Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Има ли смисъл сега да си купя PSP. Гледам, че в продавалник са по 100-130 лева много запазени. Ще има ли бъдещи игри и т.н

LG G3 32GB & Google Nexus 7 (2013)
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма да има повече игри. Никой няма да се занимава. Но за тези пари, спокойно можеш да си вземеш едно, да разцъкаш излезлите досега заглавия и да го оставиш в някой шкаф.
Цитирай
#3

По-добре си вземи PS Vita... PSP умря преди около 2 години

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#4

Зависи - ако си падаш геймър, не си хващал до сега psp, нямаш никаква друга конзола под ръка и намериш някое хакнато и добре запазено за тези пари, ще си струва. Точно преди 2 години си купих малко употребявано Е1004 с хак и 16 гб карта, играх си с него 6-7 месеца, минах някои от добрите заглавия и си го продадох, за същите пари за които го взех. Нови игри за него няма да има, но каквото е излязло, повечето са на високо ниво. PS Vita по мое мнение все още не си струва - скъпа е, а каталога от заглавия е сравнително беден. В общи линии големия каталог от заглавия, факта че почти всички psp са хакнати и приемливите им цени ги правят по добри от VITA. Както казват - когато говори удоволствието от играта, хардуерът мълчи.

Xperia P
Цитирай
#5

Още мнения

LG G3 32GB & Google Nexus 7 (2013)
Цитирай
#6

според мен вече е доста старо и няма бъдеще... няма смисъл. все едно да питаш дали има смисъл да си вземеш телевизионна игра. има си зарибителни игри, но вече няма развитие... това е моето мнение... Smile
Цитирай
#7

И аз питам същото, две години по късно Big Grin
Цитирай
#8

Ако не си играл игрите си струва.
Задължително хакнато.
Има силни игри, които си заслужават.
Покрай модерните дисплей резулюцията ще ти се стори слабичка, особенно на по- старите заглавия.

LG G4
Цитирай
#9

До преди 2 месеца имах PS Vita 3G. На мен лично не ми хареса. Има повече заглавия за PSP отколкото за PS Vita. Като цяло смятам, че най-добрия вариант е да си купиш приличен телефон и да си играеш хубави игри на телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)