Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[MOD] Различни и полезни модификации
#51

Да от седмица някъде има версия 2.5 и работи с КК.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#52

Абе инсталирах мода за камерата. Та въпроса ми е с влц не става да гледам slow mo видео-та, а с оригиналния плеър няма звук.. с кой да го гледам без проблеми?

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#53

Kак така не става ,просто като пуснеш клипа цъкни на бутона меню и от там плъзни плъзгача на по малка скорост.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#54

Еми не знам, просто не става.. После ше го доразгледам и ако стане ше пиша как е станало Confusedtupid:

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#55

При мен номера със slow motion-а се получи, но когато снимам такъв клип е адски тъмен самия клип. При Вас така ли е ?

LG G2 Black 16GB + CloudyG3 v2.1
Цитирай
#56

Във всяка тема за слоумоушън е описано ,трябва да се снима на дневна светлина иначе не се получава , даже и тогава е по тъмен от нормален клип.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#57

Току що руутнах телефона,но как да вляза в това рекавъри или първо трябва да го инсталирам,ако ми дайте темата от където да видя как се инсталира защото искам да сложа xdabbeb камерата,но в официалната тема гледам има версия на камерата 2.2.1 а тука е 1.2.0 коя да тегля с 4.4 киткат съм.
Цитирай
#58

Ако си на сток 4.4.2 теглиш за сток 4.4.2, ако си с порта от г2 про рома - теглиш за него Smile

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#59

Да ясно изтеглих апк-то сложих я тръгна,но като снимам на slow-mo само екрана е по тъмен а клипа си върви нормално както на телефона така и на компютъра :unknw:
Цитирай
#60

panical написа:Ако си на сток 4.4.2 теглиш за сток 4.4.2, ако си с порта от г2 про рома - теглиш за него Smile

човека току що рутнал...дефакто няма рекавъри,трябва му версия 2.2.0 apk.от официалната тема

пс. със закъснение казано Smile
Цитирай
#61

Мисля,че разбрах как се пуска на slow motion.Като дам от плеъра на телефона скоростта на възпроизвеждане да е на 0.5 но пак ми се струва ,че не е толкова бавно колкото в клиповете в youtube ,а правих долу горе сходни опити.А има ли как да се запази видеото на тая скорост и да се качи на компютъра или в някой сайт,не постоянно като го пускам да трябва да променям скоростта на възпроизвеждане Smile
Цитирай
#62

Съжелявам за двойния пост,но никой не ми отговори и се оправих сам. Сега обаче имам друго питане камерата на xdabbeb в какъв режим яползвате и/или какви настроийки и правите аз със стоковите настройки без да бутам нищо ми се струва ,че на интелигентен режим прави по добри (по реални) цветовете както на тъмно така и денем. Smile
Цитирай
#63

И на мен ми направи впечатление, че в интелигентен режим снима доста по-добре. Снимките са перфектни.
При видеото с 120fps 720р, реално е 360р и на голям екран изглежда доста пикселизирано, а съм снимал вън, при доста силно слънце и нямах проблеми с осветеността. При видео режима 4К, звука припуква от време на време, но за тези бъгове четох още преди да я инсталирам камерата и не ме изненадваха. 1080 60fps видео си снима с 60fps, а не с 14fps както беше с Андороид 4.2.2 . С стоковата на китката, не съм си правил клипове и за това нямам впечатление как са били от към кадри.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#64

С 4.4.2 съм но след като инсталирах апк то за 4к видеото ,нищо в камерата не се промени ,няма я опцията .

neXus 4
Цитирай
#65

Ти си инсталирал приложението ... влез в него и си активирай мода...

