Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на странична лайсна или реставрация?
#1

Здравейте, преди малко си изпуснах телефона от един метър и страничната лайсна стана на г*з... след половин час ядосване и скубане на косите се успокоих и търсих да видя някъде по нета някой да сменя, но не намерих. Ако някой знае как да я пооправя поне да не изглежда толкова зле, ще съм му много благодарен :capitulation: Радвам се че поне протектора запази екрана.


П.С. видях това:
http://www.ebay.co.uk/itm/for-Samsung-N9...5d45b38fbb

Дали има начин да се смени без да се наруши гаранцията?

Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy Tab P6800 7.7'
Цитирай
Аксесоари
#2

Лошото при Ноут 3 е че е изключително трудно да се смени тази лайсна, без да се счупи екрана (за разлика от Ноут 2) Ситуацията е доста идентична със СГС2. Ако искаш се свържи с porqzov. Той едно време се занимаваше с реставрации на пострадали телефони.
Цитирай
#3

Благодаря колега. За сега ще си остане така, няма да го правя, че още не мога да ми се нареди като телефон, а и не е кой знае колко голяма щетата. Даже може да си го оставя така, за да не хваща уроки Big Grin
Притеснява ме единствено, ако нещо се развали след време и трябва да го нося на сервиз, дали няма да ми кажат, че отпада гаранцията защото е изпускан...

Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy Tab P6800 7.7'
Цитирай
#4

Имате ли идеи как човек сам може да си позамаже малко драскотините и с какво?

Samsung Galaxy S10
S10e, S7, Huawei P9; Xiaomi mi5; Lenovo P2, Lenovo A5500H
Galaxy S2, Note2, S4
Цитирай
#5

Аз си купих бъмпер (алуминиев) на LOVE MEI, който обхваща само страницата на телефона без гръб. Ако си спомня от къде го бях поръчал, ще постна линка .
Цитирай
#6

{-MONARCH-} написа:Аз си купих бъмпер (алуминиев) на LOVE MEI, който обхваща само страницата на телефона без гръб. Ако си спомня от къде го бях поръчал, ще постна линка .

http://www.mobilstyle.net/content/%D0%BB...2-love-mei

Galaxy Note 4 :bow:; Galaxy Note 3 :bow:; Galaxy Note 10.1 N8013 :bow:; Galaxy Note; Galaxy S2
Цитирай
#7

Точно такъв е!
Цитирай
#8

Бъмпера изглежда доста добре, също така има и такива алуминиеви, които направо си вървят с алуминието капаче за батерията, но според мен недостатъка им е, че са мн твърди и удара се предава към телефона и не го предпазва

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай
#9

И аз имам един въпрос страничната ми лайсна е много очукана има ли начин да я сменя лесно или поне да залича следите?
Цитирай
#10

dodisf написа:И аз имам един въпрос страничната ми лайсна е много очукана има ли начин да я сменя лесно или поне да залича следите?
Ти въобще направи ли си труда да прочетеш малкото мнения преди твоето, или просто остроумничиш? И моля те не ми отговаряй.
Цитирай
#11

Аз имам директно преден панел със все дисплея, диджитайзера, предното стъкло и страничната лайстна, понеже и аз така моя го изпуснах преди няколко месеца. Не е на гъз в никакъв случай, има само една точка отстрани смачкана, но ме дразни. При интерес го продавам. Имам и само странична лайстна оригинална, но и аз не посмях да я мъча да я сменям, защото има голяма вероятност да пукна дисплея при отлепването. Гледах сума ти клипова в тубата, но все пак не се престраших и си смених цялата предница...не беше най-евтиното решение, да, ама какво да се прави.

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
Цитирай
#12

И на мен ми се олюпи лайсната и след дълго умуване и търсене на решение открих сайт само за метални бъмпери, които прикриват всички наранявания. Взех си и стъклен протектор и забравих за проблема Wink

сайта е
http://safethedevice.com/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)