Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ръководство за флашване на официалният 4.1.2 JB за България + няколко
#26

hato написа:
axx2012 написа:Модела на телефона - това горе е за N7000
Мерси явно ще трябва да изтегля друг. Намерих този за моя модел I717UCMD3 Android 4.1.2 Jelly Bean Stock Firmware дано стане. Smile
Може да разгледаш и темите в xda

★★★★★ Galaxy Note GT-N7000 ★ Galaxy S4 I9505 ★ iPhone 4S ★★ Samsung GALAXY Note3+Gear ★★★★★ Sony Xperia Z1 ★★★★★ Nexus 5 ★★★★★ Nokia Lumia ★★★★★ Samsung Galaxy S5 ★★★★★
Цитирай
Аксесоари
#27

абе колеги, след като руутнах по 2.2А и след това ънруутнах , къстъм рековерито се запази,следователно и кернела на филз, как да го върна до сток ?

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#28

Ще има ли някакъв проблем ако телефона е разкодирван преди и сега искам да го флашна ? Благодаря за отговора предварително! Smile
Цитирай
#29

Искам да питам има ли начин след като съм обновил до 4.1.2 да направя фактор ресет
Цитирай
#30

Здравейте колеги! Имам два въпроса, които ме притесняват....
1. Защо е нужно да се прави резервно копие на папката с имея на телефона и при какви случаи се възстановява?
2. Другия въпрос Или по точно проблем е че снощи качих стоковия за България ром 4.1.2 и след това го руутнах по описания препоръчителен метод, всичко мина идеално, но телефона ми започна да забива и да се рестартира сам. На какво може да се дължи това ?
Цитирай
#31

4.2.1 ?

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#32

Съжалявам.... 4.1.2.... Мисля, че всички сме хора и грешим... Вместо да си правим такива неуместни забележки, помогни ако можеш, ако не по-добре замълчи....
Цитирай
#33

Здравейте, рутнал съм си телефона по метот 2.2a , смених няколко рома и сега искам да пробвам Cyanogenmod, за инсталацията му пише че трябва да ми е unlock bootloаder-а. Та въпроса ми е как мога да проверя дали е отключен и дали след този метод 2.2а за руутване се отключва.

Samsung Galaxy NOTE  - [Android 7.1.2] NightOwl Beta 6 / Samsung Galaxy S7
Цитирай
#34

Опитах се да да флашна Samsung s2 с 4.1.2 JB по описания начин. Само че ми изписа fail. Телефонът преди това беше с 2.3.4 Gingerbread рутнат. Възможно ли проблемът да е ако предишния ром е бил с три файла?
Цитирай
#35

защо след като следвам инструкциите задържане на бутона volume up,home and power бутона, и след това трябва да избера apply update from external storage,но тази опция я намя,със galaxy note съм.
Цитирай
#36

Понеже съм без карта памет, ще свърше ли същият ефект ако си копирам EFS папката а компютъра и ако случайно нещо стане, да си я кача от него обратно на телефона, за да го оправя?

| Phone: Samsung Galaxy Note
Цитирай
#37

Здравейте имам въпрос. След като Factory reset от рековърито може да доведе до проблеми, Factory reset от настройките ще има ли същият ефект или може да се ползва свободно?
Цитирай
#38

Claping Monkey написа:2. Сваляш си приложението OBackup, което прави същото само че докато телефона си функционира напълно нормално. Програмата има функцията, даже да качва резервното копие директно на някой облак. Аз нея ползвам. Преди да я използваш и прегледай настройките и си я настрой спрямо теб.

Ако имаш още въпроси, питай. :thumbup:

Колега а как връщаш после имиджа с OBackup? Ресетнах си телефона, инсталирах пак OBackup и като му дам да върне имиджа инсталира Nandroid manager. Той пък изписва че му липсва нещо (сумати неща). От куде да ги инстална.
Цитирай
#39

Някой може ли да даде работещ линк към jb4.1.2 на български линка към hotfile не работи
Цитирай
#40

свали си от sammobile

Galaxy Note GT-N7000, stock rom 4.1.2, Speedmod kernel with root
Цитирай
#41

иска ми регистрация а когато е правя ми стига до едно положение и не мога да е завърша
Цитирай
#42

Ще кача файла някъде, но ще е след нова година, че до догава ще съм само на мобилен нет без wi fi връзка.

Galaxy Note GT-N7000, stock rom 4.1.2, Speedmod kernel with root
Цитирай
#43

Ето работещ линк - http://terafile.co/00402303f950/N7000XXL...T2_BGL.zip
Понеже не мога да редактирам темата, заради новите правила, ще пиша тези дни на някой модератор да оправи линка в първото мнение.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#44

Може и от тука.
https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing

Motorola Xoom, HTC u11
Цитирай
#45

дава ми грешка ншкой някаква ИДЕЯ
<ID:0/005> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N7000XXLT5_N7000XXLT3_N7000OXXLT2_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/005> Odin v.3 engine (ID:5)..
<ID:0/005> File analysis..
<ID:0/005> SetupConnection..
<ID:0/005> Initialzation..
<ID:0/005> Get PIT for mapping..
<ID:0/005> Firmware update start..
<ID:0/005> cache.img
<ID:0/005>
<ID:0/005> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
Цитирай
#46

xakepa82 написа:дава ми грешка ншкой някаква ИДЕЯ
<ID:0/005> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N7000XXLT5_N7000XXLT3_N7000OXXLT2_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/005> Odin v.3 engine (ID:5)..
<ID:0/005> File analysis..
<ID:0/005> SetupConnection..
<ID:0/005> Initialzation..
<ID:0/005> Get PIT for mapping..
<ID:0/005> Firmware update start..

Така и при мене се бе получило.Оказа се кабел не контактуваш добре с юсб порта.Смених порта и с друг кабел се получи.
<ID:0/005> cache.img
<ID:0/005>
<ID:0/005> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Motorola Xoom, HTC u11
Цитирай
#47

пробвах и с друг кабел и на друго усб същата история сега се за гледах в модела на повечето ви пише n7000 а при мене е SHV-E160K
Цитирай
#48

xakepa82 написа:пробвах и с друг кабел и на друго усб същата история сега се за гледах в модела на повечето ви пише n7000 а при мене е SHV-E160K

Хм, да този фирм е за стоков note.За България и региона.А Вашия по-различен, гледам че и потдържа и lte.Може и това да е проблема.

Motorola Xoom, HTC u11
Цитирай
#49

по принцип и цпу то мо по добро работи на 2 * 1.5гхц
Цитирай
#50

Много се извинявам за странния въпрос, но дали някой може да ми даде работещ адрес за сваляне на официален за България (без значение Мтел, Глобул или Виваком) 2.3.6?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)