Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clash of Clans
#76

Как да дам request за dragon'S,защото има много кланове с това име.Или е само с покана?
Цитирай
Аксесоари
#77

Търсиш точно както е написано, с малки букви и голямо "S". Кланът е единствения с над 5000 купи (освен един, който има над 14000, но е invite only), това трябва да те ориентира по-лесно Smile
Цитирай
#78

Да,мерси много,влезнах!Пиша се Suspiria.
Цитирай
#79

Aз отскоро съм без клан, CaptainSmokeR съм в играта. Кажете някой добър български клан, в който мога да участвам?

Samsung Galaxy Note 2, galaxy note 4
Цитирай
#80

Малко Offtopic

Тази седмица е световната премиера на Boom Beach за iOS, последната игра на Supercell и подобна на CoC.
Играта е от 5 месеца в Канада и вероятно Android версията е в напреднал стадии и скоро след премиерата за iOS ще е налична и за Android.

"Canada first to see how the game is received. Android second because focusing game development on a single platform is easier.

Доста е добра единствено IAP започват от 5€ нагоре, което малко скъпо.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#81

whitewalker написа:Aз отскоро съм без клан, CaptainSmokeR съм в играта. Кажете някой добър български клан, в който мога да участвам?

Здравей, заповядай(те) при нас. Клана е "BULGARIA TEAM" със флаг черни и жълти квадрати. Донейтваме главно за пазачи, но всеки си избира как да играе разбира се. Аз лично донайтвам дракони 2lvl за пазачи или 5lvl стрелци за по-активните играчи Wink или кой каквото поиска. И както се казва колкото повече, толкова повече. Rock
Цитирай
#82

Само да кажа и за клана в който съм аз и съм доволен .. Bulgaria dnes се казва , даваме предимно 5 лвл армия , дракони или каквото пожелаете .Единствено се иска да сте редовни и да донейтвате Smile над 1000 купи
Цитирай
#83

Здравейте, сформира се нов клан. Казва се Infiltrators и знамето му е жълто и черно. Ледер е Lubo1496 а ко-лидер е Мони. Всички са добре дошли. За активните и тези с ниво над 80 има и друг клан.
Цитирай
#84

Може ли някой да даде линк на апк понеже пише че не е съвместима с телефона ми. Играх я на 4.2 андроид сега сложих 2.3.6 и заради това. та моля апк. мерси
Цитирай
#85

На 2.3.6 мисля, че не работи.
Цитирай
#86

Изисква 4.1 и нагоре

Samsung Galaxy Y GT-S5360 -> Samsung Galaxy S2+ GT-i9105 Chic White 8GB stock 4.2.2 -> Samsung Galaxy S4 GT-i9505 Black Mist 16GB Stock 4.4.2
Цитирай
#87

Кога ще излезе boom beach за андроид ?
Цитирай
#88

Преди няколко дни споменаха в Twitter, че няма насрочена дата за Boom Beach.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#89

момчета искате ли всеки да си пусне снимка на града, ей така да си ги разгледаме, колекцийка нещо Big Grin
Цитирай
#90

delete
Цитирай
#91

luckana написа:момчета искате ли всеки да си пусне снимка на града, ей така да си ги разгледаме, колекцийка нещо Big Grin

[Изображение: 35nbz3p.png]

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#92

Здравейте,нов съм,ама много нов и се чудя можеш ли да add-ваш играчи и изобщо има ли търсачка или нещо подобно?
Цитирай
#93

Smile

[Изображение: 3MCHU1J.jpg]
Цитирай
#94

Много си бързал да ъпгрейдваш тх-а. Така печелиш по-малко пари и е прецакано.. По-добре да качите всичко на макс преди да дигнете тх-а Cool

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#95

Незнам за какво говориш , не падам под 2 милиона елексир и 2 милиона злато Big Grin
Цитирай
#96

хаха но на скрийншота си с 1м Big Grin Ирония а Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S7 Edge Dark Blue 6.0.1 Never Updated - Never Rooted
Цитирай
#97

И според мен това е грешна тактика. Аз където съм TH 7, съм 68 левел.
Цитирай
#98

Пуснал съм 1,5 милиона ъпгрейд за барбита и 1,6 м злато за мортар ? сметни си сам Wink

Ресурс има на всеки тоун Smile Незнам какво се правите на разбирачи и ми висите с тх 7 дето няма нищо интересно за строене
Цитирай
#99

Да, то какъв е смисъла да вдигаш без да ъпгрейдваш, като почти всички могат да те вземат.
Цитирай

Що ме караш да ти снимам къде са ме атакували да видим колко са ме взимали ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)