Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Blagodarq mnogo
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте!
Весела празници! Christmas
Някой който си е купил телефона от България и има backup apk файл,ще може ли да ми пише едно Л.С. и да ми го прати? А и да питам защо нещо не иска да инсталира ромове,не ми е първият телефон който рутвам,сменям ромове,кернели и тн.,ама този нещо не иска.
:cheers:
Цитирай
#53

Ако ства да му направя backup без роот и ми кажеш как точно става мога да ти помогна.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#54

:wall: Без руут не знам дали ще стане номерът,а пък за рутването аз пробвах всичко възможно в нета и не успях да си рутна телефона-купуван от Китай,не че има някакво значение ; те се рутват еднакво,но за всеки руут пише че става на всеки 9 от 10 телефона,явно моят е от тези 1 телефон който не става :wall: Huh :wall:

Ако някой може да даде линк как се работи със - SP Flash Tool.Че нещо не мога да схвана новата версия,за Huawei.Иначе съм рутвал доста sony xperia,моят последният беше sony xperia x8. Флашвах си Сонито без проблеми,сменях recovery и тн.А на Huawei не мога да сменя recovery-то.

Благодаря предварително!

Весела Коледа! Christmas :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Цитирай
#55

杀人犯 написа::wall: Без руут не знам дали ще стане номерът,а пък за рутването аз пробвах всичко възможно в нета и не успях да си рутна телефона-купуван от Китай,не че има някакво значение ; те се рутват еднакво,но за всеки руут пише че става на всеки 9 от 10 телефона,явно моят е от тези 1 телефон който не става :wall: Huh :wall:

Ако някой може да даде линк как се работи със - SP Flash Tool.Че нещо не мога да схвана новата версия,за Huawei.Иначе съм рутвал доста sony xperia,моят последният беше sony xperia x8. Флашвах си Сонито без проблеми,сменях recovery и тн.А на Huawei не мога да сменя recovery-то.

Благодаря предварително!

Весела Коледа! Christmas :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Какъв точно е телефона : U00 , U10 или U20 ?

HUAWEI P8 GRA-L09 / LG L-70 / HUAWEI ASCEND P6 / SAMSUNG GALAXY S4 GT-I9505
Цитирай
#56

HUAWEI G700-U00
Цитирай
#57

А с какво се отличават U00 U10 U20 каква е разликата между тях.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#58

Изтеглих и пробвах всичко,но дори и да го рутна,което успях,SU иска update и ми дава грешка ,така че нямам администраторски права като си инсталирам mobile uncle .На всичко отгоре сега не мога да го руутна през компа,другото като влезна в recovery-то и реша да инсталирам друг ром или update защото има 142,моят е 136 ми дава грешка(започва да инсталира и след секунда прекъсва).

Root със Eroot ми дава грешка.Със Framaroot пак същото,дава че има SU и ако влезна в muncle да инсталирвам през него CWM ми дава че телефона не е root-нат и иска root.
Цитирай
#59

freakjr написа:А с какво се отличават U00 U10 U20 каква е разликата между тях.

Различава се по начина на root и за къде е предназначен U00 и Т00 са за Китай,U10 и U20 са за Европа ако не се лъжа.Както и с колко карти са 1 или 2.
Цитирай
#60

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2412017 -- Тази тема я четох поне 6 пъти,но половината неща не стават,ако някой може да помага.Както и не е зле да създадем тема за root,unroot,restore firmware,recovery,CWM,flasch и тн. за HUAWEI G700

П.П. Другата тема която прочетох е: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry24577780
но пак няма много полза
Цитирай
#61

Весела Коледа Christmas
Имам един въпрос дето точно покрай празниците почна да ме мъче, телефона е купен миналата сряда на 18-и... Но от 3 дена забелязвам, че като му скимне не отчита картата и се губят приложенията. Днеска даже давам на AppMgr Pro III (App2SD) за СД карта ми изкарва емулирана памет т.е. пак вътрешната памет, т.е. не отчита картата от 16 гб. Но при проверка от Настройки>Съхранение показва, че има поставена карта от 16 гб ?! Моля за съвет, или телефона си плаче за ремонт... :facepalm:
Цитирай
#62

