Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Увеличаване на звука при стоков ром
#26

Благодаря на колегата"neo9201" ,че ми отговори на въпроса индиректно.И аз не намирам разлика в звука.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай
Аксесоари
#27

на мен разликата когато сложа слушалки направо е драстично голяма наистина , незнам как при вас нее лол.
Но няма да създавам тема за да си губя времето , колега това че ти си син на Бах си е твояработа Lol Lol

Samsung J7 Black
Цитирай
#28

Колегата е имал предвид силата на звука на телефона не на слушалките.

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай
#29

Аз имах проблем с звука на слушалките при разговор по скаип и хангоутс, но след като смених името на фаила без да го трия, всичко се оправи Dance

1+5T (MI3, MI NOTE2)
Цитирай
#30

еми то е същото , аз също съм си го запазил на картата с памет , но го махнах и всичко се оправи със звука Wink ето един колега който му е помогнало. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Samsung J7 Black
Цитирай
#31

Нека споменем за колегите които не са разбрали, че става въпрос за увеличаване на звука в слушалките а не от говорителчето на телефона.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#32

Колега,ти си първият който споменава,че става въпрос за слушалките.Ако някои беше споменал до сега нямаше толкова хора да се чудят и да питат за разлика в слушалката или за звъненето на телефона ставя въпрос.Благодаря!

Samsung Galaxy A3  2016
Цитирай
#33

Малко уточнение по темата. Не е необходимо да се трие цялата папка, а само файла asound_UEDGE_ce_NDL.dat. Ефект наистина има.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#34

Наистина има сериозна разлика. Аз направо си изтрих папката и нещата драстично се подобриха. Само не знам къде да си завра приспособлението за вадене на картите докато слушам музика. Tooth
Цитирай
#35

Ей това му е на това шантаво решение, хем ти е под ръка хем ти пречи. Tooth И при мен е така Rock

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#36

За да си уплътня раб. време, вижте какво ми хрумна, след като прочетох за проблемите на колегите Smile)). За да сте "стилни", изберете цвета на конеца според цвета на телефона си. Wink П.П.Съжалявам, не мога да кача снимка от телефона, по-късно.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#37

Браво колеги,моя звук също беше мизерно нисък,изтрих папката и се покачи няколкократно.
Евала! Tooth :thumbup:

Huawei Ascend P6 4.4.2 || EmotionUI 2.3 || B014 Beta
Цитирай
#38

Направих го по описания начин,разликата е просто много голяма. Благодаря на колегата.

HUAWEI ASCEND P6 WHITE
Цитирай
#39

При стоков ром, задължително НЕ трийте папката кодек, защото се скапва и качеството на разговор. Трябваше да го билдна на B122, за да се оправи.
Цитирай
#40

Супер :bow: Манипулацията работи. Благодаря на всички !!!

Huawei P9 / Huawei P20
Цитирай
#41

neo9201 написа:Малко уточнение по темата. Не е необходимо да се трие цялата папка, а само файла asound_UEDGE_ce_NDL.dat. Ефект наистина има.

Разликата наистина е драстична,благодарско колега Lock

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай
#42

Здравейте.Вече си рутнах "таблета" Smile и напарвих каквото са писали колегите.Аз преименувах посоченият файл.Звукът в слушалките вече е много по силен. Big Grin .
Поздрави.

K 750i , N95 8Gb, E72, Samsung Galaxy S II - 16GB microSDHC карта Transcend class 10 , Huawei Ascend P6-Ползва се за таблет - 16GB microSDHC карта Transcend class 10
Цитирай
#43

Месец ползвам тел. като съм преименувла папката codec и почти всеки с когото говоря ми се оплаква че не ме чува хубаво като му звънна звука пръщи и е прекалено силен и не се разбира по някой път ,някой с подобни проблеми ?
Цитирай
#44

MartinYz написа:Месец ползвам тел. като съм преименувла папката codec и почти всеки с когото говоря ми се оплаква че не ме чува хубаво като му звънна звука пръщи и е прекалено силен и не се разбира по някой път ,някой с подобни проблеми ?
Аз нямах проблеми но не съм преименувал нищо а само изтрих файла asound_UEDGE_ce_NDL.dat. Но това беше на 4.2 сега съм с киткатчето и тук врътката става по друг начин

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай
#45

Аз изтрих цялата папка codec . Какви може да са евентуалните последствия?

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#46

eko95, последствията може да са същите като при MartinYz, също така може да си изтрил кодека за музика и видео - Dolby Digital Plus
Цитирай
#47

В такъв случай , може ли някой да даде папката codec , с правилните изтрити файлове ?

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#48

Някой наистина може ли да качи цялата папка,защото като я изтрих цялата,все повече хора са оплакват,че ме чуват супер гадно,с много страничен шум ? Ще съм ви много благодарен! Huh Confusedtupid:

Huawei Ascend P6 4.4.2 || EmotionUI 2.3 || B014 Beta
Цитирай
#49

Ето папката, файла asound_UEDGE_ce_NDL.dat е изтрит.

Nokia E51 & Huawei Ascend P6 & Sony Xperia Z3 Compact & Xperia Z5 E6653
Цитирай
#50

А това може ли да се приложи при 4.4.2 , само този файл да бъде премахнат? :wall:

Huawei Ascend P6 4.4.2 || EmotionUI 2.3 || B014 Beta
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)