Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asphalt 8: Airborne вече е налична в Play Store
#51

според мен тия от геймлофт яко се изложиха с тая версия, поне да бяха оправили нещата... може ли да няма поддръжка на нови телефони с мощен хардуер, а пък на таблета ми нексус дето всичко лети да ми сече...Един смотан айфон 4 дето няма тоя мощен хардуер са се постарали да го изпипат...а тея с андроида да си намаляват настройките на low и да си чакат за техния нов телефон...смотана работа
Цитирай
Аксесоари
#52

placebo написа:Колеги изтеглих кракнатата версия от Аркмания но не ми тръгва копирам кеша в обб :facepalm: За инфо само със Galaxy s4 съм :unknw:


Провери пак кеша дали ти е на място.Преди 7цата понякога сама си го триеше при старт и трябваше да повтарям копирането.

Иначе наистина върви перфектно като изключим социалните мрежи Smile
Ето един линк и от мен за по-лесно

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#53

Сложих на таблета излекуваната версия и си тръгна от раз но нямам звук на колата. Купих си Audio R8 но звук от двигателя няма. Иначе на high просто лети и дано скоро да пуснат поддръжка за него че да си я играя легално и с multi-player Smile
Оказа се от самото ауди, с доджа няма проблеми със звука Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#54

aletogalq написа:според мен тия от геймлофт яко се изложиха с тая версия, поне да бяха оправили нещата... може ли да няма поддръжка на нови телефони с мощен хардуер, а пък на таблета ми нексус дето всичко лети да ми сече...Един смотан айфон 4 дето няма тоя мощен хардуер са се постарали да го изпипат...а тея с андроида да си намаляват настройките на low и да си чакат за техния нов телефон...смотана работа
Не знам със какъв телефон си но аз на с3 на медиум и си върви идеално без грам лаг иначе съм си я купил и съм доволен ти със кракната версия ли играеш или със купена от плей стора
Цитирай
#55

с купена разбира се...върви с лагване на нексус 7, а не е съвместима с galaxy S4 mini...това е модел отпреди един месец и в предвид хардуера му да не е съвместна си е излагане...
Цитирай
#56

За нексуса се учудвам но за с4 мини може процесора да му е слаб понеже все пак е двуядрен а игрите започват да стават все по тежки пиши на съпорта да ти върнат парите един колега по на горе беше писал как става.Един глупав въпрос случайно да си пуснал режим за пестене на енергия на нексуса ако си го спри и пробвай пак
Цитирай
#57

Колега с С3-то - със сток ром ли си? И ако да, само при мен ли го има проблема със негативните цветове? Big Grin На high върви добре, но трябва да намаля на Low за да се върнат цветовете към нормално... иначе червеното е зелено, зеленото е червено и т.н....

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#58

Стоков да само при теб е явно и аз си го играя не мидиум и съм доволен утре ще пробвам на хай да видя как ще е
Цитирай
#59

На моето омазано S3 в момента,едва успях да е пусна на медиум и то брутално насичаща .
Цитирай
#60

инсталирах от апкмания слагам кеша пускам излиза геймлофт след това картинката на която пише да се докосне за игра стои 3 сек и ме изхвърля
Цитирай
#61

за мен не е нормално на S4 mini да не върви, след като върви на S2 и айфон4 далеч по орезан хардуер...не е нормално.. те ще пуснат поддръжка и за него но за мен се излагат и то с нов модел апарат за 800лв... а до парите 1.50лв не ми дреме за тях, купил съм всичките им по голями игри заедно с рокстар и еа games
Цитирай
#62

Изписва ми че не е съвместимо с S4 Mini, но за другото ми устройство Neo V няма проблем да го инсталирам... Confusedtupid: Dance Tooth
Цитирай
#63

r0skoto написа:инсталирах от апкмания слагам кеша пускам излиза геймлофт след това картинката на която пише да се докосне за игра стои 3 сек и ме изхвърля
Играта струва колкото Кока-кола от 500мл, какво се мъчите с кракнати версии. Аз лично колкото и кракнати да съм пробвал винаги имат проблеми или лагват. Ако струваше 10лв разбирам, но за 1.40 просто не си струват нервите и времето.
Ако нямахте чак толкова пари, нямаше да сте със смартфони. (лично мнение)

