Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодарност
#1

След като има тема за Оплаквания, защо да няма и тема за обратното. Ако сте доволни от някой, ако нещо ви е харесало във форума, или ако влизате за да се разсеете всяка вечер от работа, училище - благодарете на някой.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Тъй като съм първи - искам да благодаря на Админ за Форума, за възможността ми да се изявявам тук и да благодаря на всички съфорумници които се изказаха положително за мен в последните дни.

:bow:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Какво е reserved т.е. защо

Аз искам да благодаря на пикпик за многото часове забава които ми е осигорил Dance Dance Keep it up mate :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#4

За да се изкажа по-късно за още нещо, за което сега не се сещам (само ще си го редактирам) Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Аз искам да благодаря на pikpik, GHOSTFACE, killer4o, mooncalf, s3v3n и много, много други, на Админ, разбира се, и на някой от модераторите - девил-а, бешич и ТопГън(за титлата Big Grin )

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай
#6

благодарности на Be6i4,killer4o,mooncalf,pikpik,sufferme,suffer,PROXIMO,mystic,TopGun,dessyteneva,yovkomm,reaper22, извинявам се,ако съм пропуснал някой Tongue

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#7

Благодарности на Droidan и всички, на които е дал карма Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
Цитирай
#8

teneke написа:Какво е reserved т.е. защо

Аз искам да благодаря на пикпик за многото часове забава които ми е осигорил Dance Dance Keep it up mate :thumbup:
s3v3n написа:благодарности на Be6i4,killer4o,mooncalf,pikpik,sufferme,suffeme,PROXIMO,mystic,TopGun,dessyteneva,yovkomm,извинявам се,ако съм пропуснал някой Tongue
Предполагам 2рия suffeme е RG_PankO Big GrinBig Grin :bow:

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#9

Аз искам да благодаря на admin защото ми премахна бана Smile

LG Optimus 2X Official 2.3.4
HTC Tatoo
Цитирай
#10

Aз искам да благодаря на админа,че ме сложи под наблюдение и на всички потребители и модове помогнали ми да е телефона ми това което искам.Най-вече благодаря на хората които пишат в раздела на SONY искам да благодаря и на хора които вече не са във форума,но помагат по един или друг начин.

I C S
1914
Цитирай
#11

Искам да благодаря н be6i4 ,за това че заключи темата, за есето на Дидко.

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#12

искам да благодаря на Ръчичката на Дидко,че ни подсеща за :thumbup: :bow:

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#13

Аз благодаря на всички ви, че какъвто и проблем да ми изскочи, все се намира някой да помогне и да даде някакъв акъл. Хубаво нещо е този форум.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#14

@Sufferme, голям си Нарцис Tongue

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#15

Искам да благодаря на форума, защото информацията тук е безценна и времето, което всеки може да прекара тука винаги ще го обогати и ще научи нещо ново относно мобилните технологии и тн. :cheers: Dance

Phone History: Ericsson PH 337 -> Siemens C35i -> Siemens M55 -> Nokia N73 -> Samsung Wave S8500 -> Samsung Galaxy S
Цитирай
#16

Благодаря, че ви има !

Lenovo S850
Цитирай
#17

Аз искам да благодаря на mazy,въпреки че я няма.
Цитирай
#18

BoTheBuddah90 написа:Искам да благодаря на форума, защото информацията тук е безценна и времето, което всеки може да прекара тука винаги ще го обогати и ще научи нещо ново относно мобилните технологии и тн. :cheers: Dance
+1 Всички тук си помагаме. Smile Един дава яка програмка, друг казва на поредният нов потребител как да си влезе в настройките, въпреки че вече е писано 40 пъти за това. Ей затова го харесват този форум. Smile
П.П. Почти годинка съм тук. Cool
Цитирай
#19

Някои постове са в стил нагардите оскар ...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#20

Благодаря на всички :cheers:

SonyEricsson XPERIA
Цитирай
#21

ki4o написа:Благодаря на всички :cheers:
Ето това мнение заслужава карма Smile
1ви пост във форума, човека се регнал за да ни благодари, поклон :hug:

Gunplay каза: Tелефона, DHD, ми прилича на тухла след тест за съпротивление на материалите. Smile
Цитирай
#22

Благодаря на mooncalf, че ми помогна с руут-а на телефона.. кого лъжа, той направо сам си ми го руутна.. и ми изтърпя многото глупави въпроси Smile

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай
#23

Благодаря на Всички,за това,че Ви има!Без Вас форума нямаше да е това,което е,а именно-едно прекрасно място!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#24

Най-добрия форум ! Да благодарим на Админа !
Цитирай
#25

Благодаря на всички за полезната информация и опит, които споделяте!
Благодаря и на онези, които успяват да поддържат всичко относително подредено, въпреки уникалните способности на всеки от нас да генерира спам Wink
:cheers:


Offtopic
RG_PankO написа:
ki4o написа:Благодаря на всички :cheers:
Ето това мнение заслужава карма Smile
1ви пост във форума, човека се регнал за да ни благодари, поклон :hug:

Панко, човека явно се е регистрирал преди месец и открива необходимите му отговори без да се налага да отваря излишни нови теми.

HTC Sensation & HTC Desire & LG Optimus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)