Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за намиране на WEP / WPA / WPA2 пароли на рутери?
#1

Здравейте! Иска ми се да пробвам някоя програмка, с която да открия паролата за заключена мрежа. Запознати ли сте с такава за Андроид? Какви са впечатленията Ви от тези програмки?


П.С. Ако темата се счита за неподходяща, моля, да бъде изтрита!
Интересувам се с изцяло учебна цел, за да мога да защитя по-добре мрежите, които поддържам.


Благодаря предварително!

LG G5
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма Smile
Цитирай
#3

Хахаха директен отговор Wink Пич, ако целта ти е да се защитиш по- добре... ключовата ти дума е backtrack Wink Питай чичко гугъл и научи как се атакува за да знаеш как да се предпазиш, не е много сложно, ако разбираш инглиша. Успех!

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#4

Отговора е директен, защото няма такава програма за Андроид. Преди да пишеш чети какво се търси. За компютър има, но не и за Андроид.

quod sumus, hoc eritis
Цитирай
#5

doctavus написа:Хахаха директен отговор Wink Пич, ако целта ти е да се защитиш по- добре... ключовата ти дума е backtrack Wink Питай чичко гугъл и научи как се атакува за да знаеш как да се предпазиш, не е много сложно, ако разбираш инглиша. Успех!
Аз няма да се смея, тъй като това е най-краткия , възможен и директен отговор, който може да се даде ! И както написаха преди мене говорим за Андроид, а не за Windows Smile А ако си прав в твърденията си просто препоръчай на човека Андроид програма, която ще му свърши работа Smile
Цитирай
#6

Ползвайте търсачката, този въпрос е дискутиран на дълго и на широко в повече от една тема. Колегата Boby13 е прав за краткия си отговор.
Lock Lock Lock
Цитирай
#7

Не и за андроид . Иначе за Linux има - aircrack-ng и други.

HTC One X
q u i e t l y b r i l l i a n t
Цитирай
#8

PsIcHoTeaM написа:Не и за андроид . Иначе за Linux има - aircrack-ng и други.
А за уиндоус има ли такава.
Цитирай
#9

Offtopic ако дадете и програмка за числата от тото-то... Offtopic

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#10

Потърси dSploit и виж уроците в Youtube :coffee:

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#11

todorki написа:Offtopic ако дадете и програмка за числата от тото-то... Offtopic

Ама и да ги познава Dance Dance Dance

Lenovo А536
Цитирай
#12

myankov написа:Отговора е директен, защото няма такава програма за Андроид. Преди да пишеш чети какво се търси. За компютър има, но не и за Андроид.
Яааа не ме учи какво аз да правя преди да съм писал или бла бла! Ти първо прочети добре модераторе какво е написал човека и с каква цел иска такава програма, препоръчал съм му да прочете малко това онова намероно в гугъл търсейки с ключова дума backtrack ( connectix ако потърсиш за aircrack-ng както е споменал PsIcHoTeaM също ще стигнеш до същите отговори) . Никъде не съм споменавал коя програма за коя операционна система е или изобщо дали може да се подкара под андроид.
Изсмях се защото Boby13 отговори просто с една дума " няма" ! Кратък и ясен отговор, но разбира се можеше да каже защо няма или ако наистина е искал да е полезен да бе прочел и послеписа на канектис " Интересувам се с изцяло учебна цел, за да мога да защитя по-добре мрежите, които поддържам. " Момчето не се нуждае от програма, с която да се лигави с нета на комшийката, а за да подобри мрежите, които поддържал.
Веднага минусче брях!

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#13

Проблемът е, че се създава нова тема, а има няколко подобни с по няколко страници! Затова е краткия отговор, дискусиите са в другите теми, ако някой се интересува ще ги намери и ще пише там. Няма смисъл да се заяждате и обяснявате.

Темата е за заключване.
Цитирай
#14

Потребителю никой не те учи какво да правиш. Освен това видях какво е написал:
Цитат:Здравейте! Иска ми се да пробвам някоя програмка, с която да открия паролата за заключена мрежа. Запознати ли сте с такава за Андроид?

