Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Spotify вече поддържа и България!
#51

А лесно ли се прекратява прибния период?
Цитирай
Аксесоари
#52

Елементарно е да.
Цитирай
#53

Ако някой иска да използва приложението на мобилния си телефон с функциите за таблет да си инсталира xposed installer и модул - tablet metrics.
Цитирай
#54

Ето нещо, заради което ще руутна.
Цитирай
#55

Кaто че ли, нямa тaковa нещо кaто 60 денa. Плaтих от paypal и получих сaмо 30денa пробен период
Цитирай
#56

Нещо не го намирам този модул. Някакви идеи?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#57

Потърси, намира се. Ако не, утре ще ти го дам
Цитирай
#58

Да, намерих го в xda, мерси

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#59

Някой може ли да сподели метод, изпитан за сваляне на плейлисти? Видях че има нещо из гугъл, но все още не съм пробвал. Някой ако знае
Цитирай
#60

Новият дизайн на приложението е доста добър.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#61

mitkoandroid написа:Някой може ли да сподели метод, изпитан за сваляне на плейлисти? Видях че има нещо из гугъл, но все още не съм пробвал. Някой ако знае
На компютъра ползвам тази. Работи на принципа с провлачване на песен от Spotify и я сваля.

joroberi написа:Кaто че ли, нямa тaковa нещо кaто 60 денa. Плaтих от paypal и получих сaмо 30денa пробен период
Пише, че е 30-дневен пробния период или т.нар. Spotify Premium. Без проблем го активирах с картата и съответно я премахнах, за да не я забравя после и да бъда задължен с 5 евро или какво му беше таксата.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#62

Аз си плащам всеки месец по 10 лв. Много съм доволен от програмата Smile
Цитирай
#63

И аз си плащам откакто я пуснаха, доволен съм, ползвам на компютър, телефон и таблет. Не може да плейва едновременно, паузира ако се пусне едновременно на друго у-во от същият акаунт.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#64

60 дена бяха временна промоция до края на март ако не се лъжа.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#65

naskox написа:60 дена бяха временна промоция до края на март ако не се лъжа.
На 15-и март си пуснах примиум достъпа и беше 30-дневен. :whistle:

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#66

Как да платя за премиум достъп през easypay каси, че нямам никакви дебитни, кредитни и разплащащетлни сметки

SGS5, SGS4
Цитирай
#67

paco05 написа:Как да платя за премиум достъп през easypay каси, че нямам никакви дебитни, кредитни и разплащащетлни сметки

Няма друг начин освен дебитна карта.
Според мен, най-лесно ще ти е, да си направиш виртуална дебитна карта.
Пример: http://virtualcard.ccbank.bg

Това представлява, дебитна карта, към която получаваш само номер и код.
Нямаш физически носител.
Можеш да я вземеш и да внасяш пари в нея през каси на EasyPay.

Можеш да пазаруваш в интернет и т.н. с този номер и кода, които получаваш.
Мисля, че срока на валидност беше 6 месеца.

И другите банки имат такива карти, но не съм сигурен дали работят с EasyPay.
Банката от линка, който съм дал, работи с EasyPay.
Хубавото на това е, че няма да трябва да ходиш до банката всеки път, когато искаш да вкараш пари.
А офиси на EasyPay има на доста места.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#68

Благодаря ти много за информацията колега, точно такава информация ми трябваше. За днес вече е късно но още утре ще го направя това. Много ми е удобно с EasyPay, от там си плащам всички сметки

SGS5, SGS4
Цитирай
#69

Ivan_Bonev написа:
naskox написа:60 дена бяха временна промоция до края на март ако не се лъжа.
На 15-и март си пуснах примиум достъпа и беше 30-дневен. :whistle:

Промоцията беше по случай някакво споразумение с Пейпал и на тези, които са платили с Пейпал получихме и-мейл, не съм чел с подробности. Въпроса е, че след като веднъж се възползвах при друг акаунт (за приятел) не го прие.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#70

Направих всичко както ми каза колегата bgbore.
Направих си виртуална карта и на касата на EasyPay заредих 20лв. На разписката ми пише всичко, номера на виртуалната сметка, валидност и т.н.
Сега обаче как да активирам премиум акаунта, от приложението стигам до стъпката която ми иска номер на карта, въвеждам уж моя обаче отказва, изписва ми failed
Моля помогнете

SGS5, SGS4
Цитирай
#71

paco05 написа:Направих всичко както ми каза колегата bgbore.
Направих си виртуална карта и на касата на EasyPay заредих 20лв. На разписката ми пише всичко, номера на виртуалната сметка, валидност и т.н.
Сега обаче как да активирам премиум акаунта, от приложението стигам до стъпката която ми иска номер на карта, въвеждам уж моя обаче отказва, изписва ми failed
Моля помогнете

Еми пробвай от компютър да активираш акаунта.
До колкото знам освен самия номер на картата има и 3 индетификационни цифри.Тези 3-те цифри се наричаха CVV number (Card Verification Value).
Трябва и на разписките от EasyPay да пише самия код, и когато активираш премиум акаунта.


Едит: ето скрийншот от техния сайт, при опит за активиране на премиум акаунт:
[Изображение: 9fb7df4caaae6c67.png]

Говоря за въпросният CVV номер (CVC в случая).

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#72

От шестия път вече го прие най накрая, възможно е аз да грешах някоя цифра, но чак пък 6 пъти, както и да е
Благодаря все пак за бързия отговор

SGS5, SGS4
Цитирай
#73

Smile Няма проблем.
Радвам се, че помогнах.
(2 секунди преди твоя пост си редактирах горното мнение Lol )

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#74

Ох аз само въпроси задавам но още един последен Smile как се сменя сега качеството на музиката, като вляза в настройките на приложението и избера супер качество и никакъв резултат няма а аз точно заради качеството платих

SGS5, SGS4
Цитирай
#75

Сменя се от streaming quality, не знам каква разлика очакваш да чуеш, но би могло само ако имаш доста качествени слушалки и G2ката има качествен аудио изход. Normal e 96 kbit ogg, High е 160 kbit ogg и extreme e 320 kbit ogg, разлика би могла да се чуе между Normal и Extreme.

[Изображение: bddf0e6d348a1b6e.jpeg]

Ако си на компютър, пускаш High quality, триеш кеша на цялото приложение и това е - отново важат нещата, че трябва да имаш класна звукова карта или DAC и качествени озвучителни тела за да чуеш разлика.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)