Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multiphone 4322 Мнения.

Здравейте Smile

Много искам да се оплача от следното ... Преди няколко дни спря да ми работи буксата, в която си вкарвам жака на слушалките. На самия екран не излизаше икона, че има сложени слушалки, а звук се чуваше от тях и от апарата едновременно. Отидох до офиса на Вюпоинт в София и оставих апарата за сервиз. Още на следващия ден ми се обадиха, че е готов, но поради невъзможност да отида да си го взема, се разбрахме да ми го докарат до офиса. Това се случи днес (07.11.13.) и вече си представях как ще се прибера и ще напиша тук, колко съм доволна от бързината с която действат и че проблема е оправен. Да, обаче .... донесоха ми телефона, сложих сим картата и .... греда .... апарата въобще не се включва !!! Та така ... утре отново до сервиза и надявам се след няколко дни ще имам работещ телефон, защото ... думи нямам .... :wall: :wall:
Цитирай
Аксесоари

Зависи и какви слушалки си пъхал. Аз си направих ъпдейта , но пак не ми стана ясно как да свалям от интернет дирекно в паметта на телефона. А иначе къде мога да получа някаква връзка със преатижио Да оправят българския език в 'prestigio keys'?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Просто ги махни тези кейс, деактивирай ги, забрави ги завинаги и използвай клавиатурата на Андроид - има Български, има всички букви. Ако искаш нещо по-така: https://play.google.com/store/apps/detai...pckeyboard
Цитирай

Аз си я ползвам отдавна но стила(style) на престижио кейс клавиатурата ме радва.

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Добре от всичко написано не ми става ясно има ли батерия с по голяма мощност за този модел телефон?Доста се рових по нета но нищо не открих .Някой запознат ли е ?
Цитирай

Няма, някъде ми попаднаха оригинални (май) за 22лв. На мен лично ми стигат 1500, освен това (почти) винаги си нося с мен автомобилнa оловна стартерна батерия 60Аh освен другата 5000mAh power bank която ми стои в чантата. Smile
Цитирай

Нещо почва да дразни телефона... след ъпдейта свободната ram памет намаля рязко. Друг проблем е почти навсякъде като . Като затворя клип от ютуб и кликам назад и ме връща чак в началото на browser . :confused: товА става също с програмата sportal влизам в бг футбол после в някоя новина и като кликна назад ме връща във всички новини... :angry: с novini.BG става почти същото само че там нещо не зарежда.

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Ако ресетнеш телефона до заводски настройки, предварително инсталираните приложения ще изчезнат. Паметта също се оправя. Флаша изчезва. Изобщо готини неща. Ще трябва да си настроиш всичко отново обаче. Също така в Comodo Antivirus Free -> Tools има неща за чистене на памет: https://play.google.com/store/apps/detai....pimsecure - може да пробваш преди да го размажеш.
Цитирай

Как се ресетва телефона ? И при мен е така имам малко приложения а паметта на телефона е винаги най много 50 от 512 мб свободна.

Sony Xperia SP
Цитирай

Това няма значение! Ако ти гърмят приложения с жълто гадно правоъгълниче в горният десен ъгъл, тогава имаш проблем. Аз имам 79МБ свободни в момента, което не е кой знае каква разлика.

Настройки -> Резервни копия и нулиране -> Възстановяване на фабричните нмастройки.

Няма да казвам да запазите контактите, музиката снимките и пр. при такива манипулации. Преди да направиш каквото си намислил, мисли какво правиш ...
Цитирай

Има и една функция Reboot или (рестартирай) (аз съм с англииско меню) която е въведена след новия ъпдейт и ако някое приложение крашва рестартирам телефона и после ако не се оправи телефона не покрива изискванията на приложението

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Ако някой го влече има от няколко дена ромове за нашите телефони: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry25989050

MIUI 5 DualSim - Android 4.2.1
Android 4.2.2 Jelly Bean
Lewa OS 4, Android 4.1.2 с Руска локализация
Lewa OS 5, Android 4.1.2 с Руска локализация

Аз засега не чувствам нужда, но на някой може да му е интересно.
Цитирай

А когато съм дал на някой тип файл да се отваря винаги с дадена програма после как може да върна да ме пита с каккво да го отворя?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Управление на приложения -> Всички -> (Съответното приложение по подразбиране) -> Стартиране по подразбиране бутон: [Изчистване на стандартни]
Цитирай

Чак сега разбрах за какво са тези опции :thumbup: Big Grin

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

Кажете някаква коректно работеща навигация???Инсталирах Иго но не работи както трябва .
Цитирай

iGo Basarsoft РАБОТИ! Кое точно не ти работи? Навител имаш за 90 дни - и той работи, и то работи много добре, само дето картата за България е дебилна, маршрутите които избира също са дебилни в повечето случаи, освен това няма картите които ми трябват наистина, иначе щях да си го купя. OsmAnd работи, безплатен донякъде и имаш 10 безплатни изтегляния което ти покрива 150% от изискванията. Гугъл мапс си бачкат, Waze бачка, но там приятелите от Израел (аз работя в Израелска фирма от 16 години) просто са надминали себе си от любопитство. Между другото Waze го купиха Гугъл, като се бориха с Файкбук и спечелиха защото се съгласиха сървърите и мениджмънта да си останата в Израел. Smile Изобщо телефона не се опъва на нищо и всичко к'вото му пуснеш тръгва.

iGo-то което съм инсталирал е Basarsoft Navigation iGo Primo ver. 9.6.29.326419 от 30 Август 2013, картите и другите неща 2013Q2 мисля че бяха. като се изключи че няма експорт на следите (засега не съм се справил, но може просто да не става), друго няма. Преди това бяха качил мисля тази версия: Сборка Primo2 Android 800x480 от @Roboaudi 19-01-2013 от https://www.androidbg.com/forum/topic400...o-201.html
Цитирай

Говор когато си иска-повечето пъти мъцне половин дума и прекъсва,гасне когато си иска,скоростта която ми изписва нищо общо с действителната,понякога не ще и не ще да намери сателити -въпреки ,че ги има, релеф грешен и т,н и т,н .Пълна трагедия.
Цитирай

С коя версия си първо, второ имаш ли място по разните "хранилища"? Да не би SD картата да ти е много бавна?
Цитирай

С 9.6.7.235654 бях вече я изтрих ще пробвам друга,картата ми е самсунг клас 10 така ,че проблема не е в нея.Какво да инсталирам?
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/post982225.html#p982225 - apk нормална версия
Вероятно и данни от data.zip (оригинал 480x272, 800x480 и 1024x768), актуална карта, пои и пр., ако няма в данните има тема във форума.
Цитирай

Качих Primo_2_Android_9.6.7.281004-800x480.zip - 362.78 MB ще я пробвам и ще пиша.
Цитирай

има ли друг начин за вдигане и затваряне когато ми звънят ,защото плъзгам към червената слушалка да затворя а то ми отчита че съм плъзнам към зелената . :huh2: :facepalm:

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай

има - когато натиснеш докато ти звънят два пъти бутона за намаляване на звука.
Цитирай

не става, само спира звука на обаждабето а то си продължава, аз искам да затворя , трябва ли предварително да се настрои от менюто нещо за да прекратя повикването?

Prestigio Multiphone PAP4322
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)