Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WatchOn настройка за Bulsatcom HD
#51

За всички, които искат да експериментират със Smart Remote for Galaxy S4 - http://4pda.ru/forum/index.php?act=Searc...ubforums=1
Аз се опитах да накарам хладилника да ми донесе бирата, но не ми се получи Tooth . Шегувам се, но като цяло приложението не е за подценяване!

Samsung Galaxy J7 2017 , Samsung Galaxy Tab3 10.1, Samsung Galaxy Gear  S3
Само телевизора ми още не е Samsung :-(
Цитирай
Аксесоари
#52

1.0.7 е доста стара версия. Днес ми се обнови до 1.1.6

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#53

Joxy написа:За всички, които искат да експериментират със Smart Remote for Galaxy S4 - http://4pda.ru/forum/index.php?act=Searc...ubforums=1
Аз се опитах да накарам хладилника да ми донесе бирата, но не ми се получи Tooth . Шегувам се, но като цяло приложението не е за подценяване!
Нещо дава 404 Huh Confusedtupid:

Nexus 5 (32) -> Nexus 6P (64) + Samsung Nexus 10 (32)
Цитирай
#54

Xumepoc написа:
Joxy написа:За всички, които искат да експериментират със Smart Remote for Galaxy S4 - http://4pda.ru/forum/index.php?act=Searc...ubforums=1
Аз се опитах да накарам хладилника да ми донесе бирата, но не ми се получи Tooth . Шегувам се, но като цяло приложението не е за подценяване!
Нещо дава 404 Huh Confusedtupid:

Сега проверих и при мен е наред. Най-вероятно ти иска регистрация!

Samsung Galaxy J7 2017 , Samsung Galaxy Tab3 10.1, Samsung Galaxy Gear  S3
Само телевизора ми още не е Samsung :-(
Цитирай
#55

Трябва ли да имам регистрация?

Nexus 5 (32) -> Nexus 6P (64) + Samsung Nexus 10 (32)
Цитирай
#56

Xumepoc написа:Трябва ли да имам регистрация?
Ако искаш да теглиш файлове от там - да.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#57

Rock :cheers:

Nexus 5 (32) -> Nexus 6P (64) + Samsung Nexus 10 (32)
Цитирай
#58

Черните приемници на Виваком-цифров приемник Sagemcom.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
#59

имате ли идея каква марка са цифровите приемници на Скат?

Samsung Galaxy Note 3
Цитирай
#60

Galaxy S4 има ли IR приемник, който може да копира сигналите от дистанционното? Мисля, че става дума за т.нар. learn from remote, както при HTC One.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#61

Мисля че няма, за съжаление.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#62

В списъка с марките телевизори, марката NEO, я няма. Има ли вариант някак си да подкарам дистанционното с тази марка?

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#63

Преди малко установих нещо интересно, което поне аз не знаех и реших да го споделя.Като ми звънне телефона, звука на телевизора спира!!! Имам инсталирано Smart Remote и незнам дали е от него или от WatchOn :unknw:

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай
#64

Има тема за това приложение. Там обсъждахме, че след като няма конкретна марка, единственият вариянт е да се пробват всички марки. Все някоя ще стане. Играчка е, но няма друг начин.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
#65

kokolaicho написа:Преди малко установих нещо интересно, което поне аз не знаех и реших да го споделя.Като ми звънне телефона, звука на телевизора спира!!! Имам инсталирано Smart Remote и незнам дали е от него или от WatchOn :unknw:


Има такава настройка. Просто късно го забелязваш. :)

Samsung Galaxy SIV White Frost XXUBMGA Rooted + Spigen Neo Hybrid White + SAMSUNG micro SD card 16GB Class 10
Цитирай
#66

Joxy написа:За всички, които искат да експериментират със Smart Remote for Galaxy S4 - http://4pda.ru/forum/index.php?act=Searc...ubforums=1
Аз се опитах да накарам хладилника да ми донесе бирата, но не ми се получи Tooth . Шегувам се, но като цяло приложението не е за подценяване!
Успях да сваля само Smart+Remote+for+Galaxy+S4+v1.2.6_RUS.apk, английската версия не успях, прехвърляше ме към нова страница, днес ще го пробвам Smile

