Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multiphone 4322 Мнения.

Днес минавах през Мол Перадайз, на Хладилника. Близо ми е до офиса и понякога обядвам там. До Карфур, на етаж -1, някакви китайци са разпънали сергия със всякакви калъфи. Нямаха за 4322, но казаха че уж били поръчали, може би другата седмица. Ако е вярно, поне ще можеш да го пипнеш, а не да поръчаш нещо на сляпо от някъде. Аз лично бих си сложил нещо флип че това навън - навътре ме дразни. Smile

Цитат:Жена отива на доктор.
- Докторе, помогнете ми, всичко ме дразни..
- А, пробвахте ли, скъпа, да отидете на концерт. Да послушате музика...
- Ходих, докторе... Там има флейти, тромбони, цигулки...Всичко това ме дразни...
- А, книги, скъпа, опитвахте ли да почетете?
- Да, докторе. Там пък ту малки, ту големи букви...Много ме дразнят.
- Добре, а със секс, пробвахте ли?
- Не, докторе, не съм пробвала...
- Ами, ако искате да опитаме, може да помогне....
След пет минути жената се обажда:
- Виж какво, докторе... Крайно време е да вземеш някакво решение...Или навътре, или навън, а то почвате да ме дразните ....
Ще пиша, сина е със същият телефон, калъфа му е бая тесен обаче и не го използва съвсем, та ще взема два вероятно.
Цитирай
Аксесоари

icis4 ,пиши във форума и постни някоя снимка ако заредят в Paradise Center калъфи за 4322

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Предложете приложение за отговаряне и затваряне при входящо повикване. инсталирах едно "easy answer" ама нещо е бъгаво и не става.

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

От както ми подариха таблет за коледа, батерията взе да кара доста повече...

[Изображение: 2e3mlh4.png]

Ползван е само за телефон с (1 сим) и то само в града където сигнала е силен.

LG G4
Цитирай

icis4 написа:Днес минавах през Мол Перадайз, на Хладилника. Близо ми е до офиса и понякога обядвам там. До Карфур, на етаж -1, някакви китайци са разпънали сергия със всякакви калъфи. Нямаха за 4322, но казаха че уж били поръчали, може би другата седмица.

Нямаха, освен това ме гледаха като объл камък, сякаш за пръв път чуваха такова нещо. Май ще си сложа 3Д карбон на задният капак и с това ще се свърши. Отпред вече си сложих антирефлексно фолио от амазон.де, а оригиналният калъф така и така вече започна да се разнищва отгоре.
Цитирай

тоя калъф вече не го ползвам , жалко че за нашите телефони не правят аксесуари

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Здравейте,
От два дена много взе да ми забива телефона, бавно мисли забива и батерията продължава да не държи. сутрин го гася от зарядното и вечерта е на 25 процента и пак на зарядно. Говоря през деня поне по 40 -50 минути, wi fi-to е включено постоянно изключвал съм го и пак така. телефона ми е втори. все този проблем имам. какво да го правя не знам? Като си поиграя малко с него 20минути грее отзад.
Цитирай

сигурно защото му е студено затова грее Tooth не бе споко и при мене някой път е така , да не те притеснява, за батерията вечер като спиш на зарядно и това е

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

ИИии аз имам 1 въпрос Big Grin искам да си взема кейс за този телефон , но няма точно за този модел , случаайно да знаете да съвпада с някой друг като форма ?

Sony Ericsson Xperia X8 2.1
Цитирай

PowerFULL написа:ИИии аз имам 1 въпрос Big Grin искам да си взема кейс за този телефон , но няма точно за този модел , случаайно да знаете да съвпада с някой друг като форма ?
и аз това се питам ? :confused:

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Един колега има SG S3 а калъфа му (снимка на подобен) съвпада перфектно на ъглите със 4322, обаче на S3 има закръгляне отгоре и отдолу, по-дълъг е, та закопчаването отгоре не хваща, но общо взето е подходящ. Аз ходих веднъж в едно "Хенди", пробвах всичко което евентуално можеше да стане, но нямаше такова.

