Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel one touch idol mini 6012x
#26

някаква информация как се премахват страници.на самсунга могат да се премахват страниции така да се оптимизира работата с телефона.начална страница с основните иконите отдолу за телефон ,контакти, съобщения и приложения.втора страница отново със същите икони отдолу а отгоре с най предпочитаните.от иконата за приложения се насочват към останалите страници с приложения.за мен това е доста удобно Rock
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,
Нужен ли е скрийн протектор за телефона, понеже гледам няма Gorilla Glass?
Цитирай
#28

soilwork написа:Здравейте,
Нужен ли е скрийн протектор за телефона, понеже гледам няма Gorilla Glass?

добре е да имаш
моя е с горила и има драскотини също така това не означава, че като имаш горила не би могъл да се драска

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#29

Някои да знае каде се продава скриин протектор и кеис за телефона в бг ще съм благодарен ако отговори някои колега.
Цитирай
#30

Здравейте.Приятел ми продава минито за 150лв на 3 седмици.Разцъках го и като чели наистина има лек лаг.Проблем му прави от време на време, при разговор трябва да прекъсне връзката да набере или да го набера отново,за да се чуваме.
Заслужава лиси парите? Благодаря на помогналите?

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
Цитирай
#31

tenekia написа:Здравейте.Приятел ми продава минито за 150лв на 3 седмици.Разцъках го и като чели наистина има лек лаг.Проблем му прави от време на време, при разговор трябва да прекъсне връзката да набере или да го набера отново,за да се чуваме.
Заслужава лиси парите? Благодаря на помогналите?

Има лаг най-вероятно когато се натовари рамта. Все пак е 512 и то даже не е точно това а е по-малко най-вероятно.
Особено ако има вайбър той е 20МБ, Фейсбук - 30 МБ, Външен Ланчър към 15 МБ и т.н. и т.н.

не е лош иначе...все пак ти го дава за 150 кинта...нали не искаш мерцедес :thumbup:
Цитирай
#32

shirinyan написа:
tenekia написа:Здравейте.Приятел ми продава минито за 150лв на 3 седмици.Разцъках го и като чели наистина има лек лаг.Проблем му прави от време на време, при разговор трябва да прекъсне връзката да набере или да го набера отново,за да се чуваме.
Заслужава лиси парите? Благодаря на помогналите?

Има лаг най-вероятно когато се натовари рамта. Все пак е 512 и то даже не е точно това а е по-малко най-вероятно.
Особено ако има вайбър той е 20МБ, Фейсбук - 30 МБ, Външен Ланчър към 15 МБ и т.н. и т.н.

не е лош иначе...все пак ти го дава за 150 кинта...нали не искаш мерцедес :thumbup:

Благодаря за съвета. :bow: Само да му беше 1гб-рама тела много ми харесва.

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
Цитирай
#33

tenekia написа:Здравейте.Приятел ми продава минито за 150лв на 3 седмици.Разцъках го и като чели наистина има лек лаг.Проблем му прави от време на време, при разговор трябва да прекъсне връзката да набере или да го набера отново,за да се чуваме.
Заслужава лиси парите? Благодаря на помогналите?

има лаг ама за 150лв си заслужава грабвай го

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#34

Кажете от къде мога да си купя протектор и някакъв гръб за този Алкател ...
Цитирай
#35

Засега съм видял само в това магазинче: http://www.mobilstyle.net/content/%D1%81...-idol-mini
Имат само скрийн протектор, но ако искаш им звънни да питаш и за калъфче.
Намира се във Варна.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#36

svetli323f написа:Кажете от къде мога да си купя протектор и някакъв гръб за този Алкател ...

