Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[MOD] Различни и полезни модификации

Mondiso написа:Има ли програма, с която мога да променя иконите си в статус бара?
Не искам за портнат РОМ от Г3 или някакъв друг.
Може но трябва рут и после с експозед инсталер има модове.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги.Някой пробва ли новата камера на Xdabbeb?Аз я сложих и да ви кажа има много сериозно подобрение в снимките особено на тъмно.Камерата фокусира и значително по-бързо на тъмно.Този човек направо прави чудеса с тази негова разработка на камерата.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

ganchev написа:Здравейте колеги.Някой пробва ли новата камера на Xdabbeb?Аз я сложих и да ви кажа има много сериозно подобрение в снимките особено на тъмно.Камерата фокусира и значително по-бързо на тъмно.Този човек направо прави чудеса с тази негова разработка на камерата.
5.0 ли?

Ако е тя, с нея не ми работи "Magic focus" и я няма опцията 4к. Има само някакво UHD което прави ужасни клипове. :O
Цитирай

Да,за нея става въпрос. Smile Аз нямам никакви проблеми и 'magic focus' .Флашнал ли си бинари файловете и драйверите за камерата?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Някои пробвал ли е да флашне драйверите използвайки flashify:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2349847

Samsung Galaxy s7 Edge
Samsung Galaxy S9+
Samsung galaxy s20 ultra
Цитирай

ganchev написа:Да,за нея става въпрос. Smile Аз нямам никакви проблеми и 'magic focus' .Флашнал ли си бинари файловете и драйверите за камерата?

Оле не Big Grin как става? :facepalm:
Цитирай

Роско написа:
ganchev написа:Да,за нея става въпрос. Smile Аз нямам никакви проблеми и 'magic focus' .Флашнал ли си бинари файловете и драйверите за камерата?

Оле не Big Grin как става? :facepalm:
Теглиш ги от тук табчето downloads и флашваш през рекавъри:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2548974

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

dp4u4umi6ev написа:
Роско написа:
ganchev написа:Да,за нея става въпрос. Smile Аз нямам никакви проблеми и 'magic focus' .Флашнал ли си бинари файловете и драйверите за камерата?

Оле не Big Grin как става? :facepalm:
Теглиш ги от тук табчето downloads и флашваш през рекавъри:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2548974

Не мога да вляза през рекавърито ... задържам бутона за намаляване и този за изключване и нищо... Телефона се изключва и включва пак.
Цитирай

Задържаш бутона за намаляване и бутона за включване при изключен телефон и при появата на логото пускаш и натискаш пак бутона за включване.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

dp4u4umi6ev написа:Задържаш бутона за намаляване и бутона за включване при изключен телефон и при появата на логото пускаш и натискаш пак бутона за включване.
Да, това и правя. Но не се получава ...
Цитирай

Инсталираш си от Google play приложението Quick boot и от там може да влизаш в рековери без клавишната комбинация.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Как мога да отворя мод-а на Г3 ( https://docs.google.com/file/d/0B09IyZFW...iew?pli=1) от http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2575385 ? Свалих го а сега как да го отворя и приложа?
Цитирай

Ако си го инсталирал, Настройки на начален екран ->> Тема и я избираш.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Благодаря ти много. Сега съм с темата Smile
Цитирай

МОД Автоматичен запис на разговорите.

Описание: Не изисква рут права.

Как да го инсталирам: Инсталирате Call_Recorder-3.2.apk
Снимки:
В настроики на Audio Source отбелязвате mic. Не прави записа от микрофона, защото и двете страни се чуват еднакво хубаво и чисто.
Пробвано на моя G2, без да се правят други настройки приложението работи отлично на стоков 4.4.2
Надявам се да Ви хареса.

LG G2-32GB Black; Samsung Galaxy I9000
Цитирай

Някой да е успял да инсталира Viper4Droid (аудио драйвър, според мен по-мощен от DPS, направи чудеса на компютъра ми - има уин версия), че нещо не мога да инсталирам бизибокс, върти ми на Checking System, идеи ? :capitulation: :capitulation: :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

С кое приложение се опитваш да инсталираш Busybox? По спомен с първото което излиза в Play Store и при мен изписваше същото и го инсталирах с второто https://play.google.com/store/apps/detai....installer
Ако не тръгне и след инсталацията на Busybox, промени тези редове в build.prop
Код:
Ipa.decode=true to lpa.decode=false
tunnel.decode=true to tunnel.decode=false
lpa.use-stagefright=true to lpa.use-stagefright=false


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Тръгна, оказа се че грешно приложение съм ползвал, друг е въпроса, че viper4droid не направи чаак такава голяма разлика като в уин версията (сток ром) може да го уформя по шаблона тия дни и да го кача в първите постове.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

От UI Setting дал ли си на експерт? Тогава има много повече настройки. Не знам как е на Win версията, но съм много доволен от качеството което вади през стоковите слушалки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Има ли някакво развитие с моднатата камера. Мен конкретно ме интересува снимането на slow motion клипове, качествени. Това много ме дразни, че iphoniте го имат, а ние сякаш никак не можем да го достигнем.. Ако някой дори знае приложение, но.. аз търсих и приложение за снимане на slow motion клипове не намерих..
Цитирай

Моднатата камера си снима слоумоушън перфектно на дневна светлина ,не че иначе не може ,но клипа става малко по тъмен отколкото е в действителност.Не виждам какъв е проблема да пробваш ,ако си рутнат инсталира се като обикновенно приложение и е отделна камера не замества другата. :unknw:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Последно като инсталирах камерата добавяше функция за slow motion, което беше некачествено и дори звука не беше забавен
Цитирай

Как пробваш?Трябва като пуснеш клипа и от плеяра да намалиш скороста,много добре даже се получава и звука също...

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай

Сложих камерата и това е най-голямата простотия.. Slow motion е ужасен, ultra mega HD имам чувството, че снима VGA, много много слабо..
Цитирай

Как да променя цвета на дайлъра,че ми е прекалено бял?Смяна на тема ,мод?

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)