Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[MOD] Различни и полезни модификации

Кажете ми добри приложения за скриване на soft button-ите. В момента съм с "auto hide soft keys", но доста е орязана безплатната версия...

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
Аксесоари

UDN има я безплатна в маркета и платената версия пусната безплатно от разработчика в XDA и 4PDA.Като разбира се ,ако си доволен можеш винаги да я платиш/закупиш от маркета(платената версия).

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

И аз търсих ама нещо не намерих. А въпросното auto hide soft keys е много зле дори платената версия. Ако има някой модул за експозед ще е най - добре.

Градски това ще го тествам :thumbup:
Цитирай

dp4u4umi6ev написа:UDN има я безплатна в маркета и платената версия пусната безплатно от разработчика в XDA и 4PDA.Като разбира се ,ако си доволен можеш винаги да я платиш/закупиш от маркета(платената версия).
Тази програма изпробвана ли е с новите версии на Андроид? Малко ме притеснява последната версия е от декември 2013.

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай

На Близалката едва ли ще работи защото най добре сработва като модул с Експозед ,който пък не работи с АРТ.Иначе си работи без проблем с КиКат.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

dp4u4umi6ev написа:... сработва като модул с Експозед ,който пък не ....
Кой точно модул трябва да инсталирам или коя програма, освен UDN?

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай

Само експозед и тази програма, тя си е модул.
Цитирай

Инсталирах udn_v23.2_ce.apk ( 613,22 КБ ), lite версията, която според автора е същата като платената...
Първите ми впечатления бяха много добри... Впоследствие, когато я активирах (с отметка в модулите)за постоянно и рестартирах изчезнаха -посивяха настройките за цветове и теми на навбара!!!
Освен това забелязах, че се скапва видеото на сток гаджетината за времето, което много не ми харесва... Това май се получава от G2 Xposed или framework...
Моля помогнете!?

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай

Инсталирай LG Pie support модула и виж настройките му. Би трябвало да оправи уиджетите. Кажи после дали става защото аз не мога да тествам в момента. И въпрос - може ли да махнеш от известията програмата и също така като цъкнеш бутона за спиране на програмата дали ти се появяват сток бутоните? Защото аз оставах без никакви бутони....
Цитирай

degman написа:Инсталирай LG Pie support модула и виж настройките му. Би трябвало да оправи уиджетите. Кажи после дали става защото аз не мога да тествам в момента. И въпрос - може ли да махнеш от известията програмата и също така като цъкнеш бутона за спиране на програмата дали ти се появяват сток бутоните? Защото аз оставах без никакви бутони....
Извинявам се за негатизвния коментар!!! =(
АЗ в първия пост попитах за читава програма, не за такава, която създава 100 проблема, нали това е целта на форума!!!
Благодаря ти, че ми обърка телефона... че аз сам не мога да го направя!!! Lol

Моля, ако някой се е сблъсквал с тази програма да сподели, как да я премахна и след това да имам сток бутони!
И въпрос е ли възможно да имам G2 Xposed и framework на телефона и гаджета ми за времето да има работещо видео?

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай

Човек, ти какво очакваш с тия програми? Ползвай си телефона сток и няма да имаш проблеми. Махни тикчето на програмата от модулите, рестартирай и деинсталирай програмата с още един рестарт. И си прави бекъп от рековери. И програмата е модул за експозед, ти питаш как да си оправиш времето, аз ти написах да пробваш това. Не съм създателя на програмата и не съм тествал че да знам какво ще стане! Откъде да съм сигурен пък ти какво си правил и какво си инсталирал? Може и друг модул да прави проблем. Така че благодаря ти за коментара.
Цитирай

degman написа:Човек, ти какво очакваш с тия програми? Ползвай си телефона сток и няма да имаш проблеми. Махни тикчето на програмата от модулите, рестартирай и деинсталирай програмата с още един рестарт. И си прави бекъп от рековери. И програмата е модул за експозед, ти питаш как да си оправиш времето, аз ти написах да пробваш това. Не съм създателя на програмата и не съм тествал че да знам какво ще стане! Откъде да съм сигурен пък ти какво си правил и какво си инсталирал? Може и друг модул да прави проблем. Така че благодаря ти за коментара.