Ако иска да се образова за друго не е писал в правилния раздел. Освен това има доста изписано по темата и форума си има търсачка:
https://www.androidbg.com/forum/topic515...eshch.html
https://www.androidbg.com/forum/topic108...grama.html
https://www.androidbg.com/forum/topic159...droid.html
Има и доста други теми.
Като те гледам как пишеш явно ще продължиш да се правиш на интересен.

quod sumus, hoc eritis
Цитирай
#15

http://www.youtube.com/watch?v=ipU2h1u5Ehw
Цитирай
#16

Не е проблем да тръгне нещо подобно като reaver,aircrack-ng,въпроса е как да вкараме в monitor mode телефона ни за да сканираме близките мрежи,но за това пряка отговорност носи google,въпреки че май е публикуван изходният код на ядрата им,доста знания са необходими да се прекомпилира ядрото(wlan driver),преди време гледах в тубата 1 сони с закачен външен usb adaptor който доста добре се справя(wep),но както споделя самият автор,доста играчка а за повечето телефони поради специфичноста на чипа,трябва да се премодифицира индивидуално.Намерих едни драйвери на bcmon но много от отзивите за тях са противоречиви https://code.google.com/p/bcmon/issues/list

nokia n900,note 3(n9005)
Цитирай
#17

(2013-05-09, 21:19:56)myankov написа:  Отговора е директен, защото няма такава програма за Андроид. Преди да пишеш чети какво се търси. За компютър има, но не и за Андроид.

  Може ли да ми я дадеш тая програма, че ми предстои малко да поживея/поработя в Германия, а там нета е скъп, та да хвана малко без пари..Wink Visslar Rolleyes

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#18

Цитат:Може ли да ми я дадеш тая програма, че ми предстои малко да поживея/поработя в Германия, а там нета е скъп, та да хвана малко без пари.
Това в кръга на шегата ли е??!!!
off topic:Купи си nokia n900 и прави каквото искаш
Не е по темата,ако е необходимо нека модератора да изтрие мнението ми
живи и здрави

nokia n900,note 3(n9005)
Цитирай
#19

(2013-05-09, 16:36:11)connectix написа:  Здравейте! Иска ми се да пробвам някоя програмка, с която да открия паролата за заключена мрежа. Запознати ли сте с такава за Андроид? Какви са впечатленията Ви от тези програмки?


П.С. Ако темата се счита за неподходяща, моля, да бъде изтрита!
Интересувам се с изцяло учебна цел, за да мога да защитя по-добре мрежите, които поддържам.


Благодаря предварително!

Директно по темата. Само с reaver и bcmon мисля, че може да се намери уязвимост с андроид в рутер. Затова на моя спрях wps , сложих си яка паролка , неподлежаща на bruteforce и се чувствам защитен на 90%. Smile

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#20

Еми браво! Ако си мислите, че на някой му пука за Вашия рутер и парола, докато се прави на МИДЪЛМЕНSmile))
Цитирай
#21

Тези приложения работят при фабрична парола на рутера.За Гърция ми е вършило работа и намира на някои рутери.
https://play.google.com/store/apps/detai...n.Greekwpa
https://play.google.com/store/apps/detai...wpa_finder

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#22

(2015-03-02, 20:54:06)BACKTRACK написа:  Еми браво! Ако си мислите, че на някой му пука за Вашия рутер и парола, докато се прави на МИДЪЛМЕНSmile))

Първи пост - "...за да мога да защитя..". Още от първи пост - "за Android". Твоя пост беше по темата, не спамиш и не дразниш. И бтв кефя се на пичаги като теб. Найс ник. 

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#23
Photo 

Здравейте колеги и за много години,съвсем случайно преди няколко седмици намерих 1 софт(nethunter)и за голяма моя изненада взе че тръгна.Безпроблемно си разбих мойта мрежа(промених си криптировката на wep).За мое голямо съжаление,reaver не може да се свържe с нито 1 рутер,не знам дали не е от моят wifi usb adapter(tenda-w311+),въпреки че injection drivers функционират перфектно,reaver упорито отказва да се свърже.Поствам снимки и видео
[Изображение: Hxd3AxO.jpg?1]
[Изображение: seFkTKe.jpg?1]
[Изображение: itPX8OD.jpg?1]


Става дума за note 3(n9005),с civato kernel съм,ето и линк към оргиналната тема http://forum.xda-developers.com/galaxy-n...st64283986

nokia n900,note 3(n9005)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)