Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG Real Racing 3 event @Melbourne
#26

Да, без помощите е доста по - бързо, но и на мен ми идва трудно с тая кола.
-------------

Относно началото - да изчакаме още малко. Все пак се разбрахме да изберем две коли. Така като гледам, едната е ясно, така че може да си я ъпгрейдвате и да записвате времена, а после само ще ги постнете. Тея дни почваме.

Това което предложи the7one е интересна идея.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#27

Само спирачния асистент ми е изключен и правя време 57,2 и нещо си, по-надолу не мога, не знам как си направил 54 :bow: :bow:

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#28

Хайде нека започваме...
Да видим кой е най-бързия АндроидБГ потребител на Real Racing 3

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#29

Аз вече записах време, нека да ми е официалното Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#30

Много яка идея. С манията за пари, ЕА определно оакаха играта.., и направо доскуча, така че този батъл е екстра. За всеки случай ще запиша времена с порша и ГТР -а.. само искам да вметна едно мнение, че ГТРа грам не е балансиран както някой се изрази. Колата не спира и не бих казал, че завива добре. Но за сметка на това върви безумно много. ЕА правят извънземна реклама на тая кола, незаслужено много са я напомпали.. но което спечели, с това ще даваме газ Big Grin
Цитирай
#31

Аз пък чак вчера видях, че не съм си отключил Нисана. От вчера на сам работя по въпроса та да мога и аз да се включа.

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#32

[note=###Модератор###]
Поради технически причини тази тема ще е известно време в този раздел. Моля без въпроси защо, също и офтопик с подобни въпроси. Благодаря за разбирането.

[/note]
Цитирай
#33

Колеги, време е да започваме със състезанието. Въпреки че има още време за гласуване, мисля че първата кола е ясна - NISSAN GT-R PREMIUM R35 .

Редактирам първия пост с класирането. Давайте шотове с времена. Big Grin

Ще ви помоля, без измами от какъвто и да е род! Все пак е забавление.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#34

Ето го и моят рекорд, ако някой има съмнения относно достоверността, имам снимки и от прогреса си от 57 сек Smile

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#35

Хайде и моето време :whistle: [Изображение: opt1383255757q.png]

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#36

Много сте дОбри ! Аз съм километри назад Big Grin

[Изображение: Screenshot_2013-11-01-16-31-49.png]

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#37

Хайде постнете и някое друго време за да има интрига!84 гласували а само 4 дадени времена :capitulation:

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#38

Е аз под 57 секунди немога да падна но играя с пуснати екстри и затова явно съм по бавен а без тях обирам много стените. Blush

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#39

Е то и аз играя с помощи иначе не става работата Tooth . Ама то и 57 си е добро време, и преди 3 дни не можех да сваля под това време.

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#40

Аз пък не мога да се съзтезавам на Мелбърн с нисана :facepalm:.
Явно не съм отключил други нива ли ... незнам.
На Мелбърн с друга кола мога, с Нисана на други писта мога ... обаче с Нисана на Мелбърн не мога.

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#41

И аз си мислех че е невъзможно, но спрях асистентите и времето падна с 2-3 секунди. Сега се опитвам да падна под 54 Wink Опитите са му майката Big Grin

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#42

Ново време Cool А и не съм си направил на GTR-ра последния ъпдейт на двигателя Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#43

Ето го и моето време. Но ще пробвам още

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#44

Ето и моето време но по добре от това за сега немога

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#45

Ей тоз Auissebob G. и ти го имаш. Но аз го бия Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#46

Днес и на мен ще ми остане време да покарам Smile

Колеги, моля ви за улеснение, когато постнете шот с времето, поствайте и следната информация с името и точното време " e34v8 - 55.941 " , за да става по - лесно ъпдейтването на първия пост.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#47

На мене много ми се изпотиха ръцете докато го направя. Първо направих две състезания преди да се счупи и нищо неможах да направя, трябваше да чакам да се поправи. После първото състезание пак нищо не направих и на второто преди да се начупи колата ми се паднаха слаби опоненти и успях още през първата обиколка да стана първи и имах цели 3 да правя за време и естествено на последната 4-та стана времето, един път шибнах стената ама божа работа че не ме забави Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#48

Иван Матин - Nissan GT-R Premium (R35) - Full upgrade - 00:55:390

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#49

Втората кола явно ще бъде поршето, така че май може да започваме "битката" Big Grin :proud:

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#50

Едно малко по добро време badjoblagoev - 53.335 Tooth [Изображение: opt1383593943i.png]

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)