Прав си, той телефона ми е вече на половин година и повече от 2,3 месеца е роотнат ... Но като цяло досега не съм инсталвал нещо и да се бъгва, затова така се изказвам...
Наистина и очакванията ми са големи Smile
Поставих и още пет, шест модула и те не работят въобще, а дори и като махна отметката на UDN бара пак се появява-сега съм с два навбара -явно трябва да се експериментира с пресен ROM !!!
:capitulation:

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай

Не човек, ако искаш по - късно ще ти сложа картинки с настройките ми, специално тествах LG Pie и върши работа, в смисъл такъв всичко е точно с програмата - оправя уиджета за време, UDN e проблемна ама само тя върши работа с някои игри на фул скрийн. Единствения начин да е всичко точно е да ползваш и двете(с правилните настройки), а ако искаш стоковите бутони - махаш отметките от експозед. И всеки път рестарт, което не трябва да е така, просто програмата е такава, ама е със спряна поддръжка така че това е нормално. И за смотаното уведомление може също да се махне в нотиф. бара

А за мнението ти горе - при такива неща като модули и разни модове винаги трябва да си подготвен за префлашване на ром! Това че си руутнал и си нямал проблеми досега означава само че не си ръчкал достатъчно. А аз определено ръчкам много и това за което ти реши да се сърдиш на мен е едно нищо. Та с руут и такива неща може да изгубиш IMEI и телефона ти да не стартира ОС, ти за един модул си се притеснил. И експозед е доста по - безпроблемен като цяло - махаш модула и всичко е точно. И все пак аз имам телефона от 3 дни, определено не съм тествал доста неща, виж да беше Samsung щеше да е друго. Надявам се ме разбираш правилно, и следващия път не бързай с негативните коментари Wink
Цитирай

Значи,относно софтуерните бутони аз ползвам force immersive mode за Xposed .Чекваш си програмите,на които искаш да се включва да ти крие бутоните и всичко е 6.До сега съм нямал проблеми.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай

Ако имаш играта Wild Blood може ли да кажеш дали ги крие?

Сетих се, и това съм го тествал - не става. Единствено UDN крие навсякъде за съжаление :unknw:
Цитирай

Ръководство за скриване на софт бутоните с UDN 23.2 Smile
Инсталирах:
-G2 Xposed за 1,50 лв
-Xposed installer
-LG Pie support
-UDN CE 23.2
Много важно да не се допуска ъпдейт на UDN, защото става lite версия(от тук непълна функционалност)
1.В Xposed installer поставям 3 бр. отметки на G2 Xposed, LG Pie support, UDN CE и рестарт!!!
Получава се картинка подобна на моята(аз съм си настроил различни на брой и последователност бутони в UDN)!
2.Ако се махнат отметките и автоматичен старт на UDN:след рестарт, системата е същата със стария навбар...
Настройки на IGO при новите резолюции, които се получавата-така заработи.
След редакция на файла sys.txt
[rawdisplay]
highres=1
driver="gdi"
force_renderer="RENDER_MOYA"
;screen_xy="auto"
screen_x=1918
screen_y=1080
screen_x2=1078
screen_y2=1920

Благодарение на degman!

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай

А аз просто съм спрял автоматичния старт на UDN от настройките и, и съм махнал отметките в експозед. Ако искам да играя или ползвам програмата слагам отметките и рестарт. А ако искаш да си махнеш нотификацията че работи отваряш диспечера на приложения, цъкаш на UDN и махаш отметката на Покажи уведомления.
Цитирай

10 интересни функции на LG G2, които може би не всеки знае:

https://www.youtube.com/watch?v=ZWeiwEXl4UM


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Здравейте не знам дали тук е мястото но искам да попитам някой дали знае и да помогне.Значи телефона е от виваком и от няколко месеца на папка център за обновяване (папкаТА)имам 3 известия та в нея като кликна на актуализация на приложения са те. Та там вътре са 3те VIVA Apss ,pCloud,Family Protection na MCafee.Kaкво ли не опитвам но не мога да ги премахна постоянно ме кара да ги инсталирам или ъпдейтна и известията постоянно си стоят.Аз не ги желая същите.Някой наясно ли е как да ги премахна да не ми се показван непрестанно?Благодаря Smile

G2->G4
Цитирай

(2015-01-18, 12:03:50)bonetty написа:  Здравейте не знам дали тук е мястото но искам да попитам някой дали знае и да помогне.Значи телефона е от виваком и от няколко месеца на папка център за обновяване (папкаТА)имам 3 известия та в нея   като кликна  на актуализация на приложения са те. Та там  вътре са 3те VIVA Apss ,pCloud,Family Protection na MCafee.Kaкво ли не опитвам но не мога да ги премахна постоянно ме кара да ги инсталирам или ъпдейтна и известията постоянно си стоят.Аз не ги желая същите.Някой наясно ли е как да ги премахна да не ми се показван непрестанно?Благодаря  Smile

Влизаш в Настройки - Относно телефона - Център за обновяване - Актуализиране на приложение. След като отвориш последното натисни бутона с менюто (трите софтуерни бутона в долната част от екрана) и избери Настройки. На актуализация на цикъла за уведомления избери Изкл. и отмаркирай автоматичната актуализация. След това с бутона за връщане излез от всичките тези менюта до началния екран и иконката от известията ще се махне.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2015-01-18, 12:23:18)alexander_sirakov написа:  
(2015-01-18, 12:03:50)bonetty написа:  Здравейте не знам дали тук е мястото но искам да попитам някой дали знае и да помогне.Значи телефона е от виваком и от няколко месеца на папка център за обновяване (папкаТА)имам 3 известия та в нея   като кликна  на актуализация на приложения са те. Та там  вътре са 3те VIVA Apss ,pCloud,Family Protection na MCafee.Kaкво ли не опитвам но не мога да ги премахна постоянно ме кара да ги инсталирам или ъпдейтна и известията постоянно си стоят.Аз не ги желая същите.Някой наясно ли е как да ги премахна да не ми се показван непрестанно?Благодаря  Smile

Влизаш в Настройки - Относно телефона - Център за обновяване - Актуализиране на приложение. След като отвориш последното натисни бутона с менюто (трите софтуерни бутона в долната част от екрана) и избери Настройки. На актуализация на цикъла за уведомления избери Изкл. и отмаркирай автоматичната актуализация. След това с бутона за връщане излез от всичките тези менюта до началния екран и иконката от известията ще се махне.
Така се опитвах но известията не се махат.По този начин ще спра предполагам всичките актуализации и на другите приложения миля така ли е?Направих го но 3те известия си стоят както и преди а аз искам да ги премахна въобще да не се показват.Не ми помогна че спрях актуалицацията.

G2->G4
Цитирай

Освен да премахнеш с руут приложението за актуализация или самите приложения друг начин няма.
Цитирай

(2015-01-18, 12:59:43)degman написа:  Освен да премахнеш с руут приложението за актуализация или самите приложения друг начин
Само с руут ли може да се махнат самите приложения?

G2->G4
Цитирай

Ако са системни да.
Цитирай

Здравейте ! Някой може ли да каже мода за усилване на звука все още ли е действащ и дали има чувствителна разлика ? Наистина телефончето ми се струва доста тих ( даже в началото помислих че единия говорител не ми работи а то се оказа че е микрофон :Д ) Ако съм някъде навън сред много хора ( метрото например ) почти никога не го чувам когато звъни !




Edit : Пробвах стъпка по стъпка , не ми се получава ! С Root Explorer  ми казва  Failed to copy  т.е не ми дава да го копирам.Някакви идеи ? Руутнат съм иначе с CloudyG3 2.1

Iphone X Space Grey 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)