лв. :whistle:

 
Цитирай
#46

NoMaD написа:
kalin__ написа:Пускам линк към раздел Търся/Предлагам - продавам си Double Dip Hard Shell-a Smile

https://www.androidbg.com/forum/post901725.html#p901725

Няма лошо, само че в момента във Виваком е на цена от 25.90 лв. :whistle:


Това е с някаква клубна карта - без нея си е пак 39.9 Smile


ПП - сега като се прибрах вкъщи видях на кутията, че пише 34,9 а не 39,9 - моя грешка - съответно и цената в обявата е намалена

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#47

Да ви кажа,че кожен калъф тип ДЖОБ купен за S3,после ползван за S4 пасва идеално на Единичката(one).Става дума за стандартен неоригинален кожен калъф с лента за издърпване,купен за 20 лв от някъде си.Което ми напомня,че в Технополис има едни много яки такива с много твърди стени на Том Тейлър,размер XL.Те прибираха идеално S4 и ще са таман и на този.
Цитирай
#48

И на мен тези на Tom Tailor ми харесаха и търсих, но не намерих подходящ за еденичката. Е, все пак гледах в Технополис Враца, където асортиментът не беше толкова богат, като този в столичните Технополиси :whistle: , но колкото и да са хубави тези калъфи (а наистина са) не мисля, че универсалин би паснал перфектно на One.

Виж, този който си купих днес - Belkin (5 поста нагоре) не е от естествена кожа, но пък е уникално добра изработа - препоръчвам го Smile

П.П. - от тези на Tom Tailor пробвах няколко - размер XL е голям за ONE, а L е тесен и къс.

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#49

Хора, моля някой, ако види сайт или магазин в България, където се продава оригиналната стойка за кола да ми пусне едно ЛС. Никъде не мога да намеря и полудявам...а не искам да слагам някакви гадни универсални стойки... :angry:

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#50

Защо не я поръчаш от иБей - до сега да е дошла ?

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)