Аз обиколих магазините и ми казаха, че модела е прекалено е нов и case-ове и протектори няма. Затова прибегнах към ebay. 6 бройки за 2 долара с безплатна доставка. (http://www.ebay.com/itm/6x-screen-protec...51b616cb4e). Ти ако не можеш да поръчваш от ebay, все ще намериш някой който се занимава с това. Докато излязат гърбовете, телефона ми тича с едно такова калъфче, където се прибира вътре. Успех!
Цитирай
#37

stealth23 написа:
svetli323f написа:Кажете от къде мога да си купя протектор и някакъв гръб за този Алкател ...

Аз обиколих магазините и ми казаха, че модела е прекалено е нов и case-ове и протектори няма. Затова прибегнах към ebay. 6 бройки за 2 долара с безплатна доставка. (http://www.ebay.com/itm/6x-screen-protec...51b616cb4e). Ти ако не можеш да поръчваш от ebay, все ще намериш някой който се занимава с това. Докато излязат гърбовете, телефона ми тича с едно такова калъфче, където се прибира вътре. Успех!

Колега ако може да ми поръчаш и да ми ги пратиш с еконт ще ти дам някои левза услугата
Цитирай
#38

Принцинпно по-горе дадох линк към БГ сайт, защото с доставката, ще чакаш най-много 2 дена. А през ebay, ако продавача се намира в Европа ще чакаш около 1 седмица, пък ако е от Китай-около 3 седмици.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#39

Много се чудя дали си заслужава телефона. По принцип търсех Motorola Moto G, ама като гледам май няма да го внасят тук. Разликата между двата модела голяма ли е много, понеже са в един ценови клас?
Цитирай
#40

soilwork написа:Много се чудя дали си заслужава телефона. По принцип търсех Motorola Moto G, ама като гледам май няма да го внасят тук. Разликата между двата модела голяма ли е много, понеже са в един ценови клас?

естествено, че е голяма разликата
само от дисплея ако започна нататъка пък да не говорим

DONATE МЕ : цък



Цитирай
#41

Това щях да ти кажа и Аз , ако може да ми купиш 2-3 протектора аз ще ти ги платя , защото нямам виртуална карта за eBay , кажи някакъв номер да ти се обадя да се разберем...
Цитирай
#42

aad написа:някаква информация как се премахват страници.на самсунга могат да се премахват страниции така да се оптимизира работата с телефона.начална страница с основните иконите отдолу за телефон ,контакти, съобщения и приложения.втора страница отново със същите икони отдолу а отгоре с най предпочитаните.от иконата за приложения се насочват към останалите страници с приложения.за мен това е доста удобно Rock

Въпросче и от мен? Christmas
Прерових всички възможни настройки и не можах да открия начин да се намали броят на началните екрани,съоветно и Home Screen-а да не 2-ри по-ред а както при Самсунг и много други модели винаги Home Screen-а е средният Huh

Ооо... неразумни юроде! Поради что се срамиш да пишеш на кирилица?
Цитирай
#43

svetli323f написа:Това щях да ти кажа и Аз , ако може да ми купиш 2-3 протектора аз ще ти ги платя , защото нямам виртуална карта за eBay , кажи някакъв номер да ти се обадя да се разберем...

колега ако се уредиш някъде за протектор и калъф или твърд гръб казваи :bow:
Цитирай
#44

Пичове нямам нищо напротив, обаче късно се сетихме за тоя вариант. Аз моите ги чакам до края на тая или началото на другата седмица, обаче като почнат празниците, може ако ви поръчам да не дойдат и до края на януари (въпреки че пише, че са от Германия). При ибей това е уловката-чакането.
Ако дойдат до понеделник и успея да сложа 1 добре, ще ви пратя по 1 протекторче аванта. Ако не пристигнат и още сте на зор да поръчваме, драснете ЛС да се разберем.
Цитирай
#45

stealth23 написа:Пичове нямам нищо напротив, обаче късно се сетихме за тоя вариант. Аз моите ги чакам до края на тая или началото на другата седмица, обаче като почнат празниците, може ако ви поръчам да не дойдат и до края на януари (въпреки че пише, че са от Германия). При ибей това е уловката-чакането.
Ако дойдат до понеделник и успея да сложа 1 добре, ще ви пратя по 1 протекторче аванта. Ако не пристигнат и още сте на зор да поръчваме, драснете ЛС да се разберем.

