Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo IdeaTab A2107A-H - Инсталиране на ром Фокстрот - отключващ функцията з
#26

Оправено благодаря за съветите.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,пробвах варианта с презапис на файла но сега при рестарт таблета изписва логото в хоризонтален вариант и толкоз само до там и не иска да зареди!Някакви идеи,може да не съм записал нещо правилно текстовия файл вариант за оправяне на този вариант има ли или само в сервиз е решението!?Благодаря предварително!

Samsun Galaksy 2; Privileg MD 9,7; Lenovo Ideatab A2017A-H
Цитирай
#28

Разговори само на A2107A-H ли могат да се отключат, или на всички A2107? И други Леново са с две карти - напр. А3000 за тях как е?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#29

За А3000 си има раздел и може да погледнеш в него, че и за тях може. Wink

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#30

Здравейте,
Инсталирах си рома направих всичко както трябва с изключение, че не можах да намеря папката \DATA\NVRAM и съответно не я копирах преди да инсталирам Фокстрот. Сега в about виждам, че IMEI номера е този който трябва. Има ли смисъл да се мъча с MTK Droid Tools да възстановявам нещо?

И ако може да ми кажете какво точно има в тези директория "DATA\NVRAM". Грешка ли е, че не съм я запазил.

Благодаря!
Цитирай
#31

Недей, нали IMEI си го имаш.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#32

Здравейте,
Инсталирах си рома направих всичко както трябва но линковете от т7 за ъпдейт на рома до версия 110 са неактивни Sad ще може ли нови линкове. След ъпдейт-а ми се скапаха и драйверите "CDC Serial" и немога да видя таблета малко помощ и по този проблем ще е добре дошла Smile
Цитирай
#33

chiken_ads написа:Здравейте,
Инсталирах си рома направих всичко както трябва но линковете от т7 за ъпдейт на рома до версия 110 са неактивни Sad ще може ли нови линкове. След ъпдейт-а ми се скапаха и драйверите "CDC Serial" и немога да видя таблета малко помощ и по този проблем ще е добре дошла Smile

Линковете в първия пост са оправени.

Сложи наново драйверите и би трябвало всичко да се оправи.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#34

Здравей те

имам проблем всичко го правя както трябва ,но започва да сваля рома зарежда един път на 100, втори път зарежда на 100 и тогава вдига грешка :
[BROM ERROR: S_FT_NEED_DOWNLOAD_ALL_FAIL (4050)

и край и каквото и да пробвам не се получава немерих един друг фокстрот който е 445 мб викам данеби нещо да липсва в този ама същата работа. Иначе след процедурата таблета си се пуска и си работи по старому.

Идей ПЛС

[Изображение: 99def21c3b08f640.jpg]
Цитирай
#35

Айде бе колеги ПЛИИИС помощ
Цитирай
#36

Липсва ти някой файл от рома. След малко ще ти пратя линк да си изтеглиш целия ром, а иначе процедурата е същата.

Добавка: Ето линк към рома - https://www.dropbox.com/s/3luqktg9jfdtvh...0.rar?dl=0. Пак казвам процедурата по инсталирането е същата като в първия пост.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#37

Много много благодаря ще пробвам и ще пиша какво става.
Цитирай
#38

Имам един въпрос за моят таблет (Lenovo a2107a-h), той първо беше на батко ми и слет туй ми го подари и той му е сложил мисля, че беше споменал фокстрот за да мога да го ползвам и като телефон, но проблема ми е че HD клиповете ми лагват (720p им е качеството ако не се бъркам не е full HD), ако може някой да ми помогне, батко ми каза, че това трябва да го прави от андроида понеже за сметка на една функция други пък небачкат както трябва. Също да добавя, че на игрите ми върви по-добре отколкото на клиповете. Според мен е нещо от хардуерния декодер, понеже на него лагват повече отколкото на софтуерния, който мисля че е по-тежък. Моля за мнения. Знам, че този въпрос не е за точно тука, но понеже пише за фокстрот и затова го задавам тука.
Цитирай
#39

sandi9999a написа:Имам един въпрос за моят таблет (Lenovo a2107a-h), той първо беше на батко ми и слет туй ми го подари и той му е сложил мисля, че беше споменал фокстрот за да мога да го ползвам и като телефон, но проблема ми е че HD клиповете ми лагват (720p им е качеството ако не се бъркам не е full HD), ако може някой да ми помогне, батко ми каза, че това трябва да го прави от андроида понеже за сметка на една функция други пък небачкат както трябва. Също да добавя, че на игрите ми върви по-добре отколкото на клиповете. Според мен е нещо от хардуерния декодер, понеже на него лагват повече отколкото на софтуерния, който мисля че е по-тежък. Моля за мнения. Знам, че този въпрос не е за точно тука, но понеже пише за фокстрот и затова го задавам тука.

Вече нямам този таблет, но пробвай с друг видео плеър и виж дали има разлика.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#40

Със MX Player съм, с него бачка най-добре инъче съм пробвал с други, но с тях ... С тоя си върви гладко 5 секунди и слет това лагва завсем леко, но се забелязва все пак и слет това се вижда как забързва напреде за да фиксира забавянето. Затова аз си мисля, че е от декодерите понеже например на играта Real Racing 3, предполагам че я знаеш, а според мен извобщо не е като за тоя таблет ми върви, завсем леко от време на време лагва, но мисля, че е нормално, все пак... Аз мисля по нататък да си купя телефон и тогава батко ми ще му сложи оригиналния андроид и предполагам, че ще се оправи, но все пак незнам кога ще бъде това и искам всичко да си му е наред, но ... Гледах и други теми във разни форуми, но никаде невидях някой да е написал за подобен проблем и затова се очудих.
Цитирай
#41

Dance Dance Dance Тръгна без проблем!!!!.Даже не се налага да сменявам IMEI номерата,но интересното е че сега пак ми излиза, че не разпознава устройството и пак се опитах да исталирам adb драйверите ама не иска.Излиза ми че не са това драйверите за А2107а-н.Някой да има идея от каде може да е проблема.
Цитирай
#42

Здравейте,Моля за малко помощ,омотах се из папките тук но драйверите не се инсталират.
Драйверите от първия пост точка 2/в активни ли са?
Когато се свали файла дава само 3 папки с 2K_XP_COM,Vista и Win7 без да пише никъде ADB драйвери.А и тези драйвери които ги има в Device Manager не могат да се обновят.Трябва ли нещо преди това да се направи с таблета или това е първата стъпка преди слагане на Фокстрот?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)