Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко време ви кара батерията на Note 3-ката ?
#1

Колко време ви кара батерията на Note 3-ката.
Прилагам няколко шота от моя след първото зареждане.

[Изображение: Screenshot_2013_10_03_15_00_08.jpg] [Изображение: Screenshot_2013_10_03_15_00_22.jpg] [Изображение: Screenshot_2013_10_03_15_00_28.jpg]

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
Аксесоари
#2

Но съм heavy user Smile Ако не се ползва мобилния интернет ще издържи и повече. Със сигурност батерията е по-добра от на Ноут 1. Сутрината беше на 60% и се изтощи чак 00ч , което значи,че държи повече от 24ч.
Цитирай
#3

След първото зареждане е това, струва ми се доста малко :confused:
Цитирай
#4

Екрана колко часа ти е стоял включен ?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#5

не съм гледал, в момента съм на 83% с 1ч и 22м и 8ч от последното зареждане.
Цитирай
#6

Аз го ползвам на ФБ и то не нон стоп и чат пат като поцъкам на някоя игра и ме е искарвал 1 ден и 22 часа
Цитирай
#7

Нали знаете,че след първите 2-3 зареждания можете да получите реална картина за батерията.Освен това първите дни телефона се ползва повече,радваме му се,изучаваме го,той ни се радва и ни изучава...И все пак 2 дни при мен!
Цитирай
#8

43% 1д 5ч 30мин от последното зареждане и 3ч и 35мин display time.

Wi-Fi или мобилин нет са non stop включени.
Цитирай
#9

Охооо - перфектно е Smile Нямам търпение да дойде моя :thumbup:

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#10

propov написа:...той ни се радва и ни изучава...

Това не го казвай на никого по-добре Smile

HTC Desire HD -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy Note 2, LG Nexus 5 -> unRooted Samsung Galaxy Note 3 N9005
Цитирай
#11

Kaloyanski написа:
propov написа:...той ни се радва и ни изучава...

Това не го казвай на никого по-добре Smile

Бе това при iPhone 5s си е напълно вярно..ти го изучаваш,слагаш си пръстовия отпечатък, той те изучава, NSA,CIA,FBA те изучават.

Note 3 ти изучава начина на писане и къде натискаш и се регулира спрямо твоя input.
Цитирай
#12

Колко ампера му е зарядното и загрява ли много батерията при зареждане както при някои S4-ки.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#13

tonus написа:Колко ампера му е зарядното и загрява ли много батерията при зареждане както при някои S4-ки.
Ами 2А като на С4 и нормално си загрява все пак се зарежда.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#14

Имам го от 3 дни, сега правя 3-то зареждане, струва ми се че малко по малко, расте издържливостта на батерията, сега с 4-5 часа повече ме издържа като се има предвид, първото зареждане беше в петък вечер(реално първото след заводското), следвашото в събота през ноща и сега здаде багажа...
Имах 2-ката преди, струва ми се въпреки 100-те мАмпера отгоре, това чудо яде повече ток...
Честито ползване на всички нови 3-ки!
Цитирай
#15

Здравейте,
Може ли някой да сподели дали при горе-долу еднавко натоварване/използване батерията на Note 3 е по-добра от на Note 2?
Цитирай
#16

И аз като потребител мога да кажа че яде много повече ток от Ноте 2 ,поне моят Ноте 3 е така значи купих го в Събота към 21:00 вечерта и като се прибрах към 21:30 го сложих да се зарежда до към 8:00 сутринта,и това му беше първото зареждане с което изкара 10 часа което е свръх малко , след това го сложих отново да се зарежда към 22:00 и го изключих днес в 8 часа отново ,и сега ми показва че са минали 6 часа и малко и е на 50% батерията, не съм го ползвал много около 1 час интернет най-много и 20 музика , и реших да го върна, за да ми го сменят с друг понеже имаше и други проблеми и като дойде утре новия ще напиша отново колко му е изкарала батерията

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#17

M@KaVeLi90 написа:И аз като потребител мога да кажа че яде много повече ток от Ноте 2 ,поне моят Ноте 3 е така значи купих го в Събота към 21:00 вечерта и като се прибрах към 21:30 го сложих да се зарежда до към 8:00 сутринта,и това му беше първото зареждане с което изкара 10 часа което е свръх малко , след това го сложих отново да се зарежда към 22:00 и го изключих днес в 8 часа отново ,и сега ми показва че са минали 6 часа и малко и е на 50% батерията, не съм го ползвал много около 1 час интернет най-много и 20 музика , и реших да го върна, за да ми го сменят с друг понеже имаше и други проблеми и като дойде утре новия ще напиша отново колко му е изкарала батерията

Какво имаш предвди под други проблеми? Нещо с мултитъча ли?
Цитирай
#18

ами имаше проблем с Wifi не може да се свързва с него понякога и, не ми зарежда фабричния браузер понякога(планетката) ,по-бавно мислеше и от 3гб Рам в повечето случеи имах 300 -400 свободни , и touchwiz когато го цъкна смисъл нали когато го цъкнеш от долу на горе ти излиза touchwiz с новини и такива работи , е аз когато го цъкна той излизаше след 2,3 секунди ,и още 2 много странни неща свалих си CPU програмата и ми показваше че само 1 от 4 ядра ми работи , а другото че понякога телефона издаваше сигнал за съобщение или някакво известия ,но като го проверя няма нищо , и ако може да помоля някои да си свали същата програма CPU която е за процесора и да ми каже дали и при него работи само едно ядро или всички

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#19

Човек, нормално е да работи само едно ядро като не се натоварва. Трябваше преди да го връщаш просто да направиш един хард ресет.
Цитирай
#20

След като ти го върнат - сподели дали са сменяли нещо по него (Хардуерно) ?

П.П - Удари ли му 1 Factory Reset, преди да го пращаш в сервиза? :/

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Gear S3 Frontier
Цитирай
#21

По принцип всички ядра трябва да работят ,например на стария ми Ноте 2 работеха всички ,и за това ако може който го има да провери дали само при ме е така или и при вас е същото

...


M@KaVeLi90 написа:И аз не съм го дал в сервиз а направо ще ми го заменят с нов просто ще дойде утре

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#22

Не е така, бачка само едно ядро и когато го натовариш се включват и останалите да помагат.
Ето ти шот от CPU-Z като задържах бутоните да направя няколко шота се включиха и другите ядра, виж:

[Изображение: Screenshot_2013_10_14_23_47_56.png] [Изображение: Screenshot_2013_10_14_23_48_02.png]

Я кажи откъде си купил твоя, че ми стана любопитно ?
Това с wi-fi си е проблем.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#23

M@KaVeLi90 написа:По принцип всички ядра трябва да работят ,например на стария ми Ноте 2 работеха всички ,и за това ако може който го има да провери дали само при ме е така или и при вас е същото

Де факто ти да не си разработвал архитектурата на процесора и как ще се използва от софтуера? Защо продължаваш да се занимаваш с тези неща въпреки че изрично ти написах че в събудено състояние и покой работи САМО едно ядро а другите са спрени.
Цитирай
#24

моят съм го взел от Мола в Пловдив от Глобул в кеш , а това за ядрата и аз мислех че е така но понеже имаше други проблеми и помислих че и това е проблем

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#25

Аз го направих този CPU тест и ми излиза тотал RAM 2440...не трябва ле да е 3GB?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)