Е не ме разколебавайте де, тъкмо мислех тези дни да си го взимам
Цитирай
#63

@ dqvolche123
Просто мога да обобщя всичко за този телефон така - главен минус, които открих и ми припомня за марка, коя мразя - липсата на отделна малка батерийка, за запазване на паметта за конкретния час... Т.е. както при нокиа, след изваждане на батерията или при липса на ток да се губи и часът, тъпо се получа ако нямаш часовник наблизо Tooth
Друг минус, който мога да преживея е липсата на закалено стъкло, или твърде много се покачва увереността на човек като знае, че кинескопа е защитен от горила глас или драгон трейл - може да се преживее това с протектори - поне се предлагат и в България и на поносими цени - 2 бр. за 6.50 лв, не както калъфите дето искат 40-50 лв Confusedtupid:
Всичко друго е пушка, самата бързина на работа на телефона и факта, че даже да играя Real Racing 3 или modern combat и телефона да показва свободна рам ~ 1300 мб. Кефа е голям особено след прехода от телефон с 512 рам и постоянно да ми показва свободни 50-80 мб-а...(Xperia Ray). Добре, че изневерих на Sony/Ericsson и не посегнах на Xperia SP :cheers:
Цитирай
#64

@ dqvolche123
Минусите на телефона,които лично за мен не са чак толкова фатални и мога с чисто сърце да ги преглътна,ги е изброил @zikowow.Плюсовете са много,особено за телефон със цена 450-500 лв..Ето пример:за сега сум го натъпкал с към 30 приложения и съм сложил жив тапет,и до сега не е и забил нито веднъж(единствено ми лагва малко на Minion rush,но вината не е от апарата,а от разработчиците).До сега,каквато игра съм сложил,винаги е тръгва и не сече,с изклююение на гореспоменатата,но пак повтарям:проблемът е от слабата оптимизация.Свободната рам при игра на Real Racing сучо е колкото на @zikowow.

Обобщено:Телефонът си заслужава напълно! Christmas

Huawei G700
Цитирай
#65

Благодаря Ви много!
Цитирай
#66

Друг няма ли да си каже мнението за Huawei-чето
Цитирай
#67

Аз за тези пари който ми излиза от М-тел нямам какво да кажа адски съм доволен от него досега един път не е засекъл забил или нещо от този вид работи без грешка за мен на тази цена е най добрата оферта.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#68

Здравейте,
вече и аз съм в кюпа с телефончето. Ъпгрейда ми е от LG Optimus GT540 и разликата е много потресаваща. Телефончето е перфектно за цената си - 329 и нещо от Ментел, че и на лизинг го дават. Не съм го руутвал, но при първа възможност и това ще стане ... споменха ми при закупуването, че при смяна на рома ще имам ядове с гаранцията, от което ми стана тъпо, но като сгъне заводския ром ще се сменя, пък после ще му мисля. Смартфончето е изключително пъргаво, нема лагове и движи мазно из менютата. Снимките на открито, при добро осветление, са прилични, но в заведение или дискотека дори и със светкавица са трагедия. Нагърчен е с всичко което може да се ползва и на стандартен PC - около 30-на приложения, синхронизира с 2 мейла, скайп понякога и фейс постоянно, мобилната мрежа не я гася, вифи и гпс в повечето време и те са пуснати и с нормално ползване около 30 мин разговори на ден, малко клипчета, нет и т.н. батерията я зареждам на 4 дена ... тъкмо мина началните 3 заряда. Е, ако си спра десктопа и лаптопа сигурно нема да изкара и ден, но за нормално ползване на смартфон си държи доста добре, само времето ще покаже как ще се държи (старото лг го пенсионирах със заводската батерия на 3 години и един месец държаща по ден и малко на андроид 4.1.2). Това е от мен засега ... с пожелания за безпроблемна работа и да подкарат гармин за това МТКхххх процесорче ... Поздрави!
Цитирай
#69

Някой знае ли,кога ще имаме нов ъпдейт?

Huawei G700
Цитирай
#70

Вече го ползвам 10 дни.Много съм доволен батерията ми държи около 36 часа при постоянно включен интернет.Ако ви кажа какъв проблем имам ще умрете да се смеете./не мога да си изкарам батерията да си сложа SD картата/
Цитирай
#71

А от каде ги ъпдеитвате от телефона или някаде из нета?Защото на мен от телефина ми показва че няма наличвн.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#72

Днес вече за втори път ми направи впечатление че батерията не се зарежда до 100 а до 99 процента.Съвети???? :wall:
Цитирай
#73

Ако вярваш на това е все вдно да вярваш на жена си споко ако си държи нормално батерията без промяна значи не е проблем.Ако се съмняваш в нещо нали си има гаранция.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#74

защо не ми отваря google play, каква може да е причината, моля помогнете
Цитирай
#75

Някой може ли да даде официалния firmware на Mtel , че флашнах един Беларуски , а нямам оригиналния?

HUAWEI P8 GRA-L09 / LG L-70 / HUAWEI ASCEND P6 / SAMSUNG GALAXY S4 GT-I9505
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)