Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Като пари които съм дал в играта са около 16 лева  Lol
Според мене дори да дадеш и 3 лева за кристали минаваш в друга графа, и шанса за хубави герой е по голям.
Мое мнение!
Цитирай
Аксесоари

Чудя се дали да я почвам гледам всички сте някви космически левели, а нещо се зарбих Big Grin Тегаво ли е развитието за ф2п, не мисля да набивам пари като цяло?
Цитирай

Играя от 30.01.2014г. Не е тегаво въобще за хора, които не дават пари. Мойте приятели от гилдията имат също ненормални герой без да са дали стотинка за кристали.
Пример: последния присъединил се в гилдията, за 4 дена изтегли Pumpkin Duke, Skull Knight, Treanture, Warlock и Aries  Smile
Аз специално играх 1 година без Тиква и всички други герой, които не можеш да си купиш с шардове.
Обаче не се отказах, и късмета тръгна изведнъж, а още не бях дал левчета  Cool
Можеш да си достатъчно силен дори и без да даваш пари, а играта е страхотна с хубави ъпдейти, с които ти става все по интересно!
Цитирай

Падна ми се Treantaur от 3 врътки по 450,добър ли е героя?Полезен ли е Big Grin
Цитирай

dfxos - играта спокойно се играе и без пари...изкарват се достатъчно кристали, че да се ролва за герои и без да се купуват. Всичко обаче е въпрос на късмет - има един от нашата гилдия, който играе колкото да не е без хич, в смисъл влиза супер рядко, нисък левел е ама има почти всички герои и повечето са със супер таланти - просто късметлия голям. От друга страна има хора, които са набили маса пари, а още нямат някой основен герой - аз примерно, давам редовно дребни суми, не съм от най-тежките кешъри, за година и нещо игра завчера ми се падна един от основните герои, а и други от гилдията са така. Ако искаш обаче да вървиш напред в играта си трябва постоянство (въпреки, че след последните ъпдейти отнема доста по-малко време) и добър гилд. Иначе играта е супер яка с редовни ъпдейти и все още е далеч от това да ми писне.
IvanPhilipov - има една приказка за тоя герой - дървото е голямо дървоSmile)) - има хора, които са го развили но според мен не си заслужава.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Ами добре, мисля да я почна тази вечер пък като вдигна лвл и се развия ще мисля за гилдия.
Цитирай

А заслужава ли си да се купуват тези лилавите карти, където ти се пада някакъв легендарен(тези,които са по 13k merits в warehouse)?
Цитирай

Купил съм над 20 такива карти. Според мене не си заслужава. От всичките тия карти имам 1 Cupid, всичко друго е лилав талаш. За 13к merrits се купуват по ценни неща от shop-a.
Цитирай

подкрепям на 100%...падат се от време на време герои различни от шампион и паладин, но е рядко и не си струва цената

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

С теб се срещнахме на Арена -та и малко те бих  Angel
Днеска направих 626 flame, ще пробвам довечер последния Expert Dungeons 8/10, че трябва да отваряме Insane Dungeons  Cool
Цитирай

(2015-11-09, 13:01:58)mastersvara написа:  подкрепям на 100%...падат се от време на време герои различни от шампион и паладин, но е рядко и не си струва цената

Преди малко изхарчих 13к меритс и ми се падна Шампион.Абсолютно не си залужава.Макар,че от предната карта спечелих PD.Следващите 13к ще ги похарча за нещо друго.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Падна ми се Orskbane току що.  Smile Как е? Може ли да замести Immortep-a или Thunder god?
Цитирай

