Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не съм този за когото ме мислиш, защото всекидневно си ползвам Уиндоус на домашния компютър Wink Просто съм забелязал, че на по-слаби компютри Линукс определено работи значително по-добре, дори от Уиндоус XP.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
Аксесоари

(2015-06-06, 16:09:21)tolostoi написа:  бвбфан, ако си този който мисля, едва ли си пипал скоро уиндоус за да имаш база за сравнение Smile Що за простотия с 1.6 да сложиш 64 битова ОС? Кое в КДЕ е по бързо? Сигурно конкуерър или долфин са по бързи от уйн експлорър? Не вярвам. Или флаша в браузъра работи по-леко?
Точно този съм. База за сравнение не ми трябва, като пуснеш браузър с 5 таба на къвто 64 битов Виндовс искаш с 1.6Г се обади. Що се отнася до файл манажера или браузъра са 100 пъти по-добри от Виндоските, не само имат табове, конзола, но и поддържат всякакви протоколи, ftp, webdav, svn и т.н. Няма Виндовс, който да се мери с Линукс, по никакъв показател. 

Linux KDE
Цитирай

Smile за бързина става дума. Както казах, да пробва и ще разбере сам.
П. П. Ползвам си само линукс от ... май беше 2006-та, та не съм против, но на черното бяло не мога да кажа.
Цитирай

Знам те, но не знам за каква "бързина" бърбориш?

Linux KDE
Цитирай

(2015-06-07, 15:57:50)tolostoi написа:  Smile за бързина става дума. Както казах, да пробва и ще разбере сам.
П. П. Ползвам си само линукс от ... май беше 2006-та, та не съм против, но на черното бяло не мога да кажа.

Линуксът е доста по-лек като платформа. Всичко върви по-гладко на Линукс. Поради тази причина в Дата центърите използват Linux, а не Windows.
Препоръчвам debian 7 и kali.

☜Nexus Forever☞
Nexus-ар 7. Xiaomi HongMI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)