Galaxy Note 3
Цитирай
#64

На S3 кракнатата тръгна от първия път,без лаг,направо лети Dance

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#65

de4thless написа:
r0skoto написа:инсталирах от апкмания слагам кеша пускам излиза геймлофт след това картинката на която пише да се докосне за игра стои 3 сек и ме изхвърля
Играта струва колкото Кока-кола от 500мл, какво се мъчите с кракнати версии. Аз лично колкото и кракнати да съм пробвал винаги имат проблеми или лагват. Ако струваше 10лв разбирам, но за 1.40 просто не си струват нервите и времето.
Ако нямахте чак толкова пари, нямаше да сте със смартфони. (лично мнение)



Някои нямат карти :X

Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#66

Martin4y написа:
de4thless написа:
r0skoto написа:инсталирах от апкмания слагам кеша пускам излиза геймлофт след това картинката на която пише да се докосне за игра стои 3 сек и ме изхвърля
Играта струва колкото Кока-кола от 500мл, какво се мъчите с кракнати версии. Аз лично колкото и кракнати да съм пробвал винаги имат проблеми или лагват. Ако струваше 10лв разбирам, но за 1.40 просто не си струват нервите и времето.
Ако нямахте чак толкова пари, нямаше да сте със смартфони. (лично мнение)



Някои нямат карти :X
Всичко което ти трябва,е в пост 52!От там изтеглих и всичко е 6 :thumbup:

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#67

miromir2217 написа:Аз я свалих от Плей стора(не много бързо, но не беше сус 20к/с). Със С3 ЛТЕ съм и на макс върви добре, но не знам бъг ли е какво - цялата игра ми е в негатив :rofl: :rofl: Не знам защо - меню, лоадинг, начален екран, състезание - много е забавно всичко в зелено Lol Смешно ми е, но някой друг да има този проблем?
Иначе за игра, и то такава като тази, където е 1,44 лв. просто няма смисъл от пиратско Smile

При мен това го няма и ми върви добре на high.Търси проблема при теб.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#68

Значи на S3 и NEXUS 7 си върви повече от добре Rock

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#69

Не мога и не мога да я инсталирам.. Тегля кеша и играта от Apkmania. Слагам apk-то и при копирането на кеша в obb ми изписва грешка, че файл main.1006... е спрял да работи.. Пробвах 2-3 пъти, но не става. :facepalm:

Samsung GALAXY SIV
Цитирай
#70

diakoff написа:Не мога и не мога да я инсталирам.. Тегля кеша и играта от Apkmania. Слагам apk-то и при копирането на кеша в obb ми изписва грешка, че файл main.1006... е спрял да работи.. Пробвах 2-3 пъти, но не става. :facepalm:
Колега,дръпни архивът от пост 52,както написах преди малко.Тествано вече и на ONE X,S3 и NEXUS 7.За S4 още не мога да кажа-брат ми го няма за да пробвам и на него.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#71

Сега направих и това. Отново същата грешка.. Още място ли да освобождавам, не знам вече..

Samsung GALAXY SIV
Цитирай
#72

На Asus-a върви без грешка на high.
Само ме дразни това, че я дават несъвместима, искаше ми се да я купя...

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#73

На SG Ace 2 тръгна, обаче има известен лаг на very low

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#74

ickopicko написа:Значи на S3 и NEXUS 7 си върви повече от добре Rock
на Nexus-a ми изобщо не върви добре, за графика да не говорим в сравнение с мост уантед или real racing 3... а и таблета ми е форматиран от 2 дни и имам качена само тази игра... незная кой го твърди това, че върви хубаво на нексуса
Цитирай
#75

aletogalq написа:с купена разбира се...върви с лагване на нексус 7, а не е съвместима с galaxy S4 mini...това е модел отпреди един месец и в предвид хардуера му да не е съвместна си е излагане...

Не знам защо при тебе лагва на Нексуса, но при мене върви отлично на медиум. :thumbup:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)