Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z1 (C690x)

andreeva_vd написа:Здравейте,
От няколко дни ми се получи едно забавяне при разговор. Вече пробвах с отметката и рестарт. Има ли някой друг със същия проблем и как си го е решил? Телефончето ми е ново на 1 месец.
Моля помогнете!!! Sad

Мастер ризет или упдейт до последна версия....

LG G4 █ Sony Xperia™ Z3 Compact
Цитирай
Аксесоари

по колко дни ви издаржа батерията на мен наи много 3 дни и половина
с доста разговори и снимки с камерата нищо друго.
Цитирай

Lol от сутринта до вечерта,в момента съм с 6% останали.
Цитирай

Ден, ден и малко. Най-интересното е, че няма значение дали го ръчкам или не...

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

Това "колко ви държи батерията" е много обективно. То трябва да се вземе впредвид начина на ползване. Аз например изключвам всичко ненужно (GPS, wi-fi, NFC, bluetooth, Mobile data......), включвам battery stamina и като го ползвам разговори и от време на време за интернет (тогава включвам Mobile data).... от събота до сега (сряда) съм паднал до 64%.

p30 pro
Цитирай

Включваш самолетен режим ли?
Защото си написал, че спираш Mobile networks.
Тогава това не е употреба като телефон.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

killerss написа:Включваш самолетен режим ли?
Защото си написал, че спираш Mobile networks.
Тогава това не е употреба като телефон.
Пардон, mobile data имах предвид

p30 pro
Цитирай

Здравейте от скоро имам телефончето и като цяло съм много доволен, но винаги има едно но днес направих ъпдейт и изведнъж изгуби обхват какво ли не пробвах и нищо не става Sad някой да ми помогне благодаря предварително !
Цитирай

Ако искаш, може да си бекъпнеш контактите, смс и др. и не му се плаши. :wall:

Рестартирай!
Ресет! (Настройки->Резервни копия и нулиране-> Възстановяване на фабр. данни->Връщане на телефона в нач. състояние)
Пак рестартирай!
Ще имаш последната версия, до която си ъпдейтнал. :thumbup:

Sony Xperia Z1 C6903 (Locked BL) > KitKat 4.4.4 {14.4.A.0.157} [CriskeloROM v7.6], Root, Deodex, Recovery, Xposed; SD-card 32GB/Class10
Цитирай

CHAKALA написа:
killerss написа:Включваш самолетен режим ли?
Защото си написал, че спираш Mobile networks.
Тогава това не е употреба като телефон.
Пардон, mobile data имах предвид
този режим mobile data от каде го пускате защо нещо немога го намеря ?
Цитирай

...
Цитат:този режим mobile data от каде го пускате защо нещо немога го намеря ?
Settings->Data usage->първото :cheers:

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай

Обясни на човека какво е,че ако не е с интернет план да няма изненада,когато си получи сметката.
Tooth Tooth Crazy Crazy
Цитирай

@tiksi да знаеш, че това е интернет от оператора, което е платена услуга. Ако нямаш интернет плам, ще плащаш на mb трафик. Вече зависи на кой оператор си колко струва 1mb, но бъди сигурен, че не е евтино.

p30 pro
Цитирай

Здравейте

Излезе ми следния проблем след ъпдейт до 4.3. След разговор дисплея ми се активира след 1-2 секунди. Направих му фактори ресет / на телефона Big Grin / - не се оправи. Направих проверка на сензора - работи перфектно, но проблема си остава. Не, че е болка за умиране, ама леко дразни. Така, че ако някой друг се е сблъсквал с този проблем да сподели.
А, и в този ред на мисли- след като го вържа с Sony PC Companion 2.1 не мога да си направя бекъп на компа за да си направя проверка на инсталационните файловете. Тръгвам да изпълнявам стъпките които ми дава и програмата крашва.

Мерси предварително за вашите насоки и препоръки

Sony Xperia Z1 Black
Цитирай

Да има закъснение на екрана след разговор дано го оправят.
Цитирай

Не мога да тегля торенти от телефона. Дърпам различни торенти, отварям ги с utorrent, избирам различни папки да ги сейфам и всеки път ми дава "failed adding еди кой си торент to your download list". Пробвах и от нета в офиса и пак не става. И с bit torrent пробвах. Някой ако има предположение или предложение, моля нека сподели.

Sony Xperia Z1
Цитирай

Закъснението аз си го обяснявам,че телефона първо проверява нещо си не знам и аз какво
Защото ако не сте забелязали когато ви звънят ,и директно отговорите,без да вдигате телефона,демек на масата си остава ,автоматично ви се включва високоговорителя
Цитирай

dsquare написа:Не мога да тегля торенти от телефона. Дърпам различни торенти, отварям ги с utorrent, избирам различни папки да ги сейфам и всеки път ми дава "failed adding еди кой си торент to your download list". Пробвах и от нета в офиса и пак не става. И с bit torrent пробвах. Някой ако има предположение или предложение, моля нека сподели.

Пробваи със ttorrent
Цитирай

dsquare написа:Не мога да тегля торенти от телефона. Дърпам различни торенти, отварям ги с utorrent, избирам различни папки да ги сейфам и всеки път ми дава "failed adding еди кой си торент to your download list". Пробвах и от нета в офиса и пак не става. И с bit torrent пробвах. Някой ако има предположение или предложение, моля нека сподели.
С магнитен линк става

p30 pro
Цитирай

Ghost написа:Закъснението аз си го обяснявам,че телефона първо проверява нещо си не знам и аз какво
Защото ако не сте забелязали когато ви звънят ,и директно отговорите,без да вдигате телефона,демек на масата си остава ,автоматично ви се включва високоговорителя

Да има значение как е телефона. Ако е в хоризонтално положене се включва автомтично високоговоритела. Това е хубава опция, но след разговор какво да проверява за да държи екрана тъмен. Сега като знам, че проблема не е в моя телевизор съм по-спокоен и да не си търся гаранцията. Smile

Sony Xperia Z1 Black
Цитирай

Благодаря за предложението. Не знам защо но с ttorrent стана и тегля нормално.

Sony Xperia Z1
Цитирай

Здравейте на всички значи много исках даси взема този телефон но слет всичко изчетено мисе струва че май има доста проблеми с него та въпросът мие не е ли по добре даси взема
Sony xperia z1 compact
Цитирай

suzuki600 написа:Здравейте на всички значи много исках даси взема този телефон но слет всичко изчетено мисе струва че май има доста проблеми с него та въпросът мие не е ли по добре даси взема
Sony xperia z1 compact
Ако искаш по-малък дисплей, с хубави характеристики, ДА. Ако не изчакай Z2. Аз лично ползвам Z1 вече 3 месеца и нямам оплаквания. Нямаш гаранция, че ако вземеш друг модел Sony или друга марка няма да имаш проблеми.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай

:facepalm: А при z1 как е с говорителя щото при compact много слабо свири
А знаеш ли кога се очаква z 2 даго пуснат
Цитирай

Този месец.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)