Samsung Galaxy SIV Black Mist
Цитирай
#67

Krastev написа:
Joxy написа:За всички, които искат да експериментират със Smart Remote for Galaxy S4 - http://4pda.ru/forum/index.php?act=Searc...ubforums=1
Аз се опитах да накарам хладилника да ми донесе бирата, но не ми се получи Tooth . Шегувам се, но като цяло приложението не е за подценяване!
Успях да сваля само Smart+Remote+for+Galaxy+S4+v1.2.6_RUS.apk, английската версия не успях, прехвърляше ме към нова страница, днес ще го пробвам Smile


Smart Remote го имам от месец, обаче нещо не мога да си управлявам устройството на Bulsatcom. С WatchON работи. Ако някой има идея при коя марка на Smart Remote работи приемника на Bulsatcom, моля да даде съвет. Smile

Samsung Galaxy SIV White Frost XXUBMGA Rooted + Spigen Neo Hybrid White + SAMSUNG micro SD card 16GB Class 10
Цитирай
#68

Watch on заработи на HD приемника на Булсат (ZHD-210) като избрах от списъка на програмата марката Hathway(Humax), но за съжаление работят само смяната на каналите и On/Off бутона, Volume-a и Mute не бачкат, някакви идеи? Междувременно някой откри ли начин да ползваме Smart Remote for Galaxy S4 с Булсат?

Samsung Galaxy SIV Black Mist
Цитирай
#69

Krastev написа:Watch on заработи на HD приемника на Булсат (ZHD-210) като избрах от списъка на програмата марката Hathway(Humax), но за съжаление работят само смяната на каналите и On/Off бутона, Volume-a и Mute не бачкат, някакви идеи? Междувременно някой откри ли начин да ползваме Smart Remote for Galaxy S4 с Булсат?
Повечето неща работят, само че с другата част от бутоните, които са отдолу.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
#70

Някой би ли ми казал как по-точно мога да си настроя приложението да работи... Вкъщи имам 4 телевизора (и по-стари и по-нови). На абсолютно нито един от тях не заработи приложението. В самото начало когато ме накара да избера регион натискам други страни/региони, после избирам ТВ и избирам марката. Нито на LG-то, нито на Panasonic-а, нито на SAMSUNG-а сработи. Да не говорим за телевизора, който купих най-скоро (SANG) и за него изобщо пък не можах да намеря под каква марка да го подкарам.

Never argue with a fool cause first he will drag you on his level and then he will defeat you cause he is more experienced.
Цитирай
#71

Да не си проверил само с първия код? Ако ползваш калъф, който няма отвор отпред за порта, също няма да стане.

Sony Xperia Z3 Compact.
Цитирай
#72

Stargate написа:Да не си проверил само с първия код? Ако ползваш калъф, който няма отвор отпред за порта, също няма да стане.

Не без калъф съм и пробвам винаги до последния код, докато не ми изпише да пусна report.

Never argue with a fool cause first he will drag you on his level and then he will defeat you cause he is more experienced.
Цитирай
#73

man1ata написа:Не без калъф съм и пробвам винаги до последния код, докато не ми изпише да пусна report.

Ъпдейтна ли си приложението до последната версия 5.1.4?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#74

centur написа:
man1ata написа:Не без калъф съм и пробвам винаги до последния код, докато не ми изпише да пусна report.

Ъпдейтна ли си приложението до последната версия 5.1.4?

Да ъпдейтната е програмата от 2 дни. 5.1.4

Never argue with a fool cause first he will drag you on his level and then he will defeat you cause he is more experienced.
Цитирай
#75

За Panasonic-a и за Samsung-а след актуализацията на софтуера току що, проработи, но за SANG-а някой може ли да ми каже как трябва да настроя програмата.

Never argue with a fool cause first he will drag you on his level and then he will defeat you cause he is more experienced.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)