Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multiphone 4322 Мнения.

инсталирах това приложение сменя менюто на телефона до 90% . Няма бавене но има много минуси - освен самия launcher трябва да се инсталира отделно всяка една притурка ( часовник , фенер и т.н.) Може и без тези притурки ако не ги ползвате. Тази страница в момента която я четете през обикновенния browser трудно се показва заради недостига на RAM памет ... :o поне при мене . Това приложение ми харесва въпреки че е много по-опростено. Радва ме функцията която в основното меню показва използването на паммета при мене беше нещо от сорта - 456/478МБ ( около 20 мб Рам памет свободна ) . Ако някой му е бавен телефона нека го пробва и да сподели .

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай
Аксесоари

Опитай да сложиш Nova Launcher, Holo Launcher, Apex Launcher. Всичките са лекички в сравнение с GoLauncher.

Lenovo A820
Prestigio Multiphone 4505 DUO
Цитирай

случайно попаднах на него докато търсех live wallpapers Tongue Благодаря ако има нещо с тоя launcher ще го имам в предвид.

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Купих си Навител-а между другото, доста време изкарах с iGo, но ми писна от сборки, теглене на карти и пр. На някои имаше търсене в Гугле, на други не, някои гърмяха други по-малко. Пробвах още 10-тина навигации. Писна ми. Все пак вещите трябва да ни служат а не ние на тях. Също така май Навител-а като че ли най-добре работи на този телефон. Navitel+BG Map = $24.2 с ДДС с кредитна карта, за 3-5 мин занимание.
Цитирай

Здравейте,искам да ви попитам дали някъде бих могла да намеря силиконов калъф за този модел на Prestigio(4322) ? Благодаря предварително Smile
Цитирай

Не, няма никъде, проблем е да се намери какъвто и да е калъф за този модел. В amzon.de има грозни непрактични калъфи като тефтерчета - като гледам не става да го натискаш през дупката, а за вадене е по-неудобен от оригиналният. От ebay аз си купих един боклук (виж няколко мнения по-назад) - ако му разлепиш кожените глупости става точно това което искаш, но качеството е под всякаква критика.
Цитирай

тоя калъф от еbay - поне една година ще издържи :thumbup: хубавото на пласмасовия гръб е че като се обелва отдолу пак е черен Smile

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

А бе не бих се басирал че ще изкара година, на моя днес му спука пластмасата над копчетата за усилване. Наистина още се държи, ама колко ще държи ...
Цитирай

Каква друга батерия може да се сложи на този телефон ?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Неговата си батерия, виждал съм я по 20-24лв. Аз си нося Power Bank 5000mAh, но съм я ползвал досега (около година) не повече от 4-5 пъти, но пък телефона се зарежда когато съм в колата, а аз рядко не съм в нея извън офиса или дома. Smile

[Изображение: misc.php?item=35398&download=0]
Цитирай

И от къде мога да си купя чисто нова батерия ?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

На някой случвало ли му се докато говори и изведнъж да се прекрати разговора, впоследствие се разбира че е включен ,airplane mode'(режим в самолет). Не знам как докато говоря го пускам. Някакъв начин да го предотвратя има ли ?
В каулфанд продават външна батерия - това е на прикачения файл. Защо не мога да трия прикачени файлове ?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

cska31 написа:На някой случвало ли му се докато говори и изведнъж да се прекрати разговора, впоследствие се разбира че е включен ,airplane mode'(режим в самолет). Не знам как докато говоря го пускам. Някакъв начин да го предотвратя има ли ?
В каулфанд продават външна батерия - това е на прикачения файл. Защо не мога да трия прикачени файлове ?
Има два сензора от лявата страна на горния говорител, покрии ги така че да не влиза светлина в тях. Те ти заключват екрана докато говориш ако не засичат светлина.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай

Така е, ма не съвсем, сензора има източник на светлина (инфрачервена, невидима) - това е едната дупка. Другата дупка наистина е сензор, като двете са разположени под ъгъл, така че като се доближи обект на по малко от сантиметър - ухо, буза - светлината се отразява, влиза в сензора и телефона се заключва. На цска по-вероятно му се бъзика СИМ картата/оператора - мисля че съм виждал теми точно за Престижио тук във форума и доколкото си спомням номера ставаше с изключването на 3G. Може и картата да се премести в слот 2, където няма 3G за проба, дали ще прави този номер.
Цитирай

Да ясно това са сензорчетата дето като имаш съобщения свети зелено или пък синьо ако нещо интернет, отделно като се зарежда също свети. Аз мислех че само на 'слушалката' усеща като си допра главата и се заключва. то било малко по настрани ще го имам в предвид.

