Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване UNLOCK/S-OFF/Super CID за HTC One /ВСИЧКИ H-BOOT ВЕРСИИ/ и връщане до за
#26

А как работи без ROOT.
Аз пробвах този начин от сайта на firewater
adb reboot <–important!!!!
adb wait-for-device push firewater /data/local/tmp
adb push temproot /data/local/tmp
adb shell
chmod 755 /data/local/tmp/temproot
chmod 755 /data/local/tmp/firewater
/data/local/tmp/temproot
/data/local/tmp/firewater

но след командата /data/local/tmp/temproot ми дава грешка:
Failed to get prepare_kurnel_cred address.
Failed to get commit_creds address
Цитирай
Аксесоари
#27

Мога ли вместо superCID, да запиша HTC__032? В смисъл, искам само да ъпдейтна до 4.4.2, защото сега е с T-MOB101 CID и си стои на 4.3. И естествено по-важният въпрос - ако сменя само CID-а, ще ми дойде ли ъпдейта?
Цитирай
#28

Това е моят проблем - идеи?

Телефона е от Verizon USA 32GB!

Благодаря предварително!!!

HTC HD2[Feb. 16, 2014][ROM][KK][4.4.2] NexusHD2-KitKat-CM11.0 V4.4 [NativeSD]; HSPL 2.08; ROM 3.14.405.2; Radio 2.15.50.14
HTC ONE M7★ ☆ [ROM][4.4.2] Sense 6.0 | NuSenseSIX | KitKat | Official | m7-base 5.14.531.1 | m8-base 1.54.401.5 | m7vzw | Global | V4A | Xposed | Sense6 Toolbox | Motion Gestures | RC6.4 | 05-24-14 | ☆ ★
Цитирай
#29

martimarti написа:Това е моят проблем - идеи?

Телефона е от Verizon USA 32GB!

Благодаря предварително!!!

И аз имам същия проблем и вече се побърквам телефона ми е rootnat изтеглил сам си 3 вида root checkera и всичките ми казват че имам роот права? пробвах и с All-in-One v3.1 и там същата грешка ми дава някакви идея от какво може да е това?
Цитирай
#30

martimarti написа:Това е моят проблем - идеи?

Телефона е от Verizon USA 32GB!

Благодаря предварително!!!



И аз имам същия проблем.
важно е да чакаш Smile
Цитирай
#31

Методът от пост 3 ,при мен не сработи, след като задам втората команда ми дава че няма такъв файл(не може да намери ревон), след което отново чрез файл мениджъра опитах да копирам ревон в дадената директория, при което телефона се рестартира в безопасен режим..
Цитирай
#32

Приятелю тука отговор няма да получиш търси помощ в xda developers форума ... тука е заспала работа!
Цитирай
#33

Код:
ВНИМАНИЕ! Директно заключване на буутлоудера в S-ON статус, е безопасно САМО ако не сте флашвали друг модифициран или къстъм H-boot!!! За да заключите отново трябва да сте с оригиналния си H-boot /тоест да не сте флашвали къстъм или EN от темата на HDA/ Ако сте с къстъм H-boot и заключете ще получите пълен БРИК!!! За да избегнете това, трябва да си флашнене наново стоков H-boot и тогава да заключите!

Зравейте,
М7 от Аt&t. Отключих bootloader, направих руут, s-off, TWRP recovery, сложих Cyanogen 11, смених CID 11111111. Пак иска код за отключване на си карта, видяло се е, ще плащам. Но така или иначе, не ми харесва тоя ром, искам да флашна пак стоков, само че европейски. Четох обаче, за да флашна сток трява да махна руут и да върна S-On. Не съм флашвал H-boot, сега е 1.56.0000, той си е оригинален, и просто връщам S-on през adb?
Значи сега:
1. Връщам S-on
2. Махам руут
3. Флаш европейско RUU?

Нали така? Не е необходимо да махам TWRP recovery и да заключвам bootloader?
Ще чакам отговор, преди да започна.
Благодаря

П.П. Докато чаках отговор, реших да флашна новия [ROM] Android Revolution HD 81.0, но нещо не успява да се инсталира. Правя wipe, но преди да дам старт на инсталатора му давам "Zip file signature verification", която дава грешка. Инсталирам го без проверката на .рар-а и се инсталира, но отново с грешка

me написа:>>> Setting permissions
ApplyParsedPerms: removexattr of /system/xbin/su to 0 failed: Operation not supported on transport endpoint
script aborted: set_metadata_recursive: some changes failed
set_metadata_recursive: some changes failed
Installer Error (Status 7)
End at : Fri Oct 3 06:51:52 2014

После не иска да зареди системата. Дали е възможно файла от блога на Revolution да е повреден? Прехвърлях го от компютъра, дори го изтеглих направо на телефона, но не успява да се инсталира.
Идеи?
Цитирай
#34

Ще отворя нова тема, да не спамя в тази излишно
Цитирай
#35

Цитат:ВСИЧКИ H-BOOT ВЕРСИИ
:confused: маи не включва 1.57
Цитирай
#36

За 1.57 - Firewater S-Off
Цитирай
#37

bobytsekov написа:За 1.57 - Firewater S-Off

Не става ,пробвах :unknw:
Цитирай
#38

Съдейки по това, което пише, за съжаление Firewater със сигурност няма да работи за теб. Което значи, че засега трябва да се примириш с s-on.
Цитирай
#39

bobytsekov написа:Съдейки по това, което пише, за съжаление Firewater със сигурност няма да работи за теб. Което значи, че засега трябва да се примириш с s-on.
Така и правя :cheers:
Цитирай
#40

bobikn написа:
bobytsekov написа:Съдейки по това, което пише, за съжаление Firewater със сигурност няма да работи за теб. Което значи, че засега трябва да се примириш с s-on.
Така и правя :cheers:
SunShine ,срещу $25.00usd и вече съм с s-off :thumbup:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)