Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ами до S се минават спокойно с ъглова база и с 90000, че и по-малко майт - виж из тубата има достатъчно примери

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай
Аксесоари

Имам 2 въпроса. Значи, кое е по-добре първо да се развие от тезиTonguehantom king, Candy kane или Beast tamer? И второ с какви кули по добре да бъда за след HBM Q - arrow tower или magic tower?
Цитирай

Развивай фантома, много полезен герой и може да се ползва на много места, кенди не съм видял някой да го ползва много, за гризлито казват, че бил полезен на някои места но аз лично нямам много наблюдения. А за кулите - не знам, аз R и S го минах с меджик, но Т го пробвах с всякакви кули и бази, ама накрая го минах с някаква тактика без кули, колкото и странно да звучи.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай

Добре,мерси. Smile
Цитирай

пичове, отново съм в играта и си търся клан - 36к might, добър съм на guild wars, всички герои 8 звезди 160-ти нива

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай

Как е играта момчета ? Big Grin Върви ли ?

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Слаба работа. Като не влагаш и стотинка играта е тегава. И нещата се случват много бавно , но такива са правилата.

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай

6-8 лева съм дал и играта върви перфектно, не е нужно да даваш пари, а да разбираш играта и да си една идея активен повече.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Върви,върви уж. Big Grin Alien94 как се пишеш в играта и в кой гилд цъкаш? Smile
Иначе най - тегави са ми Guild wars..
Цитирай

Да виждам, че са ти най - тегави трябва да си оправиш резултатите и влез в CastleClashBG аз съм zenixx от AndroidBg

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Добре Smile
Цитирай

(2017-01-15, 15:46:09)Alien94 написа:  Да виждам, че са ти най - тегави трябва да си оправиш резултатите и влез в CastleClashBG аз съм zenixx от AndroidBg

И тук ли си бе , малее
Цитирай

(2017-02-08, 14:25:30)alpakone написа:  И тук ли си бе , малее

Ами виж кой е създал темата преди 3-4 години :Big Grin  А ти си ?

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

Момци, трябват ми няколко играча. Гилдията е ESKALIBUR, аз съм и лидер 244к. might съм. Първи сме на всичко, само българи, ама ми трябват няколко играча. Ще се радвам да дойде някой. GW е задължителна, на друго не държа Smile Подавайте заявки ако има желаещи.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)