Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Флаш на Samsung GALAXY до Froyo 2.2.1

Mityp написа:След като си н 2.2.1 ако успееш да разгадаеш как да сложа контактите от Сим картата ми пиши. :bow:
Влизаш в контакти натискаш левия бутон над слушалката и от там избираш import/export import from sim
Цитирай
Аксесоари

Огромно Благодаря :bow: :bow: :bow:
Цитирай

1. *#06# - показ IMEI телефона (уникальный международный идентификатор мобильного оборудования).

2. *#1111# - показ версии (ревизии) программного обеспечения (FTA SW Version).

3. *#2222# - показ версии (ревизии) аппаратного обеспечения (FTA HW Version).

4. *#1234# - показ версии прошивки телефона (SW Version).

5. *#03# - уникальный номер памяти NAND Flash.

6. *#0842# - тест вибрации.

7. *#0289# - тест динамика.

8. *#0782# - показ часов.

9. *#0228# - показ информации об аккумуляторе.

10. *#232337# - показ Bluetooth MAC адреса.

11. *#0*# - меню тестирования "железа" (HW module Test).

12. *#197328640# - сервисное (инженерное) меню отладки, где производится настройка и тестирование различных частей аппарата.

13. *#0011# - экран отладки (Debug Screen, Testmode).

14. *2767*3855# - Full Reset (полный сброс настроек прошивки с удалением содержимого телефона) - перед применением извлечь и сохранить необходимые данные! Контакты и события календаря восстановятся автоматически при синхронизации с сервером Google.

15. *#*#4636#*#* - меню для проверки аппарата и получения различной статистической информации.

16. *#7465625# - personalization status, проверка на SIM lock.
Цитирай

Искам да попитам , Gaosp Public Beta 3 с какъв Cyanogen Mod е (предполагам 6.5 или нещо от сорта) и може ли да го ъпдейтнем до новия 7... ? (В смисъл възможно ли е , защото гледам че Gingerbread е с 7.0? Дали ще върви хубаво Smile ? ) :unknw:

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

GAOSP-2-PUBLIC-BETA-3 е с Cyanogen Mod 6.0

Не, не може да се ъпдейтне, понеже е специално преработен за този модел телефони.
Цитирай

st34 написа:GAOSP-2-PUBLIC-BETA-3 е с Cyanogen Mod 6.0

Не, не може да се ъпдейтне, понеже е специално преработен за този модел телефони.
Ясно , мерси ! :cheers:

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

я споделете кое е за предпочитане
GAOSP-2-PUBLIC-BETA-3. или GAOSP-2-12152010-NIGHTLY
Цитирай

GAOSP-2-PUBLIC-BETA-3 последна и финална версия

GAOSP-2-12152010-NIGHTLY предпоследна

Избери си сам и двете са добри Smile
Цитирай

Моля за малко помощ. Стигам до етапа с download mode-а, но не става нищо. С win 7 съм. Преинсталирах драйверите 3 пъти и пак греда. Някакви предложения? :confused:
Цитирай

Unkn написа:Моля за малко помощ. Стигам до етапа с download mode-а, но не става нищо. С win 7 съм. Преинсталирах драйверите 3 пъти и пак греда. Някакви предложения? :confused:

Smile Докато не се оправиш драйвърите, няма начин.
С Windows 7 е най-лесно.
След като стартираш Один провери драйвърите, ако има липсваш посочи папката където си разархивирал.
Цитирай

имам проблем и незнам дали е само при мен не мога да вкарам телефона в данлоуд мод моля за помощ
само да вметна че съм със спика и 5700 2.1 с рут но
Цитирай

milotin написа:имам проблем и незнам дали е само при мен не мога да вкарам телефона в данлоуд мод моля за помощ
само да вметна че съм със спика и 2.1 с рут но


Тази тема не е за твоя телефон Smile

Виж тук:
http://www.londatiga.net/it/samsung-i570...ing-guide/

download mode - “volume down + power button + camera“
Цитирай

Проблем , флашнах до 1.6 но при рековъри .... не ми работи хоум бутона. В момента в който пробвам да ъпдейтна ми дава абортед Sad
Цитирай

:rofl: колега хоум бутона ти е малкото копченце между слушалката за прекратяване на разговор и стрелката за връщане назад :thumbup: аз се бърках в началото по същият начин Wink

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай

Znam kolega , no nemi raboti tochno Home butona, koeto e malko stranno , zashtoto kato zaredi raboti
Цитирай

Fixed !
Цитирай

СПЕШНО!По молба на един колега-линка за RECTOOLS.tar.gz в първия пост не работи,моля накой да го качи бързичко,защото колегата е насред флаша,а аз го нямам на компютъра.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

http://dox.bg/files/dw?a=91bb5e218c
Деси пробвай тук

Sony Xperia Z5-Xiaomi Redmi 5-LeeCo Le Max2 
Цитирай

Благодаря,сега ще пиша на колегата!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Оправих линка Big Grin !
Цитирай

Много благодаря за помоща която получих от страна на Деси и st34, въпреки че съм спънат от всякъде в ИТ-специалноста с обясненията на st34 и малко помощ от Деси успях да си флашна Галаксито и съм много доволен ++++ за темата!!!! имам да черпя по едно!!! :cheers: :cheers: Tongue Big Grin :cheers:

Samsung Galaxy S IV GT-I9505 White Frost
Android 4.3
Цитирай

Честито!Видя ли,че не е страшно,а и удоволствието след като си го направил сам е много по-голямо Wink

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

здр, искам да флашна телефона... направих стъпка 1, но явно е ненужно защото вече беше с 1.6, кат да е искам да продължа, но не мога да вляза в рекъвъри, аз ли бъркам или съм сбъркал още на 1вата свъпка. как да разбера че стъпка 1 е успешна?
едит:
повторих процедурата още веднъж и успях
в рекъвъри съм... продължавам :П

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

PROXIMO написа:здр, искам да флашна телефона... направих стъпка 1, но явно е ненужно защото вече беше с 1.6, кат да е искам да продължа, но не мога да вляза в рекъвъри, аз ли бъркам или съм сбъркал още на 1вата свъпка. как да разбера че стъпка 1 е успешна?
едит:
повторих процедурата още веднъж и успях
в рекъвъри съм... продължавам :П

Телефона е бил с 1.6, но тава 1.6 е преработено с вградено рековъри!

RECTOOLS.tar.gz - не го изтривай от sdcard
Цитирай

Аз да попитам ( ще ме извините ако въпроса е тъп ) но нямам понятие от различните МОДове . Нали този мод е със сенс ? Сенса не е ли часовника с времето , долу лентата и т.н. Сложих го всичко е както трябва и върви на 6 . НО в уиджетите нямам това с времето . Трябва ли да кача нещо допълнително или ?

Galaxy S8 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)