ПП. Вече в amazon.de като напишеш "prestigio 4322" "4322 case" излизат много "калъфен фюр телефонен" Smile ама нито един който да ми хареса. Idea
Цитирай

На някой лагва ли му докато "скролира " в интернет през chrome , то не е точно лаг а някво забиване като плъзна страницата ?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Искам да инсталирам update на едно приложение който е 3мб. Сваля се тръгва да се инсталира и получавам error че нямам достатъчно памет ?!? Huh за каква памет става въпрос. В sd card 359мб свободна и още към 900мб. в телефона . Каква памет не му достига?? . Омръзна ми от простотиите. :facepalm: :angry:

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Ето го идеалния калъф за 4322 Клик върху картинката :thumbup:
[Изображение: 321314667172_1.jpg]

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Аз съм с две карти (едната да говоря и другата 3G) има ли значение в кое от местата да сложа картата на 3G- то ? Smile

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

мисля че имаше нещо такова ... ама не съм сигурен. И аз съм с две . само едната ползвам за разговори и 3G май беше отдолу .

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Исках да си включа скаипа на телефона и ми изписа горе в дясно нещо на жълт фон и неуспя да се зареди. Казаха ми че нямал съм място при условие че картата има 4 ГБ празно място. Сложих цлеанер да чисти телефона от боклук но нищо нестава. Какво ползвате за почистване? Какви приложения сте си сложили готини без игри само?
Цитирай

Ми аз съм с 5-6 допълнително инсталирани приложения и 5 игри Blush :tease: а някои от старите приложения изтрих които не ползвам изобщо. Това което ти излиза е "low memory " - постоянно ми се появява по време на игрите. Рестартирай телефефон с 'Reboot' после влез в "Mange apps" и кликаш приметно на 'browser' даваш му долу 'Clear cach' може също така и на 'Facebook' да направиш същото. При мене бяха по 60мб кеш - общо ~120mb изчистих ... Rock и след като направя това телефона зарежда по-бързо :thumbup:

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Да ти кажа честно че не му разбирам. Дай стъпка по стъпка. Телефона ми е с БГ меню.
Цитирай

Задръж копчето за изключване. Ще се покаже меню. Натисни 'Рестартирай' или 'рестарт' не знам как е преведено и не искам да знам. Когато телефона се пусне въведеш си пин кода , натисни долъ в дясно четрите малки квадратчета показва се меню. Натисни 'Управлявай приложения' . Би трябвало да ти се покажат всички инсталирани приложения. клилаш върху 'браузер' или 'facebook' и после трябва да има опция изчисти кеш... Чисти кеша само на приложение които знаш какво правят. Да не чиштиш кеш на системни приложения - може да стане бъг...Ако не си сигурен и не правил подобни неща помоли някой приятел да ти покаже. Wink едни снимки качих , извинявам се за размера ама , не знам как да ги преоразмера , надяваме се администратора или модератора малко да хелпне Tongue

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

cska31 написа:Ето го идеалния калъф за 4322 Клик върху картинката :thumbup:
[Изображение: 321314667172_1.jpg]

Поръчах един черен. "Estimated delivery Monday, 19 May - Tuesday, 10 June"
Цитирай

Georgi Kolev написа:Аз съм с две карти (едната да говоря и другата 3G) има ли значение в кое от местата да сложа картата на 3G- то ? Smile

Да, първият слот е 3G+2G, вторият само 2G. На някои телефони можеш да избираш кой да е 3G, но този не е такъв.
Цитирай

На мен 3G- то ме е долната карта пък отгоре ми е тази дето приказвам нали Big Grin Значи картата с 3G- да си я сложа отгоре Big Grin

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Да, то си го пише, не и в манула обаче, а само вътре в телефона. Smile Тази с W1 е 3G+2G, G2 е само 2G
Цитирай

Колко време ви държи батерията при условие че не играете на телефона си а само за разговор го ползвате и уайгая е включен постоянно. Какво ползвате за позабързване на телефона? Изчистих кеша както ме посъветва колегата отгоре имаше ефект но пак е бавен. Иска ми постоянно да се обнови за престижо но не му давам никакво обновяване.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)