Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да сложа българско меню
#1

как да сложа българско меню на S4-I9500.Телефона е купен в Израел и не е рутнат. Моляза помощ
Цитирай
Аксесоари
#2

Settings -> My Device -> Language and Input -> Language -> Български.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

няма има само англииски арабски иврит и руски.Аз съм в Израел
Цитирай
#4

Флашни европейски ром и там езиковите пакети ще бъдат повече

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#5

къде да го намеря и какво да правя не знам къде да търся обяснения
Цитирай
#6

Sammobile/Firmware
Има обяснения в тази секция. По-добре преди да предприемаш каквото и да било, прочети важните теми в раздела.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#7

Благодаря за напътствията бяха много полезни.След като изчетох целия форум и почти месец успяхда сло
жа бг меню.Сложих го също и на таблета и останах изненадан появи се и телефон,доволен съм научих доста неща
Цитирай
#8

Не точно по темата, но някой знае ли как мога да включа български език за писане в клавиатурата? В момента в Галаксито съм задал Английски за език на телефона. Знам, че ако го сменя на Български ще ми излезе и българска клавиатура, но не искам да го правя по този начин. Предпочитам езика на телефона да е Английски, но в клавиатурата да имам опция да пиша и на Български.

ПП Знам, че просто мога да сложа друга клавиатура, но предпочитам за начин с оригиналната.

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#9

sinergy написа:Не точно по темата, но някой знае ли как мога да включа български език за писане в клавиатурата? В момента в Галаксито съм задал Английски за език на телефона. Знам, че ако го сменя на Български ще ми излезе и българска клавиатура, но не искам да го правя по този начин. Предпочитам езика на телефона да е Английски, но в клавиатурата да имам опция да пиша и на Български.

ПП Знам, че просто мога да сложа друга клавиатура, но предпочитам за начин с оригиналната.
Влизаш в: Settings > My device > Language and input > щракаш на "колелцето" Samsung keyboard > Input languages > English трябва да ти е маркиран по подразбиране и само слагаш още една отметка на Български.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#10

@centur Супер, благодаря. Рових се доста там, но явно съм го пропуснал.

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#11

Здравейте и аз искам да попитам как да активирам всичките езици на Galaxy s6. То е от щатите отключенo, но няма българско меню брандирано е от Verizon. Разбрах че ако го руутна няма да получава автоматични ъпдейти след това. Така че има ли вариант това да стане без да си руутвам телефона и без това не знам как става това. Пиша тука защото не мога да разбера как да си отворя тема в този сайт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)