Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

G2 - Benchmark резултати.
#1

Нека отвържем звяра.Резултатите са впечатляващи:
1095,238 на linpack.multi core
33338 antutu
20534 quadrant
Засега това от мен.Телефона е уникален.
Цитирай
Аксесоари
#2

Smile

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай
#3

Тва на зарядно ли се тества? Щото аз на батерия и нсаправи 29900 точки

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#4

Остави телефона да изстине, ма хубаво. Да стане 25-29 градуса батерията.
После изключи интернета и пробвай отново.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

А моя загрял на нет и с 25% батерия, пишеше 39градусаю после супер много загря Crazy

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#6

на батерия.
Цитирай
#7

33324 нa бaтерия
Цитирай
#8

AnTuTu Benchmark-34823 Smile

LG G7 ThinQ Cludy[b]CloudyG2 3.2G2 3.2[/b]
Цитирай
#9

С включена синхронизация на акаунтите - 34870
без синхронизация - 36629

https://www.dropbox.com/s/jdo8n3wbpuoxrp...-05-19.png
https://www.dropbox.com/s/gxmvom6rprqwix...-36-59.png

Sony Xperia S, Xiaomi MI-2, LG G2
Цитирай
#10

Ето го и моя звяр на ANTUTU - 35151 Dance
https://www.dropbox.com/s/3hbnxo3ix1uwq8...-02-10.png
https://www.dropbox.com/s/ofxi1ganqtvsyo...-02-33.png
https://www.dropbox.com/s/2ctvwmdd2xxvri...-02-44.png
https://www.dropbox.com/s/dbcfxe44h2ro2p...-05-15.png

И на Quadrant Standard - 20500
https://www.dropbox.com/s/b176qaznntbczj...-04-50.png
Цитирай
#11

Нека си имаме тема в която да споделим нашите добри резултати .Днес направих моя парви тест и останах много очарован Smile

neXus 4
Цитирай
#12

Защо ни е? Ние вече си знаем че сме с най-добрия телефон. Единствено ще дразним останалите Big Grin
Цитирай
#13

Хаха това беше много добро, хареса ми :thumbup:
Цитирай
#14

имa подобнa темa пуснaтa от мен.резултaтите сa супер.
Цитирай
#15

Колеги,знаем,че нямате равни на AnTuTu и Quarant,но бихте ли обявили резултати примерно от 3D Mark,Geekbench3,GFX,Mozilla Kraken,SunSpider ,BasemarkX ?
Мерси ! Smile
Аз примерно с моя калпав Nexus5,който отстъпва по всичко на вашите LG G2,изкарвам 2969 на Geekbench3 muti (931 single) и 18036 на Ice Storm Unlimited....А вие ? Smile
Цитирай
#16

tonkata07 написа:Колеги,знаем,че нямате равни на AnTuTu и Quarant,но бихте ли обявили резултати примерно от 3D Mark,Geekbench3,GFX,Mozilla Kraken,SunSpider ,BasemarkX ?
Мерси ! Smile
Аз примерно с моя калпав Nexus5,който отстъпва по всичко на вашите LG G2,изкарвам 2969 на Geekbench3 muti (931 single) и 18036 на Ice Storm Unlimited....А вие ? Smile

Темaтa е зa резултaти от benchmarks нa LG G2, a ти искaш дa я обърнеш нa flame дaй дa видим нa кой телефонa го вaди по-голям. Толковa ли мaлко хорa в БГ имaт Nexus 5, тa си нямaт нещо рaздел темичкa, където дa си пускaт резултaтите.
Цитирай
#17

bobi1024 написа:
tonkata07 написа:Колеги,знаем,че нямате равни на AnTuTu и Quarant,но бихте ли обявили резултати примерно от 3D Mark,Geekbench3,GFX,Mozilla Kraken,SunSpider ,BasemarkX ?
Мерси ! Smile
Аз примерно с моя калпав Nexus5,който отстъпва по всичко на вашите LG G2,изкарвам 2969 на Geekbench3 muti (931 single) и 18036 на Ice Storm Unlimited....А вие ? Smile

Темaтa е зa резултaти от benchmarks нa LG G2, a ти искaш дa я обърнеш нa flame дaй дa видим нa кой телефонa го вaди по-голям. Толковa ли мaлко хорa в БГ имaт Nexus 5, тa си нямaт нещо рaздел темичкa, където дa си пускaт резултaтите.
На нищо не искам да я обръщам,а само да вид(я)им резултати и от други тестове....Причината за тази провокация е писанията от рода на: "Ние вече си знаем че сме с най-добрия телефон. Единствено ще дразним останалите","Нека отвържем звяра"..... Smile Не отричам,че LG G2 е доста приличен телефон,но да го квалицирате като "най-добрия" според мен е меко казано нелепо....Да си дойдем на думата: смее ли някой да постне резултати от други тестове ? Smile
Цитирай
#18

