Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Часовник G-SHOCK -> PRO TREK
#76

Кажи му да ти прати по подробни снимки и ако е възможно ги качи да ги видим, но според мен е ментак.
Преди около седмица в strelki.info имахме подобен казус с една първокачествена реплика отново на Casio.
Беше разпозната по документацията, която на едната снимка виждам, че е абсолютно същата, като на този който си постнал.
Ако си търсиш часовник си го закупи от официален представител на марката или от проверен сайт.
Тези в продавалника са 99 процента ментета.
Поздрави!

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте. Какъв Casio часовник бихте препоръчали за 200-220лв(+/-)? Гледах сайта но то има доста часовници и не знам на какво да се спра. Smile

Huawei P20 Black
Цитирай
#78

Избери си няколко модела каквито предпочиташ и тогава пиши с линкове. Ние откъде да знаем какво ще ти хареса?
Цитирай
#79

nfsdriver написа:Здравейте. Какъв Casio часовник бихте препоръчали за 200-220лв(+/-)? Гледах сайта но то има доста часовници и не знам на какво да се спра. Smile

Тъй като вече си направил избора, с марка и си определил бюджет, мога само да ти кажа гледай какво ще ти допадне на външен вид. Защото вътре при всички положения механизма ще е един и същ.
Ако търсиш нещо по изчистено може да се насочиш към Candino, малко по скъпи са но все пак си е швейцарец, освен това за автомат в този ценови диапазон мога да препоръчам Seiko или Orient.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#80

Доста наистина, цената му е около $450. Може да краден или нещо такова ама и за трета употреба да е много е евтин.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#81

[justify]Какво ще кажете за този модел, дали е оригинален.[/justify][Изображение: silver%20(2)98.jpg][justify]Смятам да го взема от този сайт urlhttp://casioshop.bg/EF-545D-1A[/justify]
Цитирай
#82

От този сайт няма да имаш проблеми, купувай смело.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
#83

Здравейте колеги, замислям да взема този G-shock http://casioshop.bg/GW-7900B-1E
Какво мислите за радио сверяването и за соларната батерия, според мен това са доста важни и добри екстри, ще имам ли проблеми с тях?
Също така ще го взема от този сайт, може ли да му имам доверие?


Също така съм воден спасител и функцията на приливите и отливите ми допада доста Smile
Цитирай
#84

Аз имам G-shock със соларна батерия и радио сверяване. Сверяването на часовника става, когато е насочен на запад. Иначе не става, понеже не намира сигнал.
Соларната батерия си е супер екстра. Оставяш си го на слънчице и си готов. Освен това може да се зарежда и от дневна светлина и от изкуствена такава.
Като цяло съм доволен и нямам проблем с часовника. Хубави машинки са и мисля, че няма да сгрешиш с избора си.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#85

(2015-06-11, 10:04:35)RoboCop написа:  Също така ще го взема от този сайт, може ли да му имам доверие?

Поръчвай смело, сайта е надежден! Smile

D_coffee
Цитирай
#86

Благодаря Ви, вземам заплата и поръчвам смело Smile
В този сайт много добре и подробно описват характеристиките на часовниците Casio, ето и за моя: http://www.casio.com/products/Watches/G-...GW7900B-1/
Цитирай
#87

Здравейте, много се чудя какъв G-shock да си взема. Разгледах доста модели и всички изглеждат добри , но не се спрях на нито един модел. Можете ли да ми предложите някакви модели до 220 лева ?
Цитирай
#88

Който и да вземеш няма да сбъркаш. За тази сума избирай по дизайн!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#89

(2015-07-12, 19:13:40)zeroxxa написа:  Здравейте, много се чудя какъв G-shock да си взема. Разгледах доста модели и всички изглеждат добри , но не се спрях на нито един модел. Можете ли да ми предложите някакви модели до 220 лева ?

Зная че G-shock-а е доста хвален модел, но хвърли око и на про трек. От както спряха стоманени G-shock с метални каишки малко се разочаровах и минах на про трек. Бих ти препоръчал модел със соларна батерия и/или радио сверяване. След моя стоманен G-shock смених модела s CASIO PRO TREK
PRG-240T-7ER и заложих на титаниеви каишки, соларно захранване, автоматична подсветка, пауър севинг, електролуминисцентно осветлениe на целият дисплей, което за разлика от лед осветлението мисля гълта по малко ток. Може би малко излизат от определения ценови лимит, но мисля че си заслужава.
Цитирай
#90

Ако живее в България няма смисъл от радио сверяване защото няма да работи. Но като цяло ПроТрека или патфайндерите са много добри часовници.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#91

@CuBG грешиш. Радио сверяването си работи. Часовника трябва да е насочен на запад за да получи сигнал от кулата в Германия. А Силата на сигнала зависи от времето и смущения от дълги вълни. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#92

Моя се сверява автоматично всяка вечер. Много е готино да има радиосверяване.
Цитирай
#93

Радио сигнала от Германия вече е 2000км, ако не и повече, покрива цялата ни държава. Проблем с радио сверяването вече няма. Едно време сигнала като е бил 1500km в някои градове се е получавал трудно или въобще не е идвал, но вече не е така.

На 17 ще ми пристигне крайният избор: http://casioshop.bg/PRW-2000-1ER Made in Japan
Цитирай
#94

Ето го и него..
https://app.box.com/s/rt9v3prds8vyjqdd8urryryih9kggl4i
Цитирай
#95

Честито, със здраве да си го ползваш!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#96

Някой да е ползвал този сайт 
Един мъжки часовник на Фестина съм харесал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)