Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Системни актуализации
Smile 

5.0.2 от няколко дни Visslar
Цитирай
Аксесоари

Днес се появи OTA 5.0.2 но не се ъпдейтна успешно, вероятно защото е root-нат. Stock recovery и ROM. Някакви идеи?
Цитирай

И при мен не иска. Въпреки че махам SuperSU преди да пробвам ъпдейта...

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

Всички модификации на /system дяла трябва да бъдат върнати както са при stock. Тогава вероятно ще мине.
Цитирай

С WugFresh флашнах сток ром без да затривам инфото и след това се ъпдейтна, рутнах го наново и всичко е 6. Разлика не намирам.

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

Аз успях по подобен начин, само че ръчно си флашнах factory image-а на 5.0.2 без да затривам потребителските данни.
Цитирай

Важното е да стане Smile

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

Има ли някакъв вариант за флашване на 3G модела с 5.0.2 ?



Цитирай

Ще го направят и за него. Разликата не е толкова голяма между киткат и лолипоп. Аз не бих бързал.

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

На мен лично повече ми харесваше киткат, лолипоп не върви сякаш толкова добре, колкото беше киткат.
Цитирай

3G вариантите на Nexus7 2012\2013 или ги заеб@]-[@ или ще пуснат направо 5.1, какво мислите?
Цитирай

Пуснаха вече factory image за 3G моделите Nexus 7 2012/2013. Значи скоро ще се появят и OTA ъпдейтите.
Цитирай

Здравейте, аз както си получавах всички ъпдейти със закъснение, от днес директно на  5.1 (от 5.0.2) без рут
Цитирай

Това на какъв Nexus 7?

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

(2015-04-10, 06:37:48)tiefighter написа:  Здравейте, аз както си получавах всички ъпдейти със закъснение, от днес директно на  5.1 (от 5.0.2) без рут

Няма начин да е за модел 2013г, не е излязъл официално 5.1 още.
https://developers.google.com/android/nexus/images



Цитирай

Модела е с 3г, от първите 2013
Първият ден я изяде батерията много бързо. Както обикновенно, след ъпдейта го зарязах включен без нищо пуснато на него. Ококло 22% за 8 часа. 
Вчера го бях заредил на изключен и снощи го пуснах да видя от колко е формулата и му спрях само безжичната - 1% за около 5часа и нещо!!!
За сега е супер!!! Visslar
Цитирай

(2015-04-12, 07:54:40)tiefighter написа:  Модела е с 3г, от първите 2013
Първият ден я изяде батерията много бързо. Както обикновенно, след ъпдейта го зарязах включен без нищо пуснато на него. Ококло 22% за 8 часа. 
Вчера го бях заредил на изключен и снощи го пуснах да видя от колко е формулата и му спрях само безжичната - 1% за около 5часа и нещо!!!
За сега е супер!!! Visslar

Колега извинявай,  но възможно ли е да бъркаш че таблета ти е модел 2013г? Имаш задна камера и т.н. Просто никъде не се е появила информация,  че ъпдейта е пуснат за Wi-Fi модела,  за 3G пък да не говорим. 



Цитирай

Правв си колега, объркал съм раздела - не знам как.......
Моля някой да ми изтрие всички мнения по-гореBu
Цитирай

Преди малко и аз получих ъпдеит до 5.1 за Nexus 7 (2013)
Цитирай

Мдам - излязъл е 5.1...

Чакам си ОТА...

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

И при мен дойде 5.1 на Nexus 7 2013 WiFi... Малко на сила по кабела, но дойде Smile

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

Колеги и при мен дойде но съм с ROOT и ще трябва уговорим слагам с кабел. Някои знае ли в какво се изразяват промените, не е голям ЪПДЕЙТ 170мб. С 5.0.2 мн зле се държи таблет, голям мислите е дано се пооправи.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай

И аз съм с рут, за ъпдейт към 5.1 трябва да го върнеш към сток състояние със сток буутлоудър...

При мен с 5.0.2 таблета пак си вървеше добре. Сега е една идея по-динамична анимацията.

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай

И при мен дойде по OTA 5.1 . Таблета е от подписа ми, сега ще разглеждам има ли нещо различно.

Huawei P9 Lite
Iphone 7 Plus
Цитирай

И преди и сега с този 5.1 таблета е доста куц , най- добре си се държи с 4.4.4 и батерията си е супер , не се замисля а с андройд 5 вс свърши, чак ме дразни вече. А като сложа 4.4.4 ме изнервя как постоянно ми дава че има намерен СИСТЕМЕН ЪПДАЙТ.
Мислех че в 5.1 ще се оправи перформанса на таблета но ното стана нито батерията е по добра , даже е по зле от преди .

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)