Колега, що се вързваш на глупости като знаеш , че железата са почти еднакви? Разликата е в операционните системи и в батериите ...........като излезе другият месец KitKat за нас, ще имаме и еднакви ОС и тогава резултатите ще си струват. Ако толкова искаш да си мерим .... да тестваме батериите ? Smile
Цитирай
#19

@tonkata07 А защо да не е най-добиря. След като има различни телефони и са различни по мощност логично е един да е по-добър от друг и съответно да има един най-добър...
Щях да ти предоставя бенчмарк резултати ако от трите изброени, едната не беше плаена а другите не излизат в маркета :coffee:

С какъв ром си и какво викаш за нексусa ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#20

Нищо не искам да си мерим.... Smile Искам да видя резултати от други тестове....Само толкова.Вие обаче бягате от въпроса,което е разбираемо.... Smile AnTuTu и Quadrant са единствените тестове на които има с какво да се похвалите.... Smile За батерията...Какво да ги сравняваме ? Просто имате по-добрата такава.... Smile
Цитирай
#21

Никой не ти бяга от въпроса, каах ти че аз 2 лв за някакъв калпав бенчмарк, който иска достъп само до Wi-fi няма да дам, а другото коет оси казал, въобще не излиза в плей стор. Не знам как тоя гийк бенч успява да види как се държи процесора и рамта ми само с единия Wifi ама те си знаят разработчиците. За справка, анатуту освен интернет иска още 8 други разрешения Smile

После, ние нямаме какво да доказваме, защото реално телефона е достатъчно добър за да се конкурира с "най-добрите" за много от колегите, телефона в джоба им е най-добрия на пазара, аз лично съм на мнение, че само ноут 3 е можеби малко по-добър.

И на последно място ми е много интересно как във вашата тема за резултати на батерията не ви интересуват други телефони освен вашия а тук ние трябва да се вълнуваме какви бенчове изкарва всеки телефон ... Някак си не върви нещо!


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#22

Така....3D Mark мисля че е безплатен,BasemarkX е безплатен,GFX е безплатен....Не знам защо се хвана за Geekbench 3 ????? В "нашата" тема не се интересуваме,защото вски е наясно,че батерията не е най-силната страна на телефона,но пък и не е чак толкова зле.колкото се опитват да я изкарат... Smile По последния въпрос....Темата за тестовете си е ваша и е редно в нея да има колкото се може повече резултати....И между другото,защо никой от вас не използва AnTuTu X,което също е безплатно ?? Smile Това случайно ли е ? Smile
Цитирай
#23

tonkata, пак ще повторя за да го запомниш, при положение, че хардуера е идентичен (LG е с по-добра камера, батерия и малко по-голям екран) и на практика и двете устройства са правени от LG, от къде идва разликата в бенчовете ? (ще ти подскажа, от версията на операционната система).
Цитирай
#24

Едва ли е само от операционната система.Много се бях навил на нексус4 но едно не можах да разбера как така флагмани със същия чипсет и дисплей вадат с до към 30% -35 % по- добри резултати.Плюс това така наречения чист андроид в нексусите изобщо не е толкова изчистен добър мазен и бърз както се говори.Имам нексус7 и до преди няколко дни съм го ползвал с така наречения чист андроид като само съм го роотнал (още първата седмица),отключен е буутлоадера и съм го ползвал досега с най-добрия къстъм кернел мр1 на 1,5.
Значи онзи ден сложих за пръв път къстъм ром -сентинел ром който бачка на 1,3 и таблета работи в пъти по добре и по бързо от всякога.А аз си мислех че най добрата комбинация е чистия андроид + добър кернел.Е да ама не.Плюс това китайците извдиха ксиаомито и отрепаха рибата ,жалко че тук не се продава и поддържа официално.
Така че не робувайте на нещо така както го правят ябълко религиозните почитатели на марката.Никога не съм си мислел че ще си взема ЛГ.Но като не робуваш на марки и гледаш реално на нещата взимаш това ,което харесаш най-много.Колкото до резултатите от тестовете всеки може да види сравнения в нета от ревюта кое е по -добро.На черното бяло не можеш да кажеш.
Цитирай
#25

Разликата на некса и г2то реално е в ОСа защото 4.4 предлага доста подобрения. Най-главните промени са в пърформънса. Освен това нексусите имат и подобренията от 4.3 ние сме на 4.2 Всичко е от Софта...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)