Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG Real Racing 3 event @Melbourne
#76

https://www.facebook.com/liff.sirius

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
Аксесоари
#77

Тъкмо стигам дотук, това са първи резултати със съответните коли на Melbourne. Ще гледам да ги подобрявам, нещо темата се срина, но се надявам, че просто пием повече около имените дни. Smile
Max upgrades

[Изображение: 6965923e.png]
[Изображение: 6966133J.png]

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#78

Здравейте , преди няколко дена си инстралирах играта и забелязах , че имам 749479649 пари и 592589889 токена Big Grin Big Grin . На вас , Случвало ли ви се? И един тъп въпрос... МОГА ЛИ ДА ПРОДАВАМ ТОКЕНИ :д
Цитирай
#79

radomir_94 написа:Здравейте , преди няколко дена си инстралирах играта и забелязах , че имам 749479649 пари и 592589889 токена Big Grin Big Grin . На вас , Случвало ли ви се? И един тъп въпрос... МОГА ЛИ ДА ПРОДАВАМ ТОКЕНИ :д
От маркета ли я дръпна..... ?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#80

viktor11 написа:
radomir_94 написа:Здравейте , преди няколко дена си инстралирах играта и забелязах , че имам 749479649 пари и 592589889 токена Big Grin Big Grin . На вас , Случвало ли ви се? И един тъп въпрос... МОГА ЛИ ДА ПРОДАВАМ ТОКЕНИ :д
От маркета ли я дръпна..... ?
Да, от маркета
Цитирай
#81

Първото посочено е бъг и е писано за него в темата за играта Smile След време, рано или късно, всичките средства ще се променят драстично надолу Smile За второто: не може да се продават токени Smile
Цитирай
#82

Аз е истрих играта сега е свалих пак и нямам пари мисля да не играя отказах се като видях че трябва да се мъча наново
Цитирай
#83

Нямаше ли backup в облака ?
Цитирай
#84

Или си сложи хака и да не ти пука Smile
Цитирай
#85

По принцип не съм фен на лесното но тази игра изисква адски много време и нерви за да имаш всичко така че по добре с хакнат сейф пък и да ме банат все ми е тая общо взето Smile
Цитирай
#86

Някой съгласен да възобновим ивента ?

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#87

Аз спрях да я играя, защото звукът и управлението на колите е едно и също, независимо коя кола караш!
Бал съм ги Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)