LG G2 Black 16GB + CloudyG3 v2.1
Цитирай
#66

Някои да има впечатления от:

Jishnu's Camera V3.4

Samsung Galaxy s7 Edge
Samsung Galaxy S9+
Samsung galaxy s20 ultra
Цитирай
#67

Колеги, имаше ли начин НавБар-а да се скрива автоматично, когато се пусне някоя игра? (играта да се вижда на цял екран)

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
#68

Windowmaker написа:Колеги, имаше ли начин НавБар-а да се скрива автоматично, когато се пусне някоя игра? (играта да се вижда на цял екран)

Да, с руут и autohide navbar май се казваше програмата Smile

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#69

panical написа:
Windowmaker написа:Колеги, имаше ли начин НавБар-а да се скрива автоматично, когато се пусне някоя игра? (играта да се вижда на цял екран)

Да, с руут и autohide navbar май се казваше програмата Smile

Аз съм я слагал, но се скриваше navbar-а ръчно. Сега ползвам Xposed Complete navbar customization и Xposed Tweaksbox, но не видях да има такава опция. Идеята ми е да става автоматично без да го правя ръчно в настройките или съм пропуснал нещо?

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
#70

Windowmaker написа:
panical написа:
Windowmaker написа:Колеги, имаше ли начин НавБар-а да се скрива автоматично, когато се пусне някоя игра? (играта да се вижда на цял екран)

Да, с руут и autohide navbar май се казваше програмата Smile

Аз съм я слагал, но се скриваше navbar-а ръчно. Сега ползвам Xposed Complete navbar customization и Xposed Tweaksbox, но не видях да има такава опция. Идеята ми е да става автоматично без да го правя ръчно в настройките или съм пропуснал нещо?

За програмата, която споменах я пускаш и ги скрива изцяло. А иначе аз съм с къстъм ром и в настройките имам опция да ги хаидвам на опрефеленк приложения.

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#71

Windowmaker написа:Колеги, имаше ли начин НавБар-а да се скрива автоматично, когато се пусне някоя игра? (играта да се вижда на цял екран)
В 4.4.2 сами се скриват, стига разработчиците на играта да са го добавили. Преди няколко дена ъпдейтнах GT Racing 2 и Six Guns и бутоните при тях се скриват. Нямам Root.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#72

vargala81 написа:
Windowmaker написа:Колеги, имаше ли начин НавБар-а да се скрива автоматично, когато се пусне някоя игра? (играта да се вижда на цял екран)
В 4.4.2 сами се скриват, стига разработчиците на играта да са го добавили. Преди няколко дена ъпдейтнах GT Racing 2 и Six Guns и бутоните при тях се скриват. Нямам Root.


Аз успях да го направя с [MOD][XPOSED][4.4+]Force immersive in certain apps. С този модул се добавя името на апликацията, след това се прави рестарт на телефона и NavBar-a се скрива, така както го искам. А като ти потрябват nav бутоните с плъзгане отгоре-надолу с появяват и след 2-3 секунди пак изчезват.

Линк към XDA:

[MOD][XPOSED][4.4+]Force immersive in certain apps
http://forum.xda-developers.com/xposed/m...st51669191

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
#73

[MOD]LG G2 - Best Audio Output/Settings

Описание: Мод за усилване и подобряване качеството на звука.

Как да го инсталирам: Първа стъпка- теглите от ТУК първия архив за говорителя и и избирате втория архив за сила на звука през слушалките или третия архив за по-качествен звук през слушалките и флашвате през рекавъри.

Втора стъпка - теглите Viper4Android - FX version v2.3.2.6 от ТУК разархивирате и инсталирате нужната ви версия. След това влизате в приложението и избирате Super Audio Quality, инсталирате драйвера и рестартирате.

Трета стъпка - Нагласяте си настройките по ваше желание или следвате настройките на автора на мода:

Снимки:
Четвърта стъпка - Рестартирате и се наслаждавате на силен и качествен звук! Big Grin


Оригинална тема: тук
Цитирай
#74

За Best Audio Output/Settings Mod-a при Step 3 автора е дал неговите настройки за слушалките. А за говорителите на телефона, блутуут устройствата и т.н. същите настройки, като на слушалките ли са препоръчителни или при тях вече няма да има същия ефект?
Иначе през слушалките разликата е осезаема и се усеща. Smile

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
#75

Аз ги направих по мое желание (може да се ползват същите - в оригиналната тема автора е качил снимки само на слушалките) ефекта е осезаем и при говорителя, нямам блутут хендсфри за да го пробвам и него.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)