Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Системни актуализации
#76

А кога ще чакаме Android L, октомври ли?

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
Аксесоари
#77

https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%...95187.html



Цитирай
#78

Няма да е зле да дойде до една седмица :-)

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#79

Снощи инсталирах Lollipop (build RLX21P). Засега забелязах малки бъгове и някои програми като MX Player Pro, които още не работят под тази OS. Иконката Language and Input в Settings менюто кара цялата апликация да крашне. Иначе се усеща голямо подобрение на цялостната работа на таблета.
Цитирай
#80

Аз през туулкита го пуснах. Но буутлоъдъра ми остана 4.18. Вашия колко е?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#81

dragodraganov написа:Аз през туулкита го пуснах. Но буутлоъдъра ми остана 4.18. Вашия колко е?

Kак да го видя?
Иначе и на мен ми омръзна да чакам ОТА-та и го подкарах на ръчно...нека се ъпдейтнат всичките ми приложения и ще видя за бъгове ...
Цитирай
#82

Bootloader version: 04.04
Цитирай
#83

dimitr_off написа:Bootloader version: 04.04
+1

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай
#84

kokolaicho написа:
dimitr_off написа:Bootloader version: 04.04
+1
+2 Smile
Цитирай
#85

Аз съм със мобилната версия на таблета, и има да почакам, те винаги правят така Sad

OnePlus 3 64GB
Цитирай
#86

За нетърпеливите - флашвайте имиджа направо, че тоя OTA малко като "кръпка" ми прилича на мен. Най добре с такъв голям ъпдейт да се почне на чисто както при флашване на фактори имиджа. Това си е мое мнение естествено.

Иначе върви невероятно мазно и пъргаво, дори при голям тормоз и бързи движения се справя перфектно. :coffee: :thumbup:
Цитирай
#87

Хей хора... Аз съм с 32GB версия, закупена от tablet.bg. Преди си бях отключил bootloader-а, но вече не е. Чакам за ъпдейт, но при мен още не е пристигнал, а компютър в момента нямам за да си флашна директно лолипопа.

Някой с 32GB да е получил близалката?

Android Asus Nexus 7 (2013) / Android 4.4.4 / Stock ROM Android
Android Samsung Galaxy 5 / Android: 2.2 / Stock Rom Android
Цитирай
#88

До седмица сигурно ще имаш, ако съдя по досегашните ОТА ъпдейти.
Цитирай
#89

Ееееее.... Искам днес Cry

Android Asus Nexus 7 (2013) / Android 4.4.4 / Stock ROM Android
Android Samsung Galaxy 5 / Android: 2.2 / Stock Rom Android
Цитирай
#90

Бихте ли описали всички стъпки по флашаването и слагането на Lolipop,чрез Nexus Root Kit?
Цитирай
#91

Вчера флашнах "близалката" с ето този туториал: How to install Android Lollipop now: a beginner’s step-by-step guide

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#92

На мен ми помогна :
http://www.youtube.com/watch?v=TsYY4441J-w
Цитирай
#93

kayovas написа:Вчера флашнах "близалката" с ето този туториал: How to install Android Lollipop now: a beginner’s step-by-step guide
Благодаря,стана много лесно.
Цитирай
#94

аз направих adb sideload ота и работи супер... :tease: като се запазиха всички приложения.
Цитирай
#95

peporedman написа:аз направих adb sideload ота и работи супер... :tease: като се запазиха всички приложения.

Би ли обяснил какво значи това и как се прави?

Android Asus Nexus 7 (2013) / Android 4.4.4 / Stock ROM Android
Android Samsung Galaxy 5 / Android: 2.2 / Stock Rom Android
Цитирай
#96

Няколко въпроса:

1. Има ли рискове при това флашване?
2. Преди като имах Самсунг няколко пъти съм флашвал къстъм ромове с Один, подобно ли е?
3. Ако флашнем по този начин след това ще получаваме ли бъдещи ъпдейти?

Мерси.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#97

Изчакай още седмица, нищо революционно не са направили. Даже някои неща са ги осрали. Например отключването с фигура - първо трябва да плъзнеш нагоре и чак тогава се вижда фигурата... Тъпо...

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай
#98

А по принцип за Нексус актуализациите по едно и също време ли идват в цял свят?

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#99

Когато им е кеф ще ти пристигне. Разпределят ъпдейтите по света за да има равномерно натоварване на сървърите...

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

Еми да се надяваме тогава да дойде до края на този месец.

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)