Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много странен проблем
#1

От днес ми се случи нещо много странно. Изведнъж в горната част на дисплея ми се появиха слушалки. Все едно съм свързал слушалките и нямам звук през говорителя. А като свържа слушалките си имам звук през самите слушалки. Като махна слушалките мога да получавам входящи повиквания, звъни си телефона и се чува през говорителя, но не мога да говоря, нито чувам, нито мен ме чуват. Моля за помощ. Гасих го, включвах го, но ефект никакъв

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
Аксесоари
#2

Това ми изглежда на хардуерен дефект. Все едно постоянно отчита, че има слушалки в него. Дано да бъркам. Ако софтоерно нещо се е бъгнало, пробвай да извадиш батерията за известно време. Не знам дали е решение но ако не стане, отивай в магазина.Май нямаше три дни откакто си го взел.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
#3

Пробвай с хард рест трябва да се оправи.И ако не стане сервиз.
Цитирай
#4

ivchoiv написа:Това ми изглежда на хардуерен дефект. Все едно постоянно отчита, че има слушалки в него. Дано да бъркам. Ако софтоерно нещо се е бъгнало, пробвай да извадиш батерията за известно време. Не знам дали е решение но ако не стане, отивай в магазина.Май нямаше три дни откакто си го взел.
Точно 24ч. откакто съм го взел. Пробвах с вадене на батерията, не става

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#5

Връщай го директно тогава.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#6

Basaev написа:
ivchoiv написа:Това ми изглежда на хардуерен дефект. Все едно постоянно отчита, че има слушалки в него. Дано да бъркам. Ако софтоерно нещо се е бъгнало, пробвай да извадиш батерията за известно време. Не знам дали е решение но ако не стане, отивай в магазина.Май нямаше три дни откакто си го взел.
Точно 24ч. откакто съм го взел. Пробвах с вадене на батерията, не става

Хард ресет пробвай ако тогава не се оправи, ще трябва да се разправяш.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#7

Оправи се

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#8

Е кажи как се оправи де. Нали за това е форума. Да се споделят проблеми и тяхното решение. Може някой друг да изпадне в същата ситуация.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
#9

Колега оправи се сам. Абсолютно нищо не съм пипал

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#10

Хмм, много странно ... сам да се оправи. :|

Колега, а включвал ли си слушалките преди да се появи проблема? Поне това самооправяне ме навежда на мисълта, че веднъж извадени слушалките, нещо вътре в буксата продължава да дава контакт и да лъже телефона, че още са включени ... от от разклащане да се "оправя". Това е само предположение, но си е логично ...

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай
#11

Не, слушалки не съм включвал в телефона по никакъв повод

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#12

Проблема ти идва от случайно навлажняване(без да разбереш) на гнездото на слушалките.Оправило се е само след като е изсъхнало и на мен ми се е случвало!

Samsung Galaxy Ace S 5830 Root >> Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5100>> Samsung Galaxy S II Plus I9105 P >>LG G2 D802-16 GB
Цитирай
#13

Благодаря на всички отзовали се

HTC One M9 Gunmetal Gray
Цитирай
#14

Абсолютно същият проблем имах днес. След няколко рестарта и никаква промяна положението започна да изглежда безнадеждно! Накрая изключих телефона и извадих батерията за минута, включих и се оправи. :unknw:

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#15

И на мен ми се случи същото в една буря говорех по телефона и явно влезна вода в AUX-a , но след 5-6 часа явно като изсъхна се оправи. Smile

Siemens C45 --> Siemens CX65 --> Siemens M65 --> SonyEricsson K700i --> SonyEricsson W610i --> Nokia N73 --> Nokia 5800 Express Music --> Samsung Galaxy S2 --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 --> Samsung Galaxy S8
Цитирай
#16

Помощ нямам слушалки в порта. А ми показва че има
Цитирай
#17

(2016-11-10, 17:02:43)krasio2323 написа:  Помощ нямам слушалки в порта. А ми показва че има

Чети по-горе отговорите!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)