sambeto - нормално да ме биеш - имаш по-силни и по-развити герои - за момента ме бият само играчи с ариес 5 ревиталайз или тея дето имат дрейк и малко - по-слаб ариес иначе няма шанс. Аз инсейна съм го отворил отдавна и си фармя 57 шарда ама зациклих, както и повечето на инсейн 1-5 и не мога да го мина - с моите герои и без силен минотавър е много трудно.
IvanPhilipov - орката е танк и става само за това - мас демиджа му е много по-слаб от имо или ТГ и не става за това. На мен ми беше първия от по-яките герои и си го харесвам много, въпреки, че е недооценяван малко според мен.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Братле какво е мас демидж? Защото в момента орката е на 120ти левел, а иммо е на 144 левел и статсовете на орката са много по добри, макар че е с 24 левела по надолу?
Цитирай

mass damage - или казано на български удар, който засяга повече от един противник - аурата на иммо, светкавицата на ТГ, фоерверките на санта, аурата на Влад и т.н. Орката също прави такъв, но нанася доста по-малко щети

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Играя играта и на таблета си, като таблета ми е със същия гмайл, като на телефона. На телефона играта ми е свързана с гмайл, а на таблета профила е на IGC, как да сменя профила от таблета да стане на гмайла на телефона? Има една опция линк, но не знам тя какво върши, ако може да помогнете. Smile


Samsung A5 2016 Black
Цитирай

ако имаш 2 профила - на таблета и на телефона няма как да ги обединиш но винаги можеш да превключваш от единия да другия чрез switch и на двете устройства. Един профил в гугъл обаче може да има само един профил на играта, ако искаш да запазиш и двата профила единствения вариант е да създадеш нов профил в гугъл и да линкнеш единия от двата (от телефона или от таблета) на новия профил.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Знам, че няма как да ги обединя. Явно ще слагам втория акаунт към гмайла.


Samsung A5 2016 Black
Цитирай

При вас работи ли Tapjoy? При мен има оферти, но не дава джемове. Пробвах и през my tapjoy - пак нищо.

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай

аз се пробвах оня ден - в началото работеше, правех си офертите и си ми даваше джемове, после обаче ми изтече лиценза за VPN клиента и като си направих нов профил, в тапджой вече оферти няма. Пробвах какво ли не - преинтслирах го, нов профил и т.н. все същото. А най-странното е че на компа, през bluestacks и със първия профил в тапджой ми излизат оферти - доста по-малко отколкото излизаха в началото на телефона и за по-малко джемове но ги има, а на телефона - come back later for more offers

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Заслужава ли си да се еволвне TG?Моят все още е 140лв,но до няколко дни ще събера 100 000HB за да започна ъпгрейд до 160lv и нагоре.Все още нямам еволвнат герой,а най-лесно ще ми е да еволвна него.На хартия ,еволвнат TG,140lv е с прилични възможности.Днес ъпгрейднах Snowzila и смятам да го вдигна до 160лв за сега.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

ами ако си направил складове за 5 млн. злато и можеш да събереш 400к НВ за 10-то ниво герой е време да се замисляш за еволвSmile)). ТГ-то не е лош като цяло и тоста хора го еволвват, но според мен има други по-подходящи за начало...особено за първи еволв - ПД или купидон, санта също, влади се отплаща доста добре с повече кръв и демидж

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

И задължително правете еволв на герой когато стигне 200lv.
Ако му направите еволв на 180lv няма да получите никакви книги ресто  Big Grin
Цитирай

в тая връзка има една хитрина, не знам до колко сте запознати с нея - ако ти се падне талант enlighten (5/5 е идеалния вариант) - слагаш го на някой герой (не е задължително да е основен) и героя сам в базата и помпаш НВМ само с него и без герои в кулите. За нула време стига ниво 200 и като го еволвираш връща 260 или накъде там лилави книги, а при 2-ри еволв около 215. Има доста хора, които се изтреляха в космоса по тоя начин.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Не е лоша тази стратегия. Аз имам герой с enlighten 4/5 - 143 левъл. Оставих го сам в базата, sweep-нах 4 пъти HBM и отлетя на 155 левъл. За нула време ще стане високо ниво Smile

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)