Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z1 (C690x)

Да се надявамече другите модели на сони ще поефтинеят при излизането на z2
Цитирай
Аксесоари

suzuki600 написа:Да се надявамече другите модели на сони ще поефтинеят при излизането на z2
... хм, като гледам цените в Европа в Германия Z2 е най - евтин без договор, само 599 Eвра, UK - 599, обаче лири :angry: , така че -е-е-е, а дано, ама-а-а-а Tooth

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай

550 евро е по ритейлърите на свободна продажба в UK, но с куп "подаръци" http://www.xperiablog.net/2014/03/06/xpe...rly-april/
Цитирай

всъщност преди малко ходих в Мтел да си плащам сметките и се поинтересувах за евентуални цени на Z2 и SGS5:
оказа се, че цени вече има -> за Z2 цената с "умните" планове 1и2 остава като на Z1, на SGS5 със същите планове 950 лв в брой. това за 2 години договори

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай

Здравейте!Белия фон в подменютата ме дразни.Някой да знае начин или тема, за промяна на белия фон с черен?Черното много повече щади очите,дисплея и батерията.
Цитирай

В това ромче почти всичко е с черен фон -> CriskeloROM v3.4 Tooth

Sony Xperia Z1 C6903 (Locked BL) > KitKat 4.4.4 {14.4.A.0.157} [CriskeloROM v7.6], Root, Deodex, Recovery, Xposed; SD-card 32GB/Class10
Цитирай

Възможно ли е да се калибрира клавиатурата.
Цитирай

Здравейте, аз съм със Z1 и имам следния проблем. Не мога да свалям музика от Chrome като натисна Download все едно не съм направил нищо и не тръгва да сваля. По едно време като натиснех Download ми даваше някакви програми да свалям, свалих и тях, но пак нищо.
Цитирай

Ако кажеш и от къде сваляш може и да ти помогнем.

p30 pro
Цитирай

Проблема не е в сайта, защото не мога да свалям от никъде. Нито от дата, нито от където и да е. Жена ми е с Galaxy S 3 и няма този проблем, пробвахме от същите сайтове, от които се опитвам и аз, същите песни, но не става.
Цитирай

Здравейте,имам Z1 от около месец.Днес блокира.Не мога да го отключа,изключа..нищо Sad Индикацията за пропуснат разговор свети,когато ме набират,дава сигнал свободно,но телефона не звъни.Не е изтърван,не е удрян.Вчера нищо му нямаше.Естествено в магазина ми казаха,че нищо не мога да направят.Включих го към компютъра и пак нищо Sad
Цитирай

Пробва ли да го рестартираш със задържане на Power+Volume Up до извибриране?
Цитирай

Да,така се оправи!Много благодаря! :bow:
Цитирай

Добър ден.Въпроса ми е следния- след като сложих кит ката(4.4.2) когато влизам примерно във facebook или кадето и да е и почна да местя просто надоло за да видя какво става и на моменти ми влачи все едно сече и аз незнам как да го обесня но мисля,че за з1 да сече във facebook малко не е нормално... Ако някой е имал този проблем и го е оправил да сподели, или някой ако има някаква идея как мога да го оправя ще съм много благодарен.Благодаря предварително!
Цитирай

.757 ли ти сече?По принцип не би трябвало,препоръчвам ти да ресЕтнеш телефона
Цитирай

Аз съм с .757 и аз го имам този проблем още от 4.3 след един ъпдейт на файса. Рестарирал съм го, заводски настройки и т.н. , но бъга си остана.

Sony Xperia Z1 Black
Цитирай

Имам проблеми с тъч скрийна.Понякога когато пиша на клавиатурата телефона бърка буквите. Например натискам а пък тъча реагира все едно съм натиснал х или друга буква.Бутона назад и той отказва когато му скимне.И още подобни проблеми. С последният ъпдейт съм.
Цитирай

Ако си с най последният демек .757
Направи си дисплея да ти изгасва на 30-1 мин
Моят днес го направи същото и мисля че е от това,на 30мин е и съм забравил да го изключа и директно в джоба,после натискам б идва ми ц.след рестарт се оправи и му намалих времето за изгасване
Цитирай

:kiss: колеги някой от другата слушалка оплаквал ли ви са е че неможе да ви чуе добре? На мене след .757 взеха да се оплакват че не ме чуват добре
Цитирай

Здравейте

След фикса до .757 ми излезе следния проблем. Принципно батерията се държи много добре но при конектване с часовника на Сони батерията започва да се точи 2-3 пъти по-бързо. Искам да попитам някой който има часовник да сподели как е при него.

Предварително ви благодаря

Sony Xperia Z1 Black
Цитирай

Дайте някаква идея за съобщенията не ми дава да пращам повече от 70 знака.
Махнах и слагах отметката за спестяване и пак си е така.
Цитирай

На кирилица ли ги пращаш съобщенията?

p30 pro
Цитирай

Ghost написа:Ако си с най последният демек .757
Направи си дисплея да ти изгасва на 30-1 мин
Моят днес го направи същото и мисля че е от това,на 30мин е и съм забравил да го изключа и директно в джоба,после натискам б идва ми ц.след рестарт се оправи и му намалих времето за изгасване
Проблема си остана.. Мисля, че проблема при мен е хардуерен.
Цитирай

Здравейте, колеги. Как сте? Почивате ли през дългия уикенд?

Та искам да ви питам дали мога от компютър (не лаптоп) с XP да си пусна интернет на телефона с 4.4.3 .757 съм? Имам bluetooth на компютъра? Smile

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай

Колеги имам проблем след кит-ката... Като натисна страничното копченце или от телефона на камерата и ми седи черен екрана сигурно 5-10 секунди преди да ми се пусне камерата... същия проблем като превключвам от задната камера на предната.. Някой да е имал този проблем или да знае поне как да го опрвя? Благодаря предварително.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)