Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG Real Racing 3 event @Melbourne
#51

Колега как се пускаш на това състезание ? Supafly global grand finale Melbourn ми иска PR над 65, нисана ми е ъпдейтнат докрай и рейтинга му е 56,9 ?

LG G2 D802 16gb
Цитирай
Аксесоари
#52

И на моя Нисан рейтинга е 56.9 , отключена ми е отдавна тая писта, може би още откакто не се изискваха рейтинги на колите. Сега като при теб е заключено това състезание ще трябва да ъпгрейднеш някоя от другите коли с които ти позволява да се гониш. Например Porshe 918 rsr concept, рейтингът на тази кола може да се качи доста с ъпгрейди.

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#53

Някой друг с моя проблем, защото искам да карам 5 обиколки Sad Big Grin

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#54

Как събрахте толкова много пари? Някакъв cheat ли има?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#55

Да. Заместваш една папка. Виж в темата на играта на първа страница, мисля че има как става номера :]

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#56

Най накрая успях, след 4 или 5 падания на батерията и доста нерви Big Grin Big Grin Big Grin stan97 - 53.036 Rock

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#57

Браво градски, бая си смъкнал Big Grin

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#58

С 300 зора се добрах до по-добро време. Много я намразих вече тая кола, хиляди мантинели отнесох, само дето не строших телефона :rofl: [Изображение: bwy1383954095f.png]
Може ли да постваме вече времена с Поршето, защото аз се отказвам да карам тоя Нисан :wall:
П. С. забравих Tooth badjoblagoev - 52.340

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#59

:bow: :bow: :bow: изобщо няма и да се опитвам да подобря това време, защото искам да имам телефон след това Big Grin

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#60

Къде точно стоеше това състезание?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#61

Късайте и с пОршето Tooth ! Подготвил съм списъка.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#62

Извинявам се,че няма скрийншот, но нямам възможност да кача сега.Давам времето за да имате стимул да правите по-добри времена Wink stan97-55.393 Хайде давайте Smile

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#63

Аз с поршето няма да карам. Само на половина ми е ъпнато, а събирам пари за да успея да вляза в Expert Mode, на предното ниво съм и се боря с пистовото Ауди Р8 да отключа Експерта Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#64

Къде е състезанието с Поршето? Някой да ме ориентира на бързо

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#65

Има го като Time Trial на Supercar Master series Wink

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#66

И в Deutsch нещо си пак като time trial.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#67

Време : badjoblagoev - 56.996
Гледам всеки се стиска и не качва никакви снимки с Поршето. Хайде аз да съм първият престрашил се :rofl: . В състезание си мисля, че ще дам по-добро време, защото се правят няколко тестови обиколки. Поршето е доста по устойчиво и не занася така лесно в завоите.
Само погледнете на снимката състезателя на първо място какво време е дал, това е невъзможно, явно е измислил как да излъже играта. [Изображение: viu1384619208n.png]

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#68

^ 100% ! 20 секунди разлика, за една обиколка, с еднакви коли... Tooth

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#69

Ето я и снимката.

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#70

С Agera R тази кола е феноменална. За 10секунди прави 360 км/ч....


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#71

stan97, това е съвсем различен автомобил. Не трябва ли да се състезаваме с Порше 911 ГТ3 РС, а това с продължението 4.0 е съвсем различен автомобил и е малко по- мощен!

SONY XPERIA U WHITE >>> SAMSUNG GALAXY S IV BLACK
Цитирай
#72

:facepalm: Ама и аз спя и не гледам. Да, без "4.0" , само GT3 RS .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#73

Извинявам се :capitulation:

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#74

Аз малко се отплеснах по фераритата. И сега новите дойдоха. Момчета я ми пошете фейсбуците си да ви добавя да ви имам като конкуренция :tease:

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#75

https://www.facebook.com/luckymax.ii

HUAWEI P10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)