Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][4.1.2][19June]CuBG's Edition v1.2 Online
#1

Предоставям ви CuBG's Edition ROMz




Changelog:

New v1.2 XWLSW
Нови неща:
Stock Version XWLSW based
v1.1.2
v1.1
Deleted APKS

Код:
- ChatOn.apk
- GameHub.apk
- HelpHub.apk
- Kobo.apk
- MusicHub.apk
- Magazines.apk
- MobilePrint.apk
- ReadersHub.apk
- PressReader.apk
- TalkBack.apk
- VideoHub.apk
- YahooNewsDaemon.apk
- YahooNewsWidget.apk
- YahooStockDaemon.apk
- YahooStockWidget.apk
- Zinio.apk


Начин на Инсталация
1. Качете РОМ-а във вътрешната или външна ( Ако имате такава ) памет.
2. Влизате в Recovery ( ако сте напълно стокови си инсталирайте някой Custom Kernel като PhilZ, Apolo или Siyah )
3. Правите Full Wipe на системата за да може да се инсталира на чисто.
---> Как се прави Full Wipe !!! <---
[note=CuBG]3.1 Ако идвате от JB базиран РОМ Full Wipe не е задължителен но при НЯКАКВИ проблеми след флаша 1-ВО НАПРАВЕТЕ FULL WIPE и след това ако проблема е останал ТОГАВА ДОКЛАДВАЙТЕ за него !!![/note]

4. Флашнете РОМ-ма и се наслаждавайте Cool

>>>ВАЖНО !!!! ПРОЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА ПРАВИТЕ КАКВОТО И ДА Е БИЛО<<<

[note=CuBG]
1.Смених кернела с този на PhilZ поради голямото количество коментари свързани с Испанският език в рекавърито на Apolo кернела и при желание всеки може да си го смени с който желае кернел.

2. Екстрата TORCH on LOCKSCREEN ми отне изключително много часове в ровене на XDA и кодовете в някой определени файлове. Не е екстра която мога просто да я прехвърля в моя андроид и портването и е изключително сериозно начинание за мен тъй като не съм професионален Coder, програмист или Developer и конкретно 1 стъпка от портването ми изкара дяволите. Надявам се по-напред във времето да успея да я вкарам най-накрая тази екстра за което моля да ме извините на този етап.

3. Снимки няма смисъл да слагам тъй като няма визуални промени по РОМА които да трябва да показвам предварително. [/note]

New [Link] v1.2

Mirror: Dropbox
Older Versions:


Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега,адмирации за това,което си направил!Досега бях с v1.1 и съм супер доволен!Благодаря!
Цитирай
#3

Абсолютно 6 Big Grin с нетърпение ще чакам и следващата версия :thumbup: :bow:

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#4

Направо ме разби, колега :thumbup: . Не знаех, че си имаме и бг ром за нашите телефончета. Непременно ще се пробва, мерси за труда и отделеното време :bow:

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай
#5

Аз след като омазах Biftor си флашнах ромчето на колегата. Темата я правя важна, и чакаме ъпдейти Smile

Аз съм съм с версия 1.1, последната е само с орязани системни приложения май или се лъжа нещо?
Цитирай
#6

Аз не омазах Biftor-a, но не се сдържах и флашнах преди да легна. Сложих и Аpolo 4.4 ще пиша по-късно впечатления. Тази версия е с Philz kernel и има запис на разговорите ( в спойлера в началото на темата под 1.1.2), как се държи батерията с 1.1, за да знам какво да очаквам евентуално? Мерси пак на колегата за ромчето

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай
#7

Ами не мисля че ще имаш голяма разлика сравнение с Biftor. Но ако си махнеш картите и други неща които ги няма там. Аз доста съм спрял. Но директно сравнение не мога да ти кажа, аз Biftor го ползвах най - много с Jeboo 2.2, сега с Apolo май е по - зле и се чудя дали да не го сменя.

Може ли линк за Apolo 4.4 Regular но да не е TWRP че нещо линка за нормалното рековери за него не работи? На ЛС да не цапаме темата Smile

Флашнах Jeboo 2.2 и отзиви след един, два дни Smile Но все пак ако някой има желание да ми прати Apolo 4.4 Regular. Мерси предварително Smile

Edit:
Пратиха ми го Smile
Цитирай
#8

Ох божеееееееее, гледах гледах цял ден не си видях темата, тя важна станала Smile Деги, много благодаря Wink Тези дни ще се хвана да поработя малко по-сериозно че достатъчно ме стимулирахте за което благодаря пак Cool

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#9

Колега адмирации за положения труд :bow: .След като и моя телефон не се разбра с бифторския ром минах на твоя 1.1 и съм много доволен засега,то на Biftor рома най-се кефех на MultiWindow и InkEffects,така че ако успееш да ги вградиш в твоя и тела да си бачка както сега,направо ще си върха :cheers:
Цитирай
#10

Иска време но порта не е труден Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#11

CuBG написа:Ох божеееееееее, гледах гледах цял ден не си видях темата, тя важна станала Smile Деги, много благодаря Wink Тези дни ще се хвана да поработя малко по-сериозно че достатъчно ме стимулирахте за което благодаря пак Cool

Няма защо :cheers:

Но като е тръгнало да слагаш нови неща поне и аз да поискам нещо ако не е много сложно де Rolleyes А то е къстъмизация на тогълите ама не гадните като на Омега с AdvanceS(май така се казваше) приложението а да бъдат стоковите, в смисъл като тези тук ако се сетиш само по картинката: http://picbg.net/u/72256/55428/701524.jpg Та това е май и чакаме новата версия :thumbup:
Цитирай
#12

Мммм знам я тази екстра. Не съм се ровил за нея но е нещо много полезно Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#13

Те стоковите са си (почти) достатъчни за мен. Но иначе тогъли фенерче, мулти джама, Smart Stay и размяната на местата са си доста добри екстри Smile
Цитирай
#14

Да споделя мнение: 1ви ден (13 часа), цял ден на wifi, brightness на авто, 30 min skype, 30 min viber, 20 мин разговори, дисплей 3:23 мин и съм на 16%, ползвам Apolo 4.4 extreme v0, нито един краш или забиване, всичко си работи по мед и масло. Много добър ром. И аз се присъединявам с молба за тогълите (само самолетния режим ми липсва), другите екстри не са важни за мен толкова. Благодаря още веднъж за труда и отличния резултат
P.S. Не съм си сменил подписа още :facepalm:



Нещо, което ми направи впечатление при още няколко рома: при по-дълго ползване на wifi след изкключването му не се конектва към 3g мрежата, която ми е постоянно включена. Оправя се, когато мина на самолетен режим и ги изключа. Единствено Biftor не ми правеше този проблем. Модемът е един и същ, кърнълът също. И този за жалост не превключва. Но не е болка за умиране, ако има някакъв трик, за да се отстрани. Мерси предварително

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай
#15

Колеги, някакъв проблем имам явно с телефона. Опитвам се за сложа рома на колегата, но след като дам да го инсталира ми излиза следният ред в червено:
"Е: Signature verification failed"
И започва да си пълни бара отдолу стига до края на дисплея и тва е.
Пробвах и Bitfor - същото положение. Преди съм слагал къстъм ром и не съм имал проблеми :confused:

Sony CMD Z1 - > Siemens C25 - > Nokia 3310 - > Nokia 7650 - > Nokia 6230i - > Nokia N73 - > Nokia C6 - > Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S5 - > Samsung Galaxy S8+ - > Samsung Galaxy S21 ULTRA
 
Цитирай
#16

Пробвай с някой друг кернел като на Phil или Siyah Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#17

Аз инсталирах с Jeboo 2.2 и заспа, никакви проблеми с инсталацията.

SGS 2, JellySNAP ROM [v5.5]
Apolo 4.13 Extreme V.0 kernel
Цитирай
#18

Аз се чудя кой кернел да си сложа че експерименти не съм си правил скоро време и не знам кое как се държи. Все гледам на деги подписа, почти всеки ден е с различен и хабер си нямам от кое е доволен и кое си струва SmileSmile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#19

Много съм зле, изтрих си мнението Sad

Пробвай Jeboo 2.2 с UV Smile Може и да ти хареса дал съм снимки в темата му. Иначе най - доволни са всички от Apolo-тата, включително и аз Smile
Цитирай
#20

Още 1 глас за Аполото, ако може с него една сглобка и после ще тестваме Smile
Цитирай
#21

Apolo е уникален, само да не бе този испански, а структурата на менюто във версията TWRP адски ме дразни :wall:

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#22

bam написа:Още 1 глас за Аполото, ако може с него една сглобка и после ще тестваме Smile

Ами какъв е проблема да си го флашнеш. Не че не бях намислил да пробвам и Philz че има доста добри отзиви от на LSS кернела....
Цитирай
#23

Няма никакъв проблем, споменах го, че той пита с кой кернел да направи сглобката.
Ако не съм го разбрал правилно, да не се чете Wink
Идеята е за хората дето много не са в час , да си флашнат 1 файл и да имат екстрите+добър кернел ... примерно.
Иначе всичко можем да си сложим отделно и сами, ама нали не това е идеята в случая.
Цитирай
#24

Аз питах лично за себе си кой кернел да сложа да тествам Smile За сглобката мисля че Фил е най-добре защото е най-близък до СТОКОВИЯ и съответно от към стабилност ще е най-добре. Аз гоня стабилност за неразбиращите и до колкото мога добра база за експерименти на по-начетените Smile Иначе го карам в момента на Jeboo 2.2 и UV да видя как е Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#25

Ромчето v1.1.2 + Jeboo v2.2 + UV на процесора и GPU разход на батерията:

[Изображение: b77a2df67e0e362e.png] [Изображение: 5f25b0f99545353e.png] [Изображение: a9d44070ea5ec6ed.png]

Допълнително спрените приложения от мен:
[Изображение: 50409caff7b47216.png] [Изображение: d93445d5387951e2.png] [Изображение: a4b2c9f56f32ef69.png]

Всичко пуснато, синхронизация на един мейл и времето на 3 часа, 3G на ауто, дисплей на ауто. Локализация пусната, синхронизация също. Поне два часа от времето на дисплей са от книжка, но все пак резултата не е лош Smile Май оставам с Jeboo v2.2 Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)