Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с хранилището / вътрешна памет.
#1

Здравейте колеги! Напоследък имам следния проблем - когато тръгна да инсталирам дадено приложение от плей стора телефона ми изписва "В хранилището няма достатъчно място", а мясно има... около 5GB в тела и 2 GB в картата с памет.... Какво се случва Sad ?!
Цитирай
Аксесоари
#2

Има теми по въпроса. Напиши в търсачката на форума 'няма място в хранилището' и ще видиш колко теми има по въпроса. Общо взето трябва да си преместиш част от приложенията в SD картата. Само някой могат да се местят. За другите ти трябва рут и да направиш пермишъни. :cheers:

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Здравей,аз имам същия проблем. Използвам таблет Prestigio multipad 3037_3G и на телефона ми мога да си преместя приложенията но на таблета ми пише че SD картата е свързана с вътрешното хранилище и имам от общото място от 7,46 гб свободни 7,26 гб и все пак ми изписва като тегля нещо чяма място във хранилището.
Цитирай
#4

Това е така, защото за системната папка data/app производителя е заделил много малко пространство. Приложенията, които се инсталират отиват в тази папка, а не във вътрешното хранилище. Това е много долен трик на Престижо, направен с цел да се рекламира уж по-голямо хранилище, но за сметка именно на тази папка. Решението е да се преразпределят партишъните, но това става със специално за този модел таблет приложение и руут. Потърси в интернет, дали някой не  се е погрижил. Това съм го правил на ТОЗИ ТЕЛЕФОН, но си беше чист късмет, че намерих подходящото приложение за Mediatek MT6589. Ако не знаеш какво правиш, по-добре не се захващай. При тази процедура, риска да си умъртвиш телефона/таблета е огромен!

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)