Колега ако доидат твоите ще ти купя 1 или 2 колкото имаш излишни ще си ги заплатя 0894280036 за връзка с мен ако доидат звънни да се разбереме Christmas
Цитирай
#46

Здравейте колеги имам няколко въпроса за този телефон и ще се съм благодарен някой от притежателите му тук ако ми отговорят.Първият ми въпрос е телефона има ли лампичка която да свети при пропуснати повиквания смс и други нотификации, и втория въпрос е вградените приложения качени ли са или трябва сам да си ги дърпаш от маркета,че сегашният ми телефон е глобул тъч или алкател 991 и имах само инсталирани икони като го взех като влезнах във тях ме пренасочваше към маркета да ги дърпам.

samsung S3 mini value edition ; lenovo A6000
Цитирай
#47

взех си протектор и пфуууу балончетата са повече от гладките участъци :mad: дали може да се мие и да се положи наново
Цитирай
#48

best.deals написа:Здравейте колеги имам няколко въпроса за този телефон и ще се съм благодарен някой от притежателите му тук ако ми отговорят.Първият ми въпрос е телефона има ли лампичка която да свети при пропуснати повиквания смс и други нотификации, и втория въпрос е вградените приложения качени ли са или трябва сам да си ги дърпаш от маркета,че сегашният ми телефон е глобул тъч или алкател 991 и имах само инсталирани икони като го взех като влезнах във тях ме пренасочваше към маркета да ги дърпам.


Има един син индикатор който свети постоянно когато се зарежда, а когато имаш пропуснато повикване премигва. (Намира се точно до предната камера). Когато купих моя имаше 3 страници със инсталирани приложения фабрично, които не мога да махна. Всички инсталирани на телефона приложения тръгват безпроблемно, не искат инсталация от потребителя. Дано съм ти бил полезен.

http://prikachi.com/images/1/6867001a.jpg Ето ти една снимка на моя телефон, включен с usb към лаптопа. Може да видиш синия индикатор.




aad написа:взех си протектор и пфуууу балончетата са повече от гладките участъци :mad: дали може да се мие и да се положи наново

Пробвай като го сложиш да го минеш със лична карта или каквато и да е карта, за да излязат балончетата. Преди да го сложиш бъди сигурен, че си го почистил много добре. Може да използваш и антистатичен спрей за да си сигурен, че няма да има власинки и прашинки след почистването. Успех!
Цитирай
#49

aad написа:взех си протектор и пфуууу балончетата са повече от гладките участъци :mad: дали може да се мие и да се положи наново
Слагъл ли си протектор някога и знаеш ли как да го сложиш питам те защото ако знаеш няма как да има балони
та преди да го сложиш трябва идеало да избършеш екрана ама идеално и след това отваряш леко протектора и хващаш от горе надолу леко по леко го лепваш и избутваш мехурите с някъква карта. Съвет слагаи го в банята там има по малко прах.
П.П от къде си взе протектора и колко пари.
Цитирай
#50

Благодаря ти колега stealth23 за информацията то и на този алкател с които съм сега има такъв син диод които свети постоянно при зареждане ама при пропуснати разговори и смс не мига явно при някои само работи.Да те питам вградените стокови приложения работят ли като хората,че при мен сега не знам дали от тях дали от това че телефона е слабичък докато зацепят минава доста време,при пет шест влизания на ден в дадено приложение минимум в две ми изписва приложението не отговаря да го затворя или да чакам.Аз не ползвам иначе чак толкова тежки приложения в началото понеже ми беше интересно дърпах ама сега главно използвам facebook ,skype mail, браузера ,ytube ,календар, бележки, едно за документи, камерата от време на време, карти да видя някои адрес и това главно за работа.

samsung S3 mini value edition ; lenovo A6000
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)