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

icis4 написа:Така е, ма не съвсем, сензора има източник на светлина (инфрачервена, невидима) - това е едната дупка. Другата дупка наистина е сензор, като двете са разположени под ъгъл, така че като се доближи обект на по малко от сантиметър - ухо, буза - светлината се отразява, влиза в сензора и телефона се заключва. На цска по-вероятно му се бъзика СИМ картата/оператора - мисля че съм виждал теми точно за Престижио тук във форума и доколкото си спомням номера ставаше с изключването на 3G. Може и картата да се премести в слот 2, където няма 3G за проба, дали ще прави този номер.
На мен, винаги когато не го допра до ухото, натискам нещо по дисплея. Ту спирам разговора, ту включвам високоговорител. А когато покрия сензора, никога не ми прави тези номера.

Prestigio Multiphone PAP4322 & Nokia X6 16GB
Цитирай

Може да си качите "Android sensor box" и с "Proximity Sensor" да го тествате - просто си доближаваш пръста там и растението се затваря.
Цитирай

това с магнита ме кефи . Като го доближа до субуфера и от 50 скача на 150 Big Grin

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Ако натисна 'Clear Data' какво точно ще загубя от профила си? На много приложения гледам че Data е много. Предполагам че ако на игрите изтрия 'Data' ще си загубя сейфовете.
OffTopic- как да кача картинка с малък thumbnail на картинка така че когато се кликне на нея да се показва оригиналния размер?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Ще загубиш всичко от приложението - все едно го качваш наново. Примерно име на акаунта, настройки - абсолютно всичко.
Цитирай

ами що се късае до Facebook нищо не губя - само трябва да се логна на ново - данните са на техния сървър тъйче няма как да ги изтрия. За други локални приложения може да се пробва които не изискват интернет. Аз перинсталирах FAcebook и сега около 60Мб което малко по добре. телефона дава постояяно грешка когато ъпдейтвам някое приложение че няма памет...

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

в един китайски сайт за поръчки написах в търсачката prestigio 4322 и излезнаха много резултати Линк

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Една дребна идея за освобождаване на около 300 MB от "Вътрешното хранилище": Махнете Chrome Browser! Първо разкарайте ъпдейта а след това го деактивирайте. Така няма да имате проблеми с паметта дълго време. Понеже AOSP браузера (вграденият системно на Андроид) има уязвимост използвайте нещо друго. Аз съм се спрял на Dolphin Mini. Няма начин да оптимизираме или местим Хрома, лечението е само пълно махане.
Цитирай

Всичко съм направил и то отдавна. chrome наистина е ужасен за андроид. Също така и аз ползвам Dolphin Browser . За да освободите още пространсвто изтирите Facebook приложението и влизаите през dolphin browser , и накрая цъката clear cache. Така може да се спестят около 100МБ. :thumbup:

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

А пък моя телефон умря. Не ще да зарежда, стига обикновено до зелената реклама на Navitel светват бутоните отдолу и дотам. Изтрих всичко, флашнах от СД карта последният ъпдейт (от 10-тият път, защото все даваше някакви грешки)  - без успех. Някой пък като зарежда зацикля на противният звук и повтаря една нота и дотам. Друг път вади разни артефакти и квадратчета по дисплея.  С друга батерия също пробвах, на сина взех същият. Неговият работи с моята батерия, моя и с неговата не ще да тръгне. Оставих го сутринта във Вюпоинт,  като се обадят да видим какво ще кажат. Добре поне че стана по време на гаранцията  - има още два месеца. Ако не го оправят с тотално префлашване на всичко, вероятно ще трябва го сменят. Жалко, все пак въпреки всичко си работеше досега що годе нормално. Иначе това ми е втори такъв телефон, първият го смениха след около две-три седмици защото печеше нонстоп и ядеше батерията като ламя. 
Между другото загледах се сутринта по надписите на кутията, а там пише "Ултра голяма батерия 1500mAh". Как ви звучи когато ви свърши след 2-3 часа интернет.  Tongue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)