Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S II plus vs Htc desire 500
#1

Здравейте ще ми помогнете ли за избор на телефон? Колебая се много между Samsung Galaxy S II plus и Htc desire 500. Гледах днес офертите на глобул като бюджетът ми е 500-550 лв, сякаш това е най изгодно за тези пари. Вие какво бихте ме посъветвали като по компетентни Smile Много ви благодаря! Wink
Аксесоари
#2

Някой беше споменал че някъде има оптимус G за 550-600лева. Ориентирай се към него Smile
#3

За тези пари се поогледай добре може да си вземеш много по добро телефонче аз лично с спрях на Lg Optimus L 9 II сьщо добьр избор е Sony Xpria Sp,Nexus4,Lg Optimus G.Успех :thumbup:
#4

аз съм с desire 500 и съм много доволен ако знаеш как да си го барнеш тук там става много сгодно но ако ще трябва да избираш те съветвам всичко друго само не и Sony! тез телефони бяха готини преди години когато бяха sony ericcsson сега не става за нищо , фабрично бъгнати са и колко и да е силен телефона забива като щайга... така че както му се казва бих предпочел nokia 3310 от колкото Sony ! но това си е мое мнение просто го споделям и давам съвет ! Поздрави Smile
#5

Колега погледна ли кога е ''барната'' темата? 03 Dec 2